Jmenuje se to AutoAvant a sídlí v Praze

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

pepík12
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: stř lis 12, 2014 14:56

Re: Jmenuje se to AutoAvant a sídlí v Praze

Příspěvek od pepík12 » stř lis 12, 2014 15:16

V AUTOAVANTU jsem servisoval svá auta i tátovo auto vždy a byl jsem celkem spokojený. Minulý týden jsem zažil nepříjemné překvapení. Standardní prohlídka po 4 letech , výměna oleje filtrů .....
Na příjmu se všichni usmívají (asi jak mě oškubou).
Přestože na mém autě neudělali nic navíc než jsem si objednal tak byla cena o 48% vyšší než rozpočet. Po značném dohadování mi dali celých 500kč slevu!! Až doma jsem zjistil že zbytek mnou dodaného oleje mi nevrátili, ale prachsprostě ukradli.
Porovnal jsem si i ceny filtrů na faktuře a poté v obchodní síti a zjistil jsem, že ceny v AUTOAVANTU jsou minimálně o 20 a více procent vyšší než nejdražší značkové filtry na trhu. A nejsem přesvědčený, že tam ty nejdražší značkové díly jsou. A perlička nakonec plastové stahovací pásky v ceně do 1 Kč/kus mi účtovali za 8 Kč/kus a ještě si k tomu naúčtovali práci.
Po této zkušenosti AUTOAVANT již moje auto ani auto mého otce nikdy neuvidí.

jaggerl
Experienced member
Příspěvky: 698
Registrován: stř bře 26, 2014 16:56

Re: Jmenuje se to AutoAvant a sídlí v Praze

Příspěvek od jaggerl » čtv lis 13, 2014 15:29

Také jsem dříve jezdil do Avantu, ale uroven služeb sla hodne dolu. Min tyden jsem prevzal nove auto a nechal jsem ji jej rovnou přezout na zimni. Po ujeti cca 2 km bylo slyset neprijemne huceni ze zadni casti vozu, zastavil jsem u Tesca a zjistil, ze dva srouby nejsou vůbec dotazene, tedy jsem si je sam dotahl a pro jistotu prejel všechna kola, navíc jedno z kol hazi a není vyvazene, uz se mi tam ani nechce to reklamovat. Poslední dobu jsem zacal jezdit do Auto Kout, super pristup a dobře ceny, vse dle dohody a často levnejsi nez predpokladana cena.

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: Jmenuje se to AutoAvant a sídlí v Praze

Příspěvek od Zefek » pon črc 13, 2015 12:06

Hodnocení servisu
Obrázek
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti