Opportunity Brno

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Uživatelský avatar
drbiker
Starting member
Příspěvky: 80
Registrován: pát říj 09, 2015 11:54
Bydliště: Vyškovsko

Re: Opportunity Brno

Příspěvek od drbiker » čtv led 03, 2019 19:34

Dnes jsem absolvoval již třetí plánovanou prohlídku svého Clia IV u Opportunity a jsem zde spokojen.
Delší objednací lhůty mi nevadí, počítám s tím dopředu, při posledním objednávání se dokonce přijímací technik divil, že se objednávám tak dopředu, nabízel mi dřívější termín.
Samotné předání vozu do a ze servisu proběhlo vždy naprosto v pořádku, vše je vysvětleno a zkonzultováno, auto mi vždy vrátí ve smluvený čas a čisté bez jediného náznaku zašpinění mechanikem (s předchozím Cliem v neautorizovaném servisu se mi to bohužel stávalo často), musím také pochválit p. Havlíka za profesionální a přátelské vystupování. Rád sem jezdím, všem z Brna a okolí mohu tento servis doporučit.
Renault Clio V 1,0 TCe LPG, rv 2022
Renault Clio sport II ph1 2,0 16v, rv 2000

kadliiik
Experienced member
Příspěvky: 742
Registrován: úte črc 03, 2018 10:29

Re: Opportunity Brno

Příspěvek od kadliiik » stř črc 24, 2019 12:40

V Opportunity servisuji pravidelně už dlouhou dobu. Vždy se domlouvám s panem Havlíkem zmíněným v příspěvku výše. Za ty roky už se známe a vždy si příjemně popovídáme o autech. K poslední prohlídce (minulý měsíc) jsem si nechal vyměnit prutovou anténu za žraločí ploutev a k tomu mám jedinou výhradu... na tapecírunku stropu jsem měl šmouhu. Jinak auto zůstalo jako vždy nezašpiněno. Ta šmouha nebyla velká, navíc na stropu. Hádám, že si jí nevšimli, já sám jsem si jí všiml až další den. Vzhledem k tomu, že ještě tak před 5 a víc lety auto při každém servise zároveň uvnitř vyluxovali a umyli, to teda tentokrát hodnotím na 1- :-)
Kadjar 1.2 TCe LIMITED, 6/2018, Modrá Cosmos

joyses
Starting member
Příspěvky: 18
Registrován: pát led 12, 2018 13:38

Oprava starteru Renault Fluence

Příspěvek od joyses » úte dub 20, 2021 12:24

Zdravim vsechny,chci se jen podelit o celmi dobrou a profesionalni zkusenost Renaul Opportunity v Brne Lisni,kam jsem musel nechat odtahnout auto Fluence 2013 1.6 16V.Nejdriv starsidelne "CVAK" pro otoceni klickem v zapalovani a auto nic.Vymena baterie nepomohla,tak nezbyvalo nez auto nechat byt na parkovisti a počkat co kdyby nastartovalo.A ejhle chytlo,ale radost netrvala dlouho.Vecer kdyz jsem chtel odjet z prace domu zase to stejne jen s hlaskou ze je potiz se vstrikovanim"CHECK INJEKTION CONTROL".Byl jsem na 80% presvedcen ze je to starter a pak tohle.Nakonec odtah do servisu a zjisteni je starter k.o,uplne vydreny.Novy stal 4600kc bez DPH+prace.Jelikoz jsem mel problem i s proudem,tak po 6 dnech oprav a mereni je vse ok,jeste koupit poradnou baterii a jedeme dal.Max.apokojenost a to mam slevu 20% na celkovou opravu.Takje to navod i dalsi kde hledat zavadu.
Hodne najetych kilometru bez nehod preje Martin

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů