Auto Pokorný s.r.o. Brno

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

petráš
Starting member
Příspěvky: 51
Registrován: ned pro 27, 2009 20:54

Příspěvek od petráš » stř črc 28, 2010 21:05

Já u Pokornýho kupoval Trafika.Chování a přístup prodejců Suprový. Při návštěvě servisu na svolávačku opět ochota příjmacího technika,za necelou hodinu jsem odjížděl. Večer jsem měl čas se kouknout o co vlastně šlo?
A ouvej všechno pozitivní zničil mechanik který se snažil připevnit saharu chladiče trhacím nýtem-Při vrtání otvoru pro nýt do nárazníku ho poškrábal díru udělal velkou takže nýt jsem stratil ještě před příjezdem domů. Vše jsem sepsal,poslal emajlem a čekal na odpověď,marně.Protože auta jsou součástí mého povolání,saharu jsem si připevníl sám a u Pokornýho mě už nikdy nevyděli.
Jako prodejci dobrý ale servis špatný :D

Tunac
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: úte čer 29, 2010 21:45
Bydliště: Brno

Příspěvek od Tunac » čtv zář 16, 2010 16:32

Nedoporučuji v Auto Pokorný předávat auto u pana Tomečka. Jeto namistrovaný člověk, který Vám hned vysvětlí, proč jste blbec a že to není závada, protože ...... a neposlouchá Vaše argumenty.

demdotoho
Junior member
Příspěvky: 117
Registrován: úte zář 29, 2009 21:48
Bydliště: Znojmo

Re: Auto Pokorný s.r.o. Brno

Příspěvek od demdotoho » úte bře 15, 2011 21:18

Dnes jsme si s manželkou z Auto Pokorný Brno odvezli nový Renault Grand Scenic. S jednáním prodejce i předávacího technika jsme byli spokojeni.
Škoda 120LS(v roce 1998 (sešrotovano)

Škoda Fabia combi 1.4MPI comfort(v roce 2011 prodáno)
Renault Grand Scenic Dynamique 1.4Tce 7m,Bi-xenony,Carminat Tom Tom,modrá Extreme( v roce 2019 prodáno)
Renault Clio IV 1,2 16V Expression,červená Flamme(v provozu)
Renault Espace 1,6 dCi 160 EDC Initiale Paris stříbrná metalíza( v provozu)
Renault Vel Satis 3,5 V6 Initiale šedá metalíza (v provozu)
Renault Avantime Dynamique 2,0 T benzín šedá (v provozu)

Mytys
Starting member
Příspěvky: 69
Registrován: úte zář 30, 2008 14:23

Re: Auto Pokorný s.r.o. Brno

Příspěvek od Mytys » pon dub 11, 2011 18:29

Vypadají jako profíci ale jsou to babralové. Jel jsem k nim s autem na diagnostiku, neboť mi nepravidelně vynechával motor. Na diagnostice na žádnou závadu nepřišli ale sváděli to na počasí, kvalitu benzínu, politickou situaci v ČR a pod. Fakt už mě to štvalo. V noname servisu mi vyměnili zapalovací cívku a motor chodí jako hodinky. Není to poprvé co ve značkovém servisu NEVÍ !!! Před tím občas nestartovalo. Taky nic nezjistili. A bylo to vadné čidlo horní úvrati. Při výměně brzdové kapaliny zalomily odvzdušňovací šrouby. No jak říkám umělci jsou to. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Renault Kangoo

MDP
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: stř dub 13, 2011 20:08

Re: Auto Pokorný s.r.o. Brno

Příspěvek od MDP » čtv čer 02, 2011 14:43

Zdravím, dnes jsem byl na OTS (svolávací akce v Meganem III Gen.) u Pokorných, dal jsem si kromě toho vydezinfikovat klimu a vyměnit pylovej filtr a co se nedozvím -"prasklé zajištění krytu pylového filtru - mechanické poškození" ... prý jsem si to udělal sám.. přitom sami přiznávají, že filtr byl původní z výroby a seděla i čísla. Poškození je značné, všechny plastové packy urvané. Kolik to koštuje ? 23 000 jen za díly + práce. Mojí připomínku, že auto bylo v servisu jen jednou a to na domontování Defendu, kdy to těžko mohl někdo poškodit a já sám k tomu nikoho nepustím. Je to 10 měsíců staré, tak co by se v tom kdo vrtal. Jenže je asi našvalo, že auto je koupené jinde, takže reklamaci odmítli. Já zase odmítl opravu. Kdybych ten filtr nenechal měnit, tak o tom ani nevím. Mám podezření, že to poškodili sami a já to mám zaplatit. Ale co teď s tím, pochybuju že by taková vada prošla výrobou a opravdu na to nikdo nesáhl. Opravit svépomocí, nebo si nechat vypracovat znalecký posudek? Fakt nevím co s tím dál. A to jsem si říkal, máš 5 let záruku nebudeš muset nic řešit :-D jó.. za to by měla moje stará Fabka tlumiče, kotouče, spojku, baterku a nové gumy.. doháje
Megane III MR.2010 Generation, 1,6 16V 110HP, 5q

libor007
Starting member
Příspěvky: 64
Registrován: pon črc 18, 2011 10:57

Re: Auto Pokorný s.r.o. Brno

Příspěvek od libor007 » stř črc 27, 2011 20:30

Ja mam auto teprv objednane, tak snad bude vse ok a nechci tu byt po bitve general. Ale preci jej nebudu poskozene naivne prebirat jako sergej. To si pak prodejce logicky mne ruce, protoze prevzetim takoveho vozu vyznamne ztracim pozici k vyjednani opravy dle mych predstav. Maly rabat na voze neni argument pro fusovani opravy.

ampapa
Junior member
Příspěvky: 123
Registrován: ned bře 13, 2011 12:13
Bydliště: Brno

Re: Auto Pokorný s.r.o. Brno

Příspěvek od ampapa » ned říj 09, 2011 18:23

Zdravím všechny no já jsem absolutně spokojný s touto firmou vstřícnost ochota no prostě super no a auto dodáno dle domluvy a předávací technik taky dobrý můžu jen doporučit
Reanult Fluence 2011 1,6 16v černá barva
Renault Scenic 2013, 1,6 16v, barva červená rubín
Renault Kadjar 2015 1,2 Tce bílá barva Intense
Renault Kadjar 2016 1,2 Tce bílá batva night & day

vrm
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: stř pro 28, 2011 22:15

Re: Auto Pokorný s.r.o. Brno

Příspěvek od vrm » stř pro 28, 2011 22:44

...zkušenost stará cca tak 2roky, Trafik na první garančce s nahlášenou vyměnou pravého světlometu(prasklina napříč po celé délce); vyzvedával kolega který zrovna měl čas a byl v Brně - výsledek garančka v pořádku(snad), vyměněn levý světlomet!!(ten prasklý zůstal), vyměněny komplet žárovky ve všech světlech - týden před návštěvou servisu jsem se nechal ukecat obchodníkem od Osramu a komplet přesázel všechno co šlo do ledek + H4 - Night breaker plus, celkem drahá sranda(ale protože jezdím hodně v noci, tak jsem se plácnul přes kapsu), když jsem to zjistil tak jsem málem zešílel; okamžitá návštěva u Pokorných s výsledkem - "vždyť je to firemní, tak vo co de"; byla to první a taky poslední navštěva v jejich servisu, od té doby jezdíme komplet firma k Opportunity - maximální vstřícnost a ochota

bernie
Junior member
Příspěvky: 118
Registrován: úte bře 09, 2010 12:12
Bydliště: Brno Venkov

Re: Auto Pokorný s.r.o. Brno

Příspěvek od bernie » úte led 10, 2012 11:32

U Pokorného jsem na podzim načítal snímače tlaku na zimní sadu pneu. Samotné papírování zabralo více než celá akce, ale co už...
S jednáním technika celkem spokojenost - po načtení i upozornil, která pneu má nejnižší tlak :lol:

Za dva dny mi volala nějaká madam s cílem zvyšování kvality služeb atd.
Otázka číslo 1:

Prohlédl si technik vaše vozidlo před převzetím do servisu? Ne - opravdu ne. Ale vyprovodil mě k hotovému vozu.
Hmmm - děkuji

Otázka číslo 2:
Doporučil byste nás jako servis vozů R? Byl jsem u vás jen na to, co neumí P. Diviš. Doporučit vás klidně můžu, ale máte dvojnásobné ceny než zmiňovaný.
Hmmm - děkuji

Už se těším na zpětnou vazbu, až na jaře pojedu definovat nové liťáky :lol:
Laguna II rv2005 2.0T 16V 125kW Initiale Paris
Obrázek

Radomír32
Starting member
Příspěvky: 53
Registrován: stř kvě 28, 2008 11:59

Re: Auto Pokorný s.r.o. Brno

Příspěvek od Radomír32 » čtv bře 01, 2012 14:42

Zdravím,já byl spokojen s jednáním i rychlostí pří objednání náhradního dílu pro známého....

HUJA
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: pát čer 29, 2012 21:06

Re: Auto Pokorný s.r.o. Brno

Příspěvek od HUJA » pát čer 29, 2012 21:43

Zdravím všechny .

S firmou RENAULT AUTO POKORNÝ v Brně na Lesné jsem dlouhodobě maximálně spokojený .
Měli jsme od nich THALII - teď máme MEGANA II 1,6 automat.
Mají sice vyšší hodinovou sazbu ale většina úkonů má velmi solidně normované časy.
Ty platíte , ale ani o korunu navíc ,vše přesně rozepsané na minutu , v zakázkovém listu.
(Neplatíte kouření , flákání atd. - jako jinde za "nízkou" sazbu s nejistým výsledkem )
Navíc je tu možnost třeba pro starší auta využít díly MOTRIO za super ceny a slevu na auta starší 5let.
Již vícekrát se mi stalo , že mi nějaké maličkosti udělali jen tak na počkání zadarmo a s úsměvem.
Jednání techniků naprosto super ( osobní zkušenost s p. Vidlákem a Tomečkem ).
Navíc mohu z osobní zkušenosti potvrdit nadmíru solidní vyřízení jedné garanční opravy .

Rozhodně doporučuji .

michal.vrbka
Starting member
Příspěvky: 38
Registrován: čtv led 03, 2013 18:08
Bydliště: Praha

Re: Auto Pokorný s.r.o. Brno

Příspěvek od michal.vrbka » sob led 26, 2013 12:41

Tak po pondělní srážce se srnou jsem nechal odtáhnout auto k Pokorným.

V úterý dopoledne objednávali ještě nějaké díly, ve čtvrtek odpoledne hotovo, auto komplet vzpucované.
Nestálo mě to ani korunu (platila pojišťovna), celková bilance 51tis

Odnesl to spodní blatník, difusor, chladič klimatizace, mlhovka, podběh a kryt pod motorem.
Přístup, rychlost, vše OK
O ceně se nebavím, nemám moc přehled, ale jelikož platila pojišťovna, neřeším. Kdyby někdo chtěl, můžu mu pro pžedstavu poslat fakturu :-)
Renault "ŽOFRÉ" FLUENCE Techno feel + expension pack, bílá barva
1.6 16V 82kW, 16" zimáky

Snad nebude kulhat, jako jeho jmenovec :-)

Ajap
Junior member
Příspěvky: 121
Registrován: úte srp 26, 2014 17:23
Bydliště: České Budějovice

Re: Auto Pokorný s.r.o. Brno

Příspěvek od Ajap » sob srp 30, 2014 08:45

Před týdnem jsem koupil ojetou Thaliu s tím, že jeden ze dvou klíčků je nefunkční. Vyslal jsem tam manželku, ať zjistí, co a jak.

+ Velice příjemné jednání jak při objednání na telefonu, tak na místě.
+ Rychlé "přijetí" do servisu - hned druhý den.
+ Manželka přijela v domluveném čase a okamžitě se jí věnovali.

Neutrálně - zjistili, že je klíček vadný a nabídli možnosti (4700Kč za nový klíč).

-Nesvítilo stropní osvětlení, manželka chtěla vyměnit žárovku. Po chvíli se vrátili, že žárovkou to není, že leda diagnostika za 500Kč. To odmítla. Večer jsem se na to šel podívat - vydloubnul jsem světlo, zacvaknul vypadlý konektor a už svítí... :?
Peugeot 308 1,2 THP 96kW Active+ 2017
Renault Thalia 1,2l, 2007
Renault Thalia 1,2i Alizee, 2008 (už nevlastním, ale je pořád v rodině)

dpospisi
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: pon úno 23, 2015 15:36

Re: Auto Pokorný s.r.o. Brno

Příspěvek od dpospisi » úte úno 24, 2015 14:27

Dal jsem k auto Pokorný na opravu Lagunu III LPG - repase hlavy. Auto jsem nakonec dostal po 27 kalendářních dnech, téměř 14 dní po předpokládaném termínu opravy v protokolu a cca 3 týdny po datu na kterém jsme se ústně domluvili. Asi 4x-5x byl datum opravy prodlužován. Několikrát se mi při telefonátu stalo že technik nebyl k dispozici a tudíž mi nikdo nesdělil žádné informace. Když jsem se pana Pokorného tázal jestli mu doba opravy příjde přiměřená, řekl mi že ano a že mu počítač taky opravovali měsíc ?! Ještě dodám že hlavní důvod zdržení byl čekání na dodání dílů. Ovšem v dnešní době považuji za samozřejmost že servis je schopen alespoň zjistit kdy díly dorazí.

U Pokorného mně již zřejmně nikdy neuvidí (pokud nebudu muset opravu reklamovat).

Homelessbar
Junior member
Příspěvky: 207
Registrován: úte kvě 04, 2010 19:20

Re: Auto Pokorný s.r.o. Brno

Příspěvek od Homelessbar » stř úno 25, 2015 11:51

Nechci se zastávat Pokorného, ale Renault má celkově problém s dodávkou náhradních dílů, kdy můj karosář musel čekat 14 dní než mu dodají uchycení zadního nárazníku a to dělal vše proto, aby to bylo co nejdřív. Také mu termín dodání několikrát posouvali. Na centrálním skladu nic neměli, přičemž se dle logiky jedná o věc, která je dost často třeba. Auto dávno hotové a jen se čekalo na kus plastu.

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: Auto Pokorný s.r.o. Brno

Příspěvek od Zefek » stř úno 25, 2015 14:15

Záleží jak jaký Renault. V autosetu v ostravě přijdu s čísly a dostanu odpověď, objednáme na čtvrtek, takže ve čtvrtek po jedenácté se stavte. Zatím to takhle bylo pokaždé. Jen jednou mi ve čtvrtek ráno volali, že se vyboural kamion s díly a mám se zastavit v pátek. ...
U doležala, taky v ostravě, to byla spousta výmluv (svátek u nás, svátek v maďarsku, není na skladě, musíme objednat až z francie, ..., zavoláme, ...). Nikdy nezavolali a do dneška jim tam asi leží jeden díl, který jsem si objednal a po třetí návštěvě jsem se jim na to vykašlal a objednal to v autosetu, kde to přišlo v průběhu pár dní. Když jsem naposledy objednával u doležala, tak po mě dokonce chtěli zálohu na díl za tři stovky :D Nedivím se jim s tímhle přístupem.
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: Auto Pokorný s.r.o. Brno

Příspěvek od Zefek » pon črc 13, 2015 12:03

Hodnocení servisu
Obrázek
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

shepherd
Starting member
Příspěvky: 23
Registrován: pát bře 11, 2016 09:00

Re: Auto Pokorný s.r.o. Brno

Příspěvek od shepherd » sob dub 09, 2016 12:21

Když jsem sháněl auto, poslal jsem žádost o cenovou nabídku skoro po všech autosalonech Renault na Moravě. Většina mi ani neodpověděla. Zaujali mě dvě cenově výhodné nabídky, jinak neslevil z ceníkové ceny nikdo ani chlup. Opportunity Brno a Auto Pokorný. Nabídka od Pokorného se mi jevila jako výhodnější, koupil jsem u nich. Jednání solidní, přístup profesionální, na čem jsme se domluvili, to platilo. Staré auto jsem tam nechal protiúčtem za seriózní cenu. Takže za mě, s Auto Pokorný plná spokojenost, budu tam asi jezdit i na servis, i když to mám přes 100 km daleko.

Šamša
Moderátor
Příspěvky: 11698
Registrován: sob črc 10, 2004 23:59
Bydliště: Vysokomýtsko - Choceňsko

Re: Auto Pokorný s.r.o. Brno

Příspěvek od Šamša » sob dub 16, 2016 11:17

Homelessbar píše:Nechci se zastávat Pokorného, ale Renault má celkově problém s dodávkou náhradních dílů, kdy můj karosář musel čekat 14 dní než mu dodají uchycení zadního nárazníku a to dělal vše proto, aby to bylo co nejdřív. Také mu termín dodání několikrát posouvali. Na centrálním skladu nic neměli, přičemž se dle logiky jedná o věc, která je dost často třeba. Auto dávno hotové a jen se čekalo na kus plastu.
Tohle je zcela běžná praxe ve značkových servisech s originálními díly(které nejdou koupit v aftermarketu), také z toho důvodu, že se Fluence nevyrábí v Evropě, ale je to platforma Samsungu z Koreje a díly putují přes půl světa. Výroba některých dílů, které dojdou ve skladu se vyrábí v sériích až od určité poptávky na množství.
Laguna II. 2007 2.0dCi Carminat 2 127kW, podložky Eibach (rozšířeno +4cm), 201000km
Laguna II. 2003 2.0T Carminat Initiale Paris 120kW, napadeno kutilem domácím, ale pracuje se na tom 220000km
BMW 635csiA 1987 155kW AC Schnitzer 17" 357000km (vytahuju jen za sluníčka a když mám na benál:-)
[img]

soptik
Experienced member
Příspěvky: 693
Registrován: pon bře 04, 2013 22:14

Re: Auto Pokorný s.r.o. Brno

Příspěvek od soptik » sob črc 09, 2016 19:42

Dnes jsem si měnil klíňák a zjistil jsem, že mi před 5-ti roky u Pokornýho při výměně rozvodů zapomněli namontovat boční výztuhu ( kus plechu se 4-mi šrouby ). To že se zapomene dát podložka nebo šroubek, ale součástka o rozměrech cca 30 cm x 50 cm to už chce fištrón. Tímto zdravím mechaniky od výše jmenovaného servisu. Díky vám hoši budu muset obrážet vrakáče. :sauer:
Megane II 1.6 16V r.v.2009

Uživatelský avatar
JarekF
Starting member
Příspěvky: 9
Registrován: stř kvě 18, 2016 08:34
Bydliště: Brno

Re: Auto Pokorný s.r.o. Brno

Příspěvek od JarekF » čtv led 26, 2017 20:53

Tak jsem absolvoval druhou návštěvu v tomto servise. Poprvé mi nové auto nahlásilo cestou z pražského autosalónu na dálnici v koloně vadnou lamda sondu. Podle sdělení technika asi mohli závadu jen smazat, ale sondu vyměnili. Trvalo to 3 týdny. Nějak nemohli sehnat tu správnou. Je pravda, že zrovna výrobce změnil typ motoru, ale i tak 
V pondělí jsem byl objednán na Garanční prohlídku po roce. V 9 h jsem přistavil auto. Technik v poklusu vypsal papíry. Přesvědčoval mě, že po 11 tis km „u nového vozu nebudeme přece měnit po roce volej“. To jsem mu ale rozmluvil. „Žádný experimenty v mlíce si předsedo nemůžeme dovolit….“
Ptal se, jestli bude stačit dokončení prohlídky až odpoledne. Říkám přijedu si zítra v poledne – OK.
V poledne téhož dne SMS že je auto připravené.
Přijedu tedy, vypláznu 5 litrů a auto je moje. Přesněji - tady je karta a jeďte. Skočím do auta a jedu.
Po chvíli mě překvapilo, že na mě všichni mávají, ha nesvítím. Někdo točil s přepínačem světel – dám tedy polohu auto a frčím dál. Ale pozdravy pokračují, říkám si tedy „asi pořádná kára no…“. Na konec vyměknu a jdu se podívat zepředu. A tma, točím s přepínačem, vše svítí jak má, ale denní led nic. Hmm, se v tom asi vrtal ten technik s tím ukrajinskotureckořeckým příjmením. Volám do servisu, paní říká - pane se světlama nemá garančka nic společnýho, zavolám zpět – a nic.
Druhý den volám znova – sem s váma mluvil a nikdo mi nevolá - semnou né –jste se mi vrtali v diagnostice a nesvítí denní svícení. Tím to není - Předá mi technika – přijeďte, kdy, kdy chcete, tak za hodinu? Jo.
Přijedu do servisu - jedu s těma světlama - jo vím, ale já musím odjet – nemohl by to vyřídit šéf? Jo já ho vemu – tady se posaďte než franta přijede. Po chvíli asi šéf naznal že franta nepřijede a jde někam s kartou. Po 45 min si říkám, že jsem asi nepůsobil dost drsně a budu za vola. Najednou vbíhá franta do dveří a za běhu mi říká - se omlouvám, nějak nám to z té diagnostiky vypadlo, ale už to zase svítí a je to OK, auto máte nastartované přede dveřma . V běhu přebírám kartu a ještě do dáli říkám…
Děkuju…., se nezlobím…., hlavně že to dobře dopadlo….
Renault Fluence Limited stříbrný 1.6 16V 84 kW EU6 benzín + LPG koupě 02/16 1 km
Renault Megane IV Grandtour Limited tmavě šedá met. 1.6 16V 84 kW EU6 benzín + LPG koupě 05/18 4 km

Mytys
Starting member
Příspěvky: 69
Registrován: úte zář 30, 2008 14:23

Re: Auto Pokorný s.r.o. Brno

Příspěvek od Mytys » pát úno 17, 2017 20:33

Potřebujete něco opravit? Ano my vás objednáme za 14 dní.
Dojedete na opravu. My jsme opravili jen část a na zbytek musíme objednat další díly zase do 14 dní. Zavoláme Vám.
Toto se opakovalo ještě jednou. Za 6 týdnů bylo auto O.K. 3 dny v trapu běháním k Pokornýmu nejsem z Brna. To je fakt šílený.
Potřebujete vyměnit olej? Přijedete technik převezme auto. K zakázkovému listu přiloží technik popis opravy + materiál a přípravky. To celé předá mechanikovy který provede výměnu oleje. Proto cena výměny oleje 4l stojí 2000 Kč
A dost. Jezdím k soukromníkovi ceny jsou poloviční a opravy podstatně rychlejší.
Renault Kangoo

demultiplexor
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: pát črc 24, 2015 12:32

Re: Auto Pokorný s.r.o. Brno

Příspěvek od demultiplexor » úte zář 05, 2017 09:01

Tak jsem byl letos v Auto Pokorný a nic moc.

Udělali špatně geometrii, takže ji pak na reklamaci opravovali - to by bylo celkem OK. Nicméně stačilo se na auto podívat detailněji a už byla vidět odfláknutá práce - plasty na podvozku se technik nenamáhal ani dát na svá správna místa, "hlavně že to drží".

Co mě ale nejvíce štve je fakt, že mě zřejmě ulomili packy od dvířek k pylovému filtru, takže už tam nedrží a vypadávají. Navíc mi poškrábali kožený volant (jak jsem byl na reklamačce na geometrii, tak asi chytli volant do nějakého přípravku a volant předtím nedali do obalu).

A pro pobavení ještě jedna fotka z dřívějška - v minulosti měnili zadní brzdy a když jsem jel, tak bylo občas slyšet skřípání brzd. Říkám si, no jo, Renault. Ale pro jistotu jsme to s kamarádem rozdělali a celou tu dobu jsem měl zadní kolo přibržděné! Při montáži jim totiž vypadla sponka vně.

Na to, že tam auto bylo cca 8 let pravidelně, tak teď už snad nikdy.
Nejhorší je, že jsem po poslední opravě po nich našel jen ty nedodělky, co šly vidět na první pohled. Bojím co přijde časem, protože jsem u nich měnil olej v převodovce, tyčky řízení, čepy apod. - co si sám moc dobře nezkontroluji.

Takže servis na nový auta (výměna oleje) a koupě nového auta asi dobrý, ale na servis auta starého 8 let vůbec.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

demultiplexor
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: pát črc 24, 2015 12:32

Re: Auto Pokorný s.r.o. Brno

Příspěvek od demultiplexor » čtv zář 07, 2017 10:29

Tak se mi ozval pan majitel Pokorný, že za poslední nevydařenou opravu se omlouvá - byl to prý člověk ve zkušební době, se kterým se pak rozloučili.
Nabídli, že to dají do pořádku.

Šamša
Moderátor
Příspěvky: 11698
Registrován: sob črc 10, 2004 23:59
Bydliště: Vysokomýtsko - Choceňsko

Re: Auto Pokorný s.r.o. Brno

Příspěvek od Šamša » sob zář 16, 2017 16:49

Koukám jak si na moravě užíváte s lemply. Ještě, že mám už 20 let stálého mechanika s dílnou.
Laguna II. 2007 2.0dCi Carminat 2 127kW, podložky Eibach (rozšířeno +4cm), 201000km
Laguna II. 2003 2.0T Carminat Initiale Paris 120kW, napadeno kutilem domácím, ale pracuje se na tom 220000km
BMW 635csiA 1987 155kW AC Schnitzer 17" 357000km (vytahuju jen za sluníčka a když mám na benál:-)
[img]

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů