AUTO V, s.r.o. Lučenec

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
wrok
Advanced member
Příspěvky: 370
Registrován: stř úno 22, 2006 20:10
Bydliště: RS / ZV / BA

AUTO V, s.r.o. Lučenec

Příspěvek od wrok » pát bře 06, 2009 18:02

Tak všetkým vrelo neodporúčam, teda varujem pred týmto predajcom / servisom.
1. Ak si budete pozerať "výhodné, málo jazdené" vozidlá ponúkané na predajni vystavené priamo v predajni tak si pozorne prezrite ako diely nelícujú, ako sú niektoré súčiastky v nútri popraskané, rozbité a podobne. V súčasnosti majú na predajni dvojicu Megnaikov II sedanov, ktoré predávajú ako málo jazdené, po prvých majiteľoch ale samozrejme nejako zabúdajú upozorniť na to, že jeden bol havarovaný zozadu a druhý z predu a to trošku silnejšie.... Pre istotu pri tom "ťuknutom" z predu sa ani neobťažovali vymeniť rozflákanú komoru vzduchového filtra. Pri druhom si zase vobec nelámali hlavu nad tým, že im nepasuje kapota kufra a dokonca priamo v kufri keď som sa išiel pozrieť na rezervu som našiel odsekané nity....

2. V žiadnom pripade si v tejto predajni nedavajte radiť čo sa týka možností a výhodnosti či brať úver z banky alebo leasing. Samozrejme, že vás krásne vmanipulujú do leasingu.

3. Nebuďte prekvapení ak Vám začne majiteľ s technikom vysvetľovať, že riadiaca jednotka si pamätá z akého auta je, že pozná číslo karosérie a nedá sa zmeniť. Ak by ste chceli argumentovať tak si môžte byť istý, že z Vás urobia hlupáka a pokúsia sa Vám vysvetliť, že sa RJ nedá programovať, prepisovať, že to nerobia, že RJ príde predprogramovaná z výroby....

Tak asi toľko moje skúsenosti s týmto "kvalitným" odborníkmi preplneným predajcom a servisom....
Megane II HB r.v. 2005 1,4 60kW (102 tis. km) - uz sluzi inemu...
Megane II Grandtour r.v. 2006 1,5 dCi 78kW (cca 88 tis. km generalka motora po zaklepani; po cca 42 tis. km druhe zaklepanie..., po 6 tis. km vypadlo riadenie rychlosti = oprava 250e (vymenena cela riadiaca paka s kulisou a lanovodmi)... od druhej generalky motora zatial 60 tis. km
Laguna III Berline r.v. 2008 1,5 dCi 81kW

tiba
Starting member
Příspěvky: 54
Registrován: úte kvě 16, 2006 13:20

Příspěvek od tiba » pát bře 06, 2009 19:12

Mas pravdu. Pan NOCIAR je uplny XXXX a to som pouzil velmi slabe slovo. Iba sa cudujem importerovi Renault, ze napriek takemu mnozstvu staznosti na uvedeneho predajcu a neodborny servis s tym nic nerobia. JE TO OD IMPORTERA NEPROFESIONALNE. Ak sa niekto ma chut hadat, tak p.Nociar je velmi vdacny partner do takeho rozhovoru. Mozno dostane infarkt a neochotny importer nebude musiet riesit staznosti.
PS: Aj tak ich vobec neriesi.
RENAULT LAGUNA II 1.6 16V

lcdc
Junior member
Příspěvky: 110
Registrován: pát bře 25, 2011 19:35

Re: AUTO V, s.r.o. Lučenec

Příspěvek od lcdc » pát bře 25, 2011 20:37

Zdravim lucencanov, ktory najblizsi servis renaultu odporucate? Mam automat a ten by som asi najradsej riesil v renault servise.

Diky za kazdu radu

S pozdravom

LC/DC
Renault Grand Espace 2003, 3.0 dCi, automat

lacoryb
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: čtv črc 11, 2013 20:07

Re: AUTO V, s.r.o. Lučenec

Příspěvek od lacoryb » čtv črc 11, 2013 20:30

Dnes som v Lučenci v Renaulte kupoval na doliatie 1lit. oleja ELF evolution sxr 5W-40 za 17 €. Keď som doma pozeral začo sa predáva tento olej skoro ma porazilo, predáva sa na nete od 5,10€ za liter !! Moja chyba že som sa nechal takto sprosto dobehnúť. Ďakujem a už nikdy viac !

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů