Jaký je servis JIH 2000 v Brně?

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
luigi
Starting member
Příspěvky: 43
Registrován: stř bře 21, 2007 21:59

Jaký je servis JIH 2000 v Brně?

Příspěvek od luigi » úte úno 26, 2008 18:19

Zkušenosti a přípomínky k tomuto servisu sem. :lol:
Díky

Uživatelský avatar
makub
Člen RCČR
Příspěvky: 15
Registrován: pon úno 12, 2007 16:31
Bydliště: Brno

Příspěvek od makub » stř bře 05, 2008 10:41

Byl jsem tam párkrát, loni v únoru jsem si koupil z Německa Espace, a nechal jsem si v JIH 2000 vyměnit rozvody a udělat prohlídu po 120000km. Stálo to 26000,- Kč.

Asi to neudělali moc dobře, protože jsem si ted všiml, že mám v motoru podezřele málo oleje. Zajel jsem do Auto Pokorný na Lesné, kde zjistili, že při minulé výměně oleje byla špatně nasazená jakási podložka pod víčko, takže ten olej stříkal ven. Čili to museli způsobit v JIH 2000.

Teď už jezdím jenom do Pokorného, přijde mi, že jsou tam mnohem lepší. Jednání zaměstnanců je velice příjemné, druhý den mi vždycky zavolá pan Pokorný, jestli jsem byl spokojen, a když tam auto nechám na opravu, odvezou mě kam potřebuju. A s tím co opravili jsem zatím neměl problém.

Taky mi přišlo, že na mě v JIH 2000 hrozně machrují. Koupil jsem auto bez návodu, takže jsem se musel hodně ptát, navíc to byl můj první diesel. A jejich technik se tvářil jako že jsem úplný vůl, když nevím to co on.
Renault Grand Espace III 2.2 dCi 95kW [img]http://images.spritmonitor.de/169527.png[/img]

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » čtv bře 13, 2008 11:47

Mám poměrně čerstvou zkušenost:

(Aniž by věděli, o koho se jedná)

Přestalo mi těsnit gufero na pravé poloose, takže jsem musel v Přerově v Renault servisu nechat dolít oleja zkontrolovat gufero. Přesedili ho, očistili a jelo se dál.
V Brně jsem chtěl preventivně nechat znovu zkontrolovat olej, abych nepoškodil převodovku - celkem snadný úkon, ale mě šlo o čas.
Kolega mě telefonicky objednal na čas.
Hned jak jsem přijel, se mi začal věnovat pan Fiala, odvezli si auto "na sál". Za půl hodiny přišel, s tím, že je vše v pořádku a že můžu pokračovat.
Požádal jsem ho o účet. Jen se usmál s tím, že takovou prkotinu nebudeme řešit. To potěší. Přitom mohli v klidu naúčtovat úkon.
Podotýkám, že jsem se mu představil teprve pak.
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
Maverick77
Starting member
Příspěvky: 95
Registrován: sob pro 19, 2009 15:53
Bydliště: Ždánice (HO)

Příspěvek od Maverick77 » sob pro 19, 2009 16:11

Já mám jen špatný zkušenosti. Objednal jsem si megana III ve sport packu (bez křídla - to se mi nelíbí) s tažným a dalšíma věcma. Auto přišlo v čase v jakým mělo. Doplňky montovali v JIHu v brně - sodoma gomora :!: :!: Prahy se odlepovali oba dva - 2x to lepili znovu a 2x se to po týdnu odlepilo - řešení přilepil jsem si to sám a drží už 4 měsíce :shock: To samý s rozšířením zadního nárazníku.
Další epizoda byla s tažným :roll: Namontovali ho před předáním auta. Týden nato jsem jel do Německa. v noci na mě nějak pořád blikali ty co sem předjel, zjistil sem v Norimberku, že mi nejde celá zadní lampa - zajel jsem k Bronnerovi (super přístup) , tam po kontrole na mě civěli , jak na XXXXXX, cože prej za XXXXXX montovalo to tažný - nechali kabeláž bolně položenou na výfuku - to se samosebou přepálilo. Tak to opravili, jen provizorně a já zasejc po návratu šup do JIHu v Brně. Tam to celý předělávali 4hodiny :!: :!: Sundaný lampy, nárazník. Borec s pájkou to tam letoval - sem myslel , že mi jebne. Rozbili zadní lampu a nic neřekli, zjistil jsem to podle střepu v kufru a tím, že 1 lampa zaprášená a 2 čístá. Vyrukoval sem na ně a prej jim spadla a rozbila se :?: :?: Nějak mi to prej zapoměli říct - museli samosebou objednat novou. 2 dny na to jsem zjistil, že mi nejde proud do pravé brzdovky :roll: telefon Fialovi na seřval jsem je, začal jsem jezdit do stejný firmy do Hodonína a tam je to OK - tažný spravili - světlo vyměnili a auto šlape, jak hodinky. :) Kua sem se nějak rozepsal.

radecek7
Junior member
Příspěvky: 148
Registrován: sob led 05, 2008 18:57
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radecek7 » stř pro 23, 2009 14:55

Maverick77 píše:Já mám jen špatný zkušenosti. Objednal jsem si megana III ve sport packu (bez křídla - to se mi nelíbí) s tažným a dalšíma věcma. Auto přišlo v čase v jakým mělo. Doplňky montovali v JIHu v brně - sodoma gomora :!: :!: Prahy se odlepovali oba dva - 2x to lepili znovu a 2x se to po týdnu odlepilo - řešení přilepil jsem si to sám a drží už 4 měsíce :shock: To samý s rozšířením zadního nárazníku.
Další epizoda byla s tažným :roll: Namontovali ho před předáním auta. Týden nato jsem jel do Německa. v noci na mě nějak pořád blikali ty co sem předjel, zjistil sem v Norimberku, že mi nejde celá zadní lampa - zajel jsem k Bronnerovi (super přístup) , tam po kontrole na mě civěli , jak na XXXXXX, cože prej za XXXXXXX montovalo to tažný - nechali kabeláž bolně položenou na výfuku - to se samosebou přepálilo. Tak to opravili, jen provizorně a já zasejc po návratu šup do JIHu v Brně. Tam to celý předělávali 4hodiny :!: :!: Sundaný lampy, nárazník. Borec s pájkou to tam letoval - sem myslel , že mi jebne. Rozbili zadní lampu a nic neřekli, zjistil jsem to podle střepu v kufru a tím, že 1 lampa zaprášená a 2 čístá. Vyrukoval sem na ně a prej jim spadla a rozbila se :?: :?: Nějak mi to prej zapoměli říct - museli samosebou objednat novou. 2 dny na to jsem zjistil, že mi nejde proud do pravé brzdovky :roll: telefon Fialovi na seřval jsem je, začal jsem jezdit do stejný firmy do Hodonína a tam je to OK - tažný spravili - světlo vyměnili a auto šlape, jak hodinky. :) Kua sem se nějak rozepsal.
jj jih v brne nic moc ale jih v hodonine parada, mam tam i znamy a polde me je tam prace lepsi... :wink:
Renault 19 16v PH1
Renault kangoo
Seat toledo tdi

Váňa
Junior member
Příspěvky: 190
Registrován: ned bře 22, 2009 15:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Váňa » úte led 05, 2010 01:14

Já jsem zatím s Jihem 2000 v Brně plně spokojen. Vše co opravili funguje bez problémů. Což se o předchozích servismanech říci teda nedá.

Přístup hodnotím jako poměrně přátelský (p. Fiala), drobné prkotiny jsem měl zdarma na počkání.

Hodnotím pozitivně.
Renault Laguna III combi, 2.0 dCi (110 kw), 2011
Renault Megane II combi, 1.5 dCi (78 kw), skoro 07

Uživatelský avatar
MaD@x
Člen RCČR
Příspěvky: 1267
Registrován: ned črc 29, 2007 23:23
Bydliště: Odolena Voda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MaD@x » stř led 06, 2010 09:38

jinak uz je zmenen nazev z Jih 2000 na Auto Centrum Jih 2000
Ofce v TDÍ, ale nedělá pou
ex Renault Laguna 95 1,8RN 69kW - Letadlo
ex Renault Laguna 99 3.0RXT 140kW - sekačka(bo žere aj travu kol cesty)
ex Renault Clio Grandtour 1,2 55kW Ice - Služební koza
ex Renault Laguna Grandtour 03 1,9dCi Privilege 88kW - Silver spur
ex Mercedes-Benz Citan 111 1,5dci - Kangoo pro kolotočáře

Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý...

roman š
Starting member
Příspěvky: 22
Registrován: sob říj 27, 2007 21:19

Re: Jaký je servis JIH 2000 v Brně?

Příspěvek od roman š » stř úno 23, 2011 21:30

Jezdím do Hodonína a celkem pohoda
renault laguna 2000
renault megane grantour 2008 1.5 Dci
renault megane Grantour III 1,6 16v 81kw

Mytys
Starting member
Příspěvky: 69
Registrován: úte zář 30, 2008 14:23

Re: Jaký je servis JIH 2000 v Brně?

Příspěvek od Mytys » pon bře 07, 2011 08:58

No s tímto servisem mám smíšené pocity. Je pravda, že už jsem u nich kupoval 2 renaulty. Na telefonický dotaz proč nejdou otevírat LZ dveře, když ostatní na centrál fungují mi sdělili, že se musím objednat za 14 dní do servisu. Auto by tam bylo celý den. Konkurence v Brna Lesné mi sdělila, že mám asi blbě zavřený víčko od nádrže, které blokuje z bezpečnostních důvodů zámek dveří. A opravdu. Po otevření a zavření víčka nádrže vše bylo O.K. Na prvním autě mi měnili brzdovou kapalinu a zalomili odvzdušňovací šroub na zadním kole. Musel jsem souhlasit s výměnou nových prasátek. Jinak jejich osobní přístup je velmi vstřícný, ale po pěkném úsměvu Vás hezky oškubou.
Renault Kangoo

Uživatelský avatar
motorax
Junior member
Příspěvky: 210
Registrován: pon pro 27, 2010 18:52
Bydliště: Brno-venkov

Re: Jaký je servis JIH 2000 v Brně?

Příspěvek od motorax » ned bře 27, 2011 19:32

já mám zatím zkušenost jen s koupí a ta je dobrá.Auto došlo o měsíc dřív než bylo v plánu,sleva od prodejce velmi dobrá,doplňky zdarma.Ochota vyjít ve všem.Byli potíže že auto bylo poškrábané ale velice dobrá ochota vše napravit a kompenzovat.Spokojenost.
Megane III 1,6 16v 100k Advantage / Casiopee KNG 6.5 l

cossy
Starting member
Příspěvky: 85
Registrován: úte čer 22, 2010 11:33

Re: Jaký je servis JIH 2000 v Brně?

Příspěvek od cossy » pon bře 28, 2011 14:30

Prodejce Ježek je moc fajn, byl jsem taky spokojen...
R. M. III Grandtour expre. 1.6/74 kw, náš šmoula....

Uživatelský avatar
motorax
Junior member
Příspěvky: 210
Registrován: pon pro 27, 2010 18:52
Bydliště: Brno-venkov

Re: Jaký je servis JIH 2000 v Brně?

Příspěvek od motorax » úte bře 29, 2011 20:16

soulas.Taky jsem bral od pana Ježka.
Megane III 1,6 16v 100k Advantage / Casiopee KNG 6.5 l

elliot.joe
Starting member
Příspěvky: 12
Registrován: pát led 13, 2012 14:43
Bydliště: Brno - město

Re: Jaký je servis JIH 2000 v Brně?

Příspěvek od elliot.joe » pát led 27, 2012 02:14

Ahoj, já mám čerstvou zkušenost se servisem Renault Brno-Jih 2000, byl jsem tam s výměnou automatické parkovací brzdy,kterou mi v jiném neautorizovaném servise rozhasili a zničili po výměně zadního brzdového obložení a kotoučů.Byl jsem moc spokojen jak s přístupem p.Fialy tak i s výměnou autom. brzdné jednotky,stálo mě to celé s prací celkem 17000Kč a kdybych tam jel rovnou tak bych zaplatil jen o něco víc než jsem dal v neautorizovaném servise,kde mi běžným výměnným zákrokem zničili jiný díl za 14000Kč....takže já zatím mohu jen doporučit a chci jen říct,že dřív, než si budete dávat auto opravovat v jakémkoliv jiném servisu než značkovém,tak se ujistěte,že to opravdu umí,ať nedopadnete jako já......dneska jsou už auta nacpaný elektronikou a nastaveními, o kterých nemají v některých servisech ani ponětí,bohužel......
Škoda Favorit (r.v.1989) - Fiat Punto 1,2 (r.v.1996) - Renault Scénic II 1,5 dci/74kW (r.v.2006) - najeto zatím 145 000 km - zatím velká spokojenost :)

Docki
Starting member
Příspěvky: 95
Registrován: pát bře 18, 2011 22:29
Bydliště: Jezeřany,Moravsko Krumlovsko

Re: Jaký je servis JIH 2000 v Brně?

Příspěvek od Docki » stř bře 27, 2013 22:41

Ahoj,
mámobyčejnou Tahalii a zatím jsem toho moc nepotřeboval,mám po 1.prohlídce a jsem naprosto spokojen s jejím provedením a přístupem zaměstnanců tohoto servisu.Několikrát jsem požadoval nějakou radu a vždy mi bylo ochotně vyhověno.
Renault Thalia Authentique 1,2 16V,02/2011.
Dřívější auta: Hanomag 1,3/1939-Renault 4CV-Wartburg 900-Škoda 100-Moskvič 2140-Wv Golf I 1,9D-Renault 11TXE-Citroen BX 1,9D-Citroen Saxo 1,1

standa34
Junior member
Příspěvky: 125
Registrován: stř lis 22, 2006 09:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký je servis JIH 2000 v Brně?

Příspěvek od standa34 » pon pro 02, 2013 21:14

Jeden z mála servisu kde rozumi Espace teda spíše v Hodoníně

Docki
Starting member
Příspěvky: 95
Registrován: pát bře 18, 2011 22:29
Bydliště: Jezeřany,Moravsko Krumlovsko

Re: Jaký je servis JIH 2000 v Brně?

Příspěvek od Docki » ned úno 08, 2015 12:26

Ahoj,
s tímto servisem jsem naprosto spokojen,v únoru 2011 jsem zakoupol Thalii a po dobu 4 roků chodil na pravidelné prohlídky do tohoto servisu,naposled koncem ledna 2015 na prohlídku a STK,vše k naprosté spokojenosti,tímto jim děkuji za prováděné úkony.
Renault Thalia Authentique 1,2 16V,02/2011.
Dřívější auta: Hanomag 1,3/1939-Renault 4CV-Wartburg 900-Škoda 100-Moskvič 2140-Wv Golf I 1,9D-Renault 11TXE-Citroen BX 1,9D-Citroen Saxo 1,1

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: Jaký je servis JIH 2000 v Brně?

Příspěvek od Zefek » pon črc 13, 2015 12:04

Hodnocení servisu BRNO
Obrázek
Hodnocení servisu HODONÍN
Obrázek
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

Bato
Starting member
Příspěvky: 35
Registrován: ned zář 27, 2015 18:47

Re: Jaký je servis JIH 2000 v Brně?

Příspěvek od Bato » stř kvě 04, 2016 15:10

Ahoj. Neviete prosím, akú tam majú hodinovú sadzbu?

kamilh
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: čtv lis 28, 2019 11:08

Re: Jaký je servis JIH 2000 v Brně?

Příspěvek od kamilh » čtv lis 28, 2019 11:48

Projížděl jsem okolo Brna se svým Meganem a začala mi blikat kontolka na přístroj.desce,pak další a další. Zajel jsem do nejbližšího servisu což byl Jih 2000 v Komárově.Vstoupil jsem do "příjmu"kde si mě nikdo asi 15 min.vůbec nevšímal a dva asi zaměstnanci (nabyli nijak označení) sledovali jakési video na počítači a hrozně se bavili! Po chvíli došel další pán (ten už byl rozpoznatelný,starší,brýlatý)a ten se mě aspoň zeptel jestli něco chci-když jsem mu sdělil můj problém,začal hledat termín kam by mě napsal-to mě ale dosti vytočilo neboť jsem jen projížděl a potřeboval jsem pokračovat. Pak se do toho vložil jeden s těch dvou a řekl mi,to bude asi málo oleje,"dolijte si ho a asi to bude dobrý"! Byl jsem v šoku touhle "rychlou opravou"aniž by se ráčil zvednout a jít aspoň k autu a podívat se,navíc jeho povýšenecké jednání hraničilo až s drzostí. Jestli tohle je jednání ve "značkovém servisu" tak potěž pánbuh. Sebral jsem se a jel jsem do Modřic (žena mezi tím našla na netu,že je tam nový servis a je to jen kousíček) když jsme jim sdělili naše zkušenosti s Jihem 2000 okamžitě nás vzali na dílnu,auto zvedli,prohlédli a zjistili,že je jen povolená zátka na vypouštění oleje z motoru. Vyměnili těsnění,řádně utáhli ,doplnili olej a já mohl spokojeně pokračovat domů. A to jsme zaplatili pouze 1L oleje a za práci nic nepožadovali! Takhle si představuji přístup servisu,který si chce říkat "značkový". Doporučuji servisu v Brně Komárově se obloukem vyhněte ,je to hrůza.

Renaulťák
Senior member
Příspěvky: 1305
Registrován: pon čer 15, 2015 20:19
Bydliště: Nitra

Re: Jaký je servis JIH 2000 v Brně?

Příspěvek od Renaulťák » čtv lis 28, 2019 11:59

Jeste jsi nenapsal, ktery dobrak zapomel utahnout vypousteci sroub.
Nove koste dobre mete a pokud si nebude uctovat i praci, tak dlouhe meteni nebude.
Laguna III Coupe 2,0 dCi, 4control, 131kW/180k, tmavě červená metalíza
Megane III CC, 1,4 TCe, 96kW/130k, černá metalíza
Trafic II L2, 9 míst, 1,9dCi, 74 kW, modtrá

kamilh
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: čtv lis 28, 2019 11:08

Re: Jaký je servis JIH 2000 v Brně?

Příspěvek od kamilh » ned zář 27, 2020 16:31

Bohužel několikrát jsem tam musel zajet neboť auto se chovalo divně ale to co tam oni poskytli to bylo k zblití !!! Za stolky dva arogantní asi zaměstnanci zajímající se víc o hry a videa na počítači než o zákazníky mi vůbec nepomohli , že prý nemají čas , mají málo lidí v dílně a objednat jedině až za 14dní. No "super přístup rádoby autorizovaného servisu". Prý mám nechat auto vychládnout ,jít si nakoupit do Lídlu a pak to třeba pojede! Chápete ? Tohle je servis? Je to jen bouda divného zevnějšku s dementy uvnitř, ( z dílny se linuly velmi divné zvuky ale především tam duněla "hudba") Rád bych poznal toho kdo tomu tzv. velí. Doporučuji ,pokud můžete tak raději dojeďte až do Modřic (je to asi 4km) kde je nový renault servis a ten je skutečný a může si říkat autorizovaný servis. Když tam vstoupíte a vzpomenete si na "Jih 2000" tak si připadáte jako v jiném světě (samozřejmě mnohokrát lepší!!) ihned se vás někdo ujme a ihned se řeší váš problém. Jih to je zkráta skanzem - minulost z doby totalismu.Prostě NEJEZDIT do AUTOSERVISU JIH 2000 !!! Nikdy !!!

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host