HB RENT, s.r.o. Renault Mariánské Lázně

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Yemen
Starting member
Příspěvky: 48
Registrován: čtv bře 13, 2008 11:29

HB RENT, s.r.o. Renault Mariánské Lázně

Příspěvek od Yemen » čtv bře 13, 2008 11:44

Tento prodejce byl vuci me naprosto skvely, zaridil vse co jsem si jen mohl predstavit a o nic jsem se nestaral, jen sem auto prevzal a pak u nas doma prihlasil i kdyz to mam trochu z ruky, tak nelituju. Urcite muzu doporucit ... servis me teprve bude cekat, ale necekam zadnou prekazku ...

vavra.lukas
Junior member
Příspěvky: 146
Registrován: pát črc 18, 2008 03:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vavra.lukas » sob srp 02, 2008 12:11

Mate nekdo naky zkusenosti z MAR.Laznema

Yemen
Starting member
Příspěvky: 48
Registrován: čtv bře 13, 2008 11:29

Příspěvek od Yemen » pon srp 04, 2008 16:12

je to cca mesic co sem tam byl a vsechno bezrpoblemu i cena byla prijemna ...

grog
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: pon říj 06, 2008 18:34

Příspěvek od grog » pát črc 24, 2009 11:02

Asi před měsícem jsem tam kupoval ojeté clio,byl jsem překvapen vstřícností a rychlostí.Zařídili vše včetně přepisu.Jelikož jsem až z Brna,tak super výlet i koupě.Doporučuji! :wink:

Fred_ster
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: čtv srp 27, 2009 12:58

...

Příspěvek od Fred_ster » sob lis 07, 2009 14:28

zrovna pred mesicem sem poridil lagunu ii 2002 1.8 od jejich reditele, vybornej pan, najeto jenom 88000, parada:)

Losbambus
Starting member
Příspěvky: 24
Registrován: pát lis 06, 2009 13:42
Bydliště: Ostrov
Kontaktovat uživatele:

Výměna 4elního skla

Příspěvek od Losbambus » ned bře 14, 2010 11:30

Tak bohužel po cca 5700km sem dostal celkem velkým kamenem do čelního skla a tak Natálka putoval do servisu na výměnu,po tragikomedii v Auto Mudra Karlovy Vary,jsem si radši zajel do vzdáleného servisu HB Rent Mar.lázně a již budu jezdit jen tam,nejen obrovská profesionalita a perfektní přístup k zákazníkům,od poskytnutí odvozu a nabídkou teplého nápoje,ale také hezké zázemí,příjemné jednání,ochota vše vysvětlit.Celkově jsem byl po zkušenostech s Auto Mudra KV jako v jiném světě,tudíž jen vřele DOPORUČUJI.

Nick_of_the_time
Experienced member
Příspěvky: 606
Registrován: pon dub 19, 2010 17:32
Bydliště: Chodová Planá

HB Rent M.L.

Příspěvek od Nick_of_the_time » úte dub 20, 2010 17:24

Právě u tohoto prodejce chci kupovat svůj další vůz. ačkoli jsem se byl jen zeptat na koupi musím říct absolutní spokojenost plná profesionalita a velká ochota... jelikož mám tohoto prodejce "za rohem" jsem rád že i ostatní jej hodnotí jako kvalitního.
od 17.6. Renault Thalia Privilége 1,2 16V

ex: Renault Megane Scenic Centrury 1,6e 66Kw/90HP

Nick_of_the_time
Experienced member
Příspěvky: 606
Registrován: pon dub 19, 2010 17:32
Bydliště: Chodová Planá

Příspěvek od Nick_of_the_time » sob dub 24, 2010 19:45

Takže pánové a dámy, v pátek jsem byl objednat nové auto, chování prodejce naprosto exkluzivní ochota obrovská přístrup.. mno zatím jsem se s lepším nesetkal.. pokud se jejich chování nezmění po koupi neni jiná možnost než chválit
od 17.6. Renault Thalia Privilége 1,2 16V

ex: Renault Megane Scenic Centrury 1,6e 66Kw/90HP

pef
Starting member
Příspěvky: 32
Registrován: stř úno 09, 2011 16:49
Bydliště: Jáchymov

Re: HB RENT, s.r.o. Renault Mariánské Lázně

Příspěvek od pef » čtv bře 03, 2011 06:40

Koupil jsem u tohoto prodejce nový Renault Laguna Grandtour. Přístup prodejce byl naprosto korektní, vše, co řekli platilo, auto jsem přebíral o 5 dní později než byl termín dodání a automaticky mi na tu dobu poskytli zdarma náhradní vozidlo. Prodejce mohu všem doporučit, vyplatí se i když nejste z okolí. :-)
Laguna Grandtour, 2.0 dCi, 127kW, černá, Black Edition

lubi
Junior member
Příspěvky: 184
Registrován: čtv říj 28, 2010 18:41

Re: HB RENT, s.r.o. Renault Mariánské Lázně

Příspěvek od lubi » stř kvě 11, 2011 21:03

HB RENT v M.L. jeden z nejlepších a nejochotnějších prodejců široko daleko a nejen renaultů. Dřív jsem navštěvoval salon pravidelně a vždy velká ochota. Po mém přestěhování blíže Plzni už jen vzpomínám. Každý den jezdím přez Stod a tamějšího prodejce v renaultu bych na hodinu vyhodil. Divím se že si ho tam takovou dobu hejčkají. Auta na salonu vždy zamčená, nedejbože když si do nějakého chci sednout tak na něm vidím jak ho otravuji. Prostě "OCHOTA A VSTŘÍCNOST". Posledně mi tam natáhnul i igelit abych mu náhodou nesešlapal koberečky. Dnes jsem byl ve Vejprnicích autosalon DACIA projet se dustrem. Předváděcí jízda 3km prý musí potencionálnímu zákazníku stačit, jeho teréní schopnosti jsem si s jejich svolením mohl vyzkoušet na příčném prahu na pěší zoně. Takže opět nevídaná ochota. V nejbliší době pojedu do M.L. nejen kvůli dacii duster.

pOne
Starting member
Příspěvky: 38
Registrován: úte lis 20, 2007 10:11
Kontaktovat uživatele:

Re: HB RENT, s.r.o. Renault Mariánské Lázně

Příspěvek od pOne » pát úno 17, 2012 09:00

Potreboval jsem sehnat nahradni klicku k orig. stresnimu nosici Renault. Ostatni prodejci Renault v okoli mi sdelili, ze se objednat neda (leda koupit cely novy stresaky). V HB Rentu nebyla klicka problem. Navic to mam do ML pres 40 km a nechtelo se mi tam kvuli klicce za stovku jezdit, tak jsem je pozadal, zda by mi to hodili do obalky a poslali postou. Za dva dny byla klicka ve schrance, ani nechteli zaplatit predem - zaplatil jsem dodatecne platebnim prikazem. Musim rict, ze malickost, ale z malickosti se sklada celkovy dojem.

lubi
Junior member
Příspěvky: 184
Registrován: čtv říj 28, 2010 18:41

Re: HB RENT, s.r.o. Renault Mariánské Lázně

Příspěvek od lubi » pon bře 05, 2012 12:51

Na tohle vlákno jsem docela zapoměl. V M.L. jsem byl loni na začátku podzimu kvůli dastru a také mě zajímal fluenc v kterém jsem ještě nejel. Prodejce byl akorát na obědě, tak jsem chvilku počkal a pak se mi věnoval celé 3hod. Projel jsem si 4 modely s každým cca. 40km, bez jediného problému a náznaku, že bych otravoval. Měl jsem možnost jet i s fugl novým meganem, kterého jsem si rozbalil z přepravních igelitů a byl jsem první kdo v něm jel. Takže opět velká chvála a poděkování.
Ještě dodatek, autosalon byl v té době v rekonstrukci, tak snad už je hotov.

lubi
Junior member
Příspěvky: 184
Registrován: čtv říj 28, 2010 18:41

Re: HB RENT, s.r.o. Renault Mariánské Lázně

Příspěvek od lubi » sob srp 08, 2015 20:01

Dnes jsem byl v Mariánkách a HB RENT nikde. Nevíte někdo jestli se přestěhoval, nebo skončil úplně. Nebo si ho vzal pod sebe PRIMO CAR???

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: HB RENT, s.r.o. Renault Mariánské Lázně

Příspěvek od Zefek » sob srp 08, 2015 21:05

Pravděpodobně skončil.
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

Yemen
Starting member
Příspěvky: 48
Registrován: čtv bře 13, 2008 11:29

Re: HB RENT, s.r.o. Renault Mariánské Lázně

Příspěvek od Yemen » ned srp 09, 2015 23:08

Jsou přestěhovaný a naposledy jsem je viděl na Plzeňský silnici kousek od ČS Texaco.
Clio III 1.2 16V 55kw D4F740 r.v 2008

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: HB RENT, s.r.o. Renault Mariánské Lázně

Příspěvek od Zefek » pon srp 10, 2015 08:34

Ale to není Renault, protože nejsou v kontaktech na stránkách renault. Můžou dělat renaulty, ale nejsou autorizovaný servis.
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

Yemen
Starting member
Příspěvky: 48
Registrován: čtv bře 13, 2008 11:29

Re: HB RENT, s.r.o. Renault Mariánské Lázně

Příspěvek od Yemen » pon srp 10, 2015 12:27

Před koncem roku mi od nich přišel dopis, že se stěhují do nového atd. Už mne to nezajímalo, protože k ním už pár let nejezdím. Nicméně je pravda, že v kontaktech už nejsou a původní stránky taky nejedou.

Nicméně si vzpomínám, že ještě provozovali prodej a servis KIA. Když se na to podívám, tak Renault na Plzeňské a KIA na Tepelské ul. jsou vedeny pod PRIMO CAR Cheb. Asi došlo k prodeji :-)
Clio III 1.2 16V 55kw D4F740 r.v 2008

Olhor
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: stř srp 17, 2016 13:02

Re: HB RENT, s.r.o. Renault Mariánské Lázně

Příspěvek od Olhor » stř srp 17, 2016 13:15

HB Rent uz neexistuje, byli prodani, nyni je to Algon. Vedoucim je p. Matejka a to neni clovek na svem miste. V zadne pripade nedostanete odpoved na co se ptate, neuvede zadny termin, zadnou castku, nic poradne nevi. Jeho castym steskem je, ze byl vedoucim servisu v KIA a tam ze mel vice penez a lepsi podminky, ted se deli o halu se Skodovkou. Do dneska se s tim nesrovnal.
Vymluvy typu: on tomu nerozumi, protoze delal KIU a Renault/Dacie jeste nema zmakle. Vecne veku je nepritomen, nikdo jej nezastupuje. Prace servisu je priserna. Po oprave za 150 tis. jsme reklamovali 8 bodu. Doba opravy 3,5 mesice, pricemz prvni mesic nebyli schopni dodat rozpocet pojistovne, aby se vubec zacalo s opravou. Ten clovek je naprosto nesystematicky a chaoticky, typicky Hasic pozaru a valic prace pred sebou.

salik1979
Starting member
Příspěvky: 12
Registrován: ned dub 14, 2013 11:49
Bydliště: Karlovarsky kraj

Re: HB RENT, s.r.o. Renault Mariánské Lázně

Příspěvek od salik1979 » stř črc 25, 2018 22:53

Ja v Primocaru v ML dnes koupil Clio. Minuly tyden jizda s predvadeckou. Vse v pohode prodejce ochotny a prijemny. Dnes jsem prevzal a jsem spokojen s jejich pristupem. Vysvetlil ukazal vse a nikam nespechal. Snad to tak bude i dal pri servisnich kontrolach atd

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti