Renault Motortechna Banská Bystrica

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
jaspa666
Experienced member
Příspěvky: 664
Registrován: úte črc 31, 2007 10:27
Bydliště: Banská Bystrica

Renault Motortechna Banská Bystrica

Příspěvek od jaspa666 » pát čer 06, 2008 11:57

Veľmi negatívna skúsenosť.Mal som u nich auto po havárii-nepojazdné-bolo tam týžden a ukradli mi tesniacu gumu z dverí a odstrihli mi komplet káblovačku na predné hmlovky. Keď som to zistil,prišiel som tam a žiadal som späť, ani chvilku nepochyboval že si vymýšlam-s veľkou ochotou vrátil oboje a ked som vedúcemu povedal,že aby nekradol zákazníkom z áut veci,tak bol hlboko urazený a povedal mi,že to nebola krádež,že on mi to vrátil....takže kludne kradnite ľudia,ked Vás chytia, vrátite to a už to krádež nebude...takže v B.Bystrici neodporučam navštíviť autorizovaný servis,lebo Vás iba okradnú.
Renault Laguna III 2.0dCi 110kw r2008

Uživatelský avatar
trichopter
Advanced member
Příspěvky: 480
Registrován: ned srp 05, 2007 12:52
Bydliště: SK/KNM

Příspěvek od trichopter » stř čer 11, 2008 23:32

:t18: :t18:
Megane II sedane-02/2004; 1,6 16V.83kw;113ps
150 000km.Comfort Dynamique;

samson
Junior member
Příspěvky: 208
Registrován: ned dub 22, 2007 14:02

Příspěvek od samson » čtv čer 12, 2008 00:41

tak to by ma kvalitne na.... :evil:

Uživatelský avatar
Wasi
Experienced member
Příspěvky: 545
Registrován: stř úno 06, 2008 18:26

Příspěvek od Wasi » pon čer 08, 2009 20:04

Bystricky servis je raz taky...bol som na preventivnej prehliadke kontrola napravy, brzdy, kvapaliny...Verdikt: Brzdy vydrzia este 15 000 km, napravy bez problemov, kvapaliny v poriadku..
1, Ked som im povedal ze mi klepu napravy vraj technik nic nezistil..Isiel som do dvoch inych servisov potvrdili ze treba vymenit čepy+tycky riadenia.
2, pri prehliadke som ich upozornil ze unika chladiaca, vyjadrenie; to by museli rozobrat cely motor to nemaju v naplni preventivnej prehliadky..
3, brzdy sa vyjadrili 15 000km-mam to na papiery, po 2000 km boli platnicky zodrate na zelezo zryhovalo kotuce, takze som musel zaplatit kupu novych...Cena novych zadnych kotucov 90€/kus a to som mal za nakup velkododavatela dielov..inak 150€, cize vdaka Bystrickemu servisu som si "zarobil" az az..Bystrickemu Renaultu sa vyhybajte velkym oblukom :wink: .A to nehovorym o diagnostikovani chybneho ESP pri ktorom mal cely servis hlavu v smutku co si nevedel poradit..Ako keby tam pracovali vyuceny kuchari nie mechanici...
Espace IV, 2.2 dCi
Clio I, 1.9 D

hally
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: stř črc 01, 2009 10:16

Příspěvek od hally » stř črc 01, 2009 11:06

Wasi: kde chodis do servisu? Mam leasing na megan grantour 1,5 dci tak do autorizovaneho servisu musim chodit. Citam tu na fore ze do Lucenca nie je dobre chodit! Vo Zvolene som bol na prehliadke + vymena privodu paliva ( pozvanka od renaltu) servisak mi povedal ze to bude trvat 2,5 hod. Ked som prisiel asi po 3/4 hod tak auto bolo hotove (spravili co mali, alebo norma od renaultu je zla???). V BB mam tiez skusenosti, naposledy mi menili ticku riadenia vramci zaruky tak si prihodili lepenie defektu ( nemal som cas tak som sa to neriesil, ziadne lepene miesto som nenasiel), od tej doby mi pri vyssich rychlostiach a pri brzdeni chveje korman ( nespravne alebo ziadne nastavenie geometrie).

ITexpert
Člen RCČR
Příspěvky: 2456
Registrován: ned led 11, 2009 17:18
Bydliště: Stochov

Příspěvek od ITexpert » stř črc 01, 2009 11:10

Sakrys lidi kdyz mate auto na leasing tak si ho muzete spravovat treba doma (pokud neni operativni) ach jo ... ja uz nevim komu vsemu to mam rikat auto na normalni leasing je normalni jako kkdyby auto bylo vase takze v klidku si to udelej doma pokud se ti nechce do servisu a neres to :wink:
Renault R11 1,4 Turbo 105k - r.v. 1984

Dodge Intrepid 3,5V6 - denni vozitko - r.v. 1993

ITexpert

Uživatelský avatar
angelo
Experienced member
Příspěvky: 518
Registrován: pát kvě 15, 2009 20:01

Příspěvek od angelo » stř črc 01, 2009 21:04

Trošku od veci ale aj to niečo vypovedá o Banskobystrickej Motortechne. Tí predajcovia ma fakt dojali . Hovorím im ,že mal by som záujem o Clio ale rád by som si doňho sadol ,že ako sa v ňom budem ,cítiť. A oni ,že počkajte chvílu potiahneme vám ho do stredu dvora. Prišiel akýsi mechanik ,potiahol to auto ,potom pootváral dvere a hovorí mi: ale nesadajte si a ničoho sa nedotýkajte ,lebo by ste mohli niečo poškodiť A ja mu na to :ďakujem už nemám záujem môžte ho odparkovať späť. A ešte sa tváril aj urazene Im tam asi kompletne drbe .

Uživatelský avatar
DarkTower
Starting member
Příspěvky: 71
Registrován: pon čer 14, 2010 12:50
Bydliště: Brezno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DarkTower » pon lis 15, 2010 10:28

No ja mam s Motortechnou uplne opacnu skusenost. Bol som tam zaciatkom roka poobzerat nejake nove auticka, boli velmi ochotni, poukazovali, predviedli, mohol som si bez prbolemov sadnut a vyskusat. Kedze manzelka robieva do piatej a nie sme z BB priamo (cca tristvrtehodinku cesty), tak som nevidel moc ruzovo navstevu s nou. Ubezpecili ma, ze neni problem a pustili nas do showroomu o siedmej vecer, zapalili svetla a nechali nas samych, aby sme si v klude poobzerali a poskusali. Aj to bola jedna z veci, ktore rozhodli, auticko sme kupili (stare nam zobrali na protihodnotu). Ked bol problem so statrovanim, okamzite nas objednali, spravili diagnostiku, nastavili motor - auto odvtedy ide. Ked sme chodievali so starym autom na prehliadky, taktiez nebol problem, ak bolo treba nieco vymenit ci zaplatit, zatelefonovali, povedali co je treba a koloko to bude stat, ci to mozu urobit.

U nas spokojnost, chodievame tam uz cela rodina (taka mala Renault Family :))

Uživatelský avatar
funtomas
Junior member
Příspěvky: 120
Registrován: pon kvě 10, 2004 13:16
Bydliště: Banska Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Renault Motortechna Banská Bystrica

Příspěvek od funtomas » pon říj 10, 2011 15:28

@DarkTower
nieco ine je servis a nieco ine je predaj

v BB bude druhy Renault servis na R1 smer Zvolen (euromotor)

Uživatelský avatar
DarkTower
Starting member
Příspěvky: 71
Registrován: pon čer 14, 2010 12:50
Bydliště: Brezno
Kontaktovat uživatele:

Re: Renault Motortechna Banská Bystrica

Příspěvek od DarkTower » úte srp 08, 2017 08:05

funtomas píše:
pon říj 10, 2011 15:28
@DarkTower
nieco ine je servis a nieco ine je predaj

v BB bude druhy Renault servis na R1 smer Zvolen (euromotor)

@funtomas: Ja som tam auta kupoval, aj servisoval. Cca 13 rokov.
...
NEW Renault Megane IV. Intens 1.6 SCe 115 (r.v. 2017) Obrázek
EX Renault Clio III. Ice 1.2 16V Grand Tour (r.v. 2010)
EX Renault Clio II. Dynamique 1.2 16V (r.v. 2004)
EX Renault Thalia (r.v. 1998)
...

neopagan
Junior member
Příspěvky: 122
Registrován: pon zář 10, 2012 13:43

Re: Renault Motortechna Banská Bystrica

Příspěvek od neopagan » čtv pro 03, 2020 18:25

odkedy to uz nie je autorizovany servis, robi si tam ksefty jeden typek. Z auta vam vyberie co sa da a z toho potom sklada stare auta, co ponuka na predaj.
Renault Clio IV, 898 cm3 56kW Winter Edition 2019

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti