CMN, s.r.o. Přerov

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

jaggerl
Experienced member
Příspěvky: 698
Registrován: stř bře 26, 2014 16:56

Re: CMN, s.r.o. Přerov

Příspěvek od jaggerl » ned zář 01, 2019 14:43

Ja jsem neco podobneho resil pred lety s Auto Avant Renault kdyz do meho GSIII nacouvalo auto. Bylo uctovano rada veci, ale servis je nevymenil. Dodatecne se resil poskozeny chladic, denní led svícení. Jinak byl lak udělaný fakt super a a nebylo nikdo nic znát, jen si servis uctoval neco, co neudelal. V případě Auto Kout je to o to horší, že vám auto poškodí a nejedou nikdo nic neslyší a chtějí to po vás nahrát. Stačí se projet pro hrbolaté silnici a a dveře začnou vrzat všude možně jako jsou ouhnuté. Již vše řeším právní cestou, protože mám dojem, že si ze mne Renault dělá legraci. Dříve jsem nedával na servis Škody, ale to je proti Renaultu 100% fungující. U firemního Superbu jsem reklamoval 3 věci, vše vyřešeno během 2 návštěv s omluvou a slevou, od té doby klid 1,5 roku. Scenic je v servisu každý měsíc a nikdo závady není schopen řešit. Ze zoufalství a o oddálení problému chce Renault vadu nahrát, ale to moc není možné na běžný telefon...Prostě v mém případě již NIKDY RENAULT!

Michalos
Starting member
Příspěvky: 13
Registrován: ned črc 14, 2019 17:19

Re: CMN, s.r.o. Přerov

Příspěvek od Michalos » úte kvě 04, 2021 22:09

Dal jsem tam na zkoušku svou Lagunu 2009 a v podstatě jsem byl příjemně překvapen. V zimě jsem vymetl brutální díru (3 kola naražená) a potřeboval jsem hlavně udělat geometrii. Na 4 control je třeba spolupracovat s diagnostikou a nikoho jiného důvěryhodného v okolí neznám. Zároveň jsem to spojil s celkovou prohlídkou a výměnou oleje a filtrů. Nad plán měnili brzdovku, ale tak tam nejméně 3 roky stejně byla původní. Cena dílů v pohodě, některé dokonce o pár korun levnější, než u garážníka, kde jsem to dával předtím. Práce jakože dražší, na druhou stranu mají normohodiny a ve finále se to snad zase tak neprodražilo. Nad rámec jen ta brzdovka a samozřejmě kapalina do ostřikovačů, zadní dveře při otevírání vržou dál (toho si nevšimli nebo nechtěli řešit). Za rok asi pojedu znovu sem.
Laguna III GT 2.0T 150 kW

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti