TT-CAR, s.r.o. Nitra

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
palladin
Junior member
Příspěvky: 147
Registrován: čtv úno 09, 2006 11:03

TT-CAR, s.r.o. Nitra

Příspěvek od palladin » úte srp 28, 2007 02:02

Napisem sem, ani nie tak moju, ale bratovu skusenost.
Bracho bol na 24.8 navsteve u svokry v Nitre a kedze jeho leguana prestala posluchat ( zacalo to velmi zle ist, ukazovalo vyvretu vodu... ), obratil sa na znackovy servis Renault TT Car Nitra. Tam mu povedali ze nemaju volne a ze po 1.9.2007 moze prist. Nic v zlom ale som zvedavy, ako by sa tvaril prijmaci technik, keby bol niekde na dovolenke v zahranici a tam mu povedia ze auto moze doniest tak za tyzden do servisu a pozru sa co je snim.
Dobre ze existuju aj normalny ludia ( Hyundai servis ) ktory urobili diagnostiku a pozru sa na to ...
Este na zaver. Ako to bracho doniesol do Hyundaia, zacalo ukazovat vyvretu vodu a potom to uz neslo vobec nastartovat. Takze keby aj chcel, ani v nudzovom rezime nepride do ineho servisu Renault (18-30 Km), kde by si na to nasli cas...

A uplne na zaver, pamatam, ze ked som kupil auto, tak som sa tam spytal mudreho pana , ze na co je spinac na spojke, ten pozrel do pocitaca (podla VIN) a presviedcal ma o tom, ze to tam nemozem mat nic take a ze to je urcite na brzdovom pedali. Nuz asi nevedel (ako ja vtedy) nic o riadiacej jednotke Bosch ,ale nevadi, ved znackovy servis je znackovy.
Scénic II 1,9 dCi 96 kw r.v.2005
Mégane Scénic 1,9 dTi- RT-r.v.1997

Uživatelský avatar
Remo
Starting member
Příspěvky: 20
Registrován: pát črc 14, 2006 08:36

Příspěvek od Remo » pát zář 07, 2007 14:32

Bohuzial ako Nitrancan musim iba suhlasit. Pre klucik od zapalovania som sa tam musel neuveritelne rozculit. Aj tak mi to nepomohlo. Ak servis tak jedine Magnum Vrable. Pre diely je lepsie skocit do skladu v Trnave alebo hned do vedlajsej prevadzky kde likviduju vyradene auta :)

daelim
Starting member
Příspěvky: 85
Registrován: stř úno 27, 2008 08:09

to iste

Příspěvek od daelim » pát úno 29, 2008 00:12

dnes mi v Nitre povedaly tiez to iste ,nemaju cas,az o tyzden,vo vrabloch ma zobrali hned,je to smutne ale je to tak

Uživatelský avatar
jozicoupe
Advanced member
Příspěvky: 455
Registrován: čtv črc 16, 2009 11:18
Bydliště: Levice

Příspěvek od jozicoupe » ned bře 14, 2010 21:55

Vráble môžem zatial len pochváliť.
Renault Megane III coupe 1,6 16v.81kW,čierna metalíza,Dynamique-PREDANE
Renault Fluence privilege 1,6 modrá crépuscule,xenon,17 kolesá,arkamys,predané
Renault Laguna IIIGrandtour,black edition 2,0,150K,čierna metla,predané
Citroen C5 Tourer 2.0 HDi 16V FAP 163k Business Exclusive BVA6,predané
Talisman Premiere Edition 1,6 Energy TCe 150 EDC,hnedá metalíza

peto166
Starting member
Příspěvky: 50
Registrován: čtv bře 18, 2010 11:57

Příspěvek od peto166 » úte črc 13, 2010 17:15

NIKDY VIAC
Takze moja aktualna skusenost s "autorizovanym servisom" TT-CAR, s.r.o. Nitra
(akurat som sa odtial vratil..)

Bol som nuteny zajst do servisu s mojou Lagunou II, koly vypalenej xenonovej ziarovke. (aj ine veci ale toto bola priorita)

Takze pridem, vsetko vyzeralo OK ochotny personal atd..
Prisiel som sa informnovat (ceny) resp. dohodnut termin kedy by som mohol prist.
Pracovnik mi povedal ze da sa to spravit jedine dneska lebo ich technik (ktori mal spravit diagnostiku svetla) ide na dva tyzdne na dovolenku, to bolo hned prve co ma zarazilo, ze maju jedineho technika co dokaze ovladat diagnosticky program..

Ale povedal som si OK, sak ked dneska tak dneska aspon to bude vybavene takze ma objednal na 13:00 na DIAGNOSTIKU, po uz spominanej diagnostike sme sa mali dohodnut ze co a hlavne kedy sa bude menit, teda ci je vypalena ziarovka alebo je zly ten motorcek..

takze zobere auto do dielni, po cca 20 min vyleze servisak da kluce a nejaky papier na stol "pracovnika" co ma mal na starosti..
po 10 min ma konecne ohlasi a zacne:

"takze bola to vypalena ziarovka vymena bude stat 179 euro" ja ze, coo?? to je trocha vela... zajde do skladu vyleze a povie spravime podotikam SPRAVIME vam to za 129 euro, moze byt??? ja ze nauctujte mi tu diagnostiku a ziarovku si zozenem lacnejsie.. a v tom mi oznami ze uz mi ju aj namontovali.. proste nepochopitelne..
chvilu som rozmyslal a aj ked som mal nervy, tak som si povedal no ked uz tam je tak kaslat nato zaplatim to.. (proste nepochopitelne a totalna drzost doslova ma postavili pred hotovu vec a plat..)

myslim si, ze ked mi jasne, niekolko X, pracovnik povie ze sa bude
robyt "len" diagnostika a na pracu si dohodneme termin, tak to tak aj bude


CO MA ZARAZILO: 1 servisak schopny robit s diagnostikou, ziadne pevne ceny (pride bohac mu nauctuju, no verim tomu ze maximum, ked vidia ze sa zakaznikovy prevratia oci tak ju znizia), a HLAVNE co ma maximalne zarazilo a nastvalo je ze pridem na diagnostiku co mala stat cca 22 eur, a odchadzam s namontovanym svetlom bez toho, aby som otom vedel ze ho namontovali a dozviem sa to az ked chcem zaplatit doticnu diagnostiku, no a odchadzam s -130 euro

predstavte si ze pride clovek s pokazenym ESP na diagnostiku aby vedel kde je chyba.. povedia mu: to a to je zle, to a to by stala oprava, povie dobre dakujem dovidenia.. a v tom ho zastavi pracovnik, ale mi sme vam ho uz opravili stoji to 1000 euro.. no co je toto za pristup???

Mna by to ani tolko nestvalo keby mi dopredu povie, viete co dame to na diagnostiku, a hned vam to aj spravime, bude to stat cca tolko a tolko.. bud poviem OK alebo dovidenia.. ALE TAKTO SA TO URCITE NEROBI

BOL SOM TAM PRVY A POSLEDNY X
Renault Laguna II Grandtour, 2001
1.9 DCI, 88 kw / 120 PS, M6

peto166
Starting member
Příspěvky: 50
Registrován: čtv bře 18, 2010 11:57

Příspěvek od peto166 » sob črc 17, 2010 12:57

takze este jedna pripomienka.. za doticnu Xenonovu vybojku ktoru mi vymenili mi nauctovali 105 Euro (1ks) a este k tomu svieti mierne na zlto (teda svietivost zrejme nizsia nez povodna..)
teraz pozeram na e-shopoch 2 Ks Xenonovich vybojok o svietivosti denneho svetla stoja 50 Euro..

no je toto mozne..?? aby takto zdierali ludi???
za tu sumu 105 euro som mohol mat 4 Xenonove vybojky a este by mi ostalo 5 euro..

ale bola to aj moja chyba, ze som si dopredu nezistil ceny takej ziarovky.. clovek sa uci na vlastnych chybach.. :!: :roll:
Renault Laguna II Grandtour, 2001
1.9 DCI, 88 kw / 120 PS, M6

patres
Starting member
Příspěvky: 55
Registrován: ned kvě 16, 2010 13:58

Příspěvek od patres » pon srp 16, 2010 17:50

tak ja mam uple opacnu skusenost(chvala bohu) . pan havlicek je velmi ustretovy, ochotny, dopredu vzdy vypocita pribliznu cenu...chodim tam od kupenia auta a myslim si ze je to v ramci normy, nemozem zatial nic zle povedat.

peter zm
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: čtv led 13, 2011 20:23
Bydliště: ZM - BA

Re: TT-CAR, s.r.o. Nitra

Příspěvek od peter zm » čtv led 13, 2011 21:27

Ja osobne tiez odporucam Magnum Vrable, nie je to z NR tak daleko, okrem ineho maju prijatelnejsie ceny (napr. 19 € za mechanicke prace oproti min. 30 € v bratislavskom Kestleri, ale pochopitelne v BA su aj ine platy) a servisny poradca pan Hascak je velmi ustretovy.
Renault Scenic I (1,6 + LPG)

milosko_b
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: pát lis 09, 2012 08:54

Re: TT-CAR, s.r.o. Nitra

Příspěvek od milosko_b » pát lis 09, 2012 09:17

"som so servisom veľmi spokojný a do iného servisu by som nikdy nešiel, všetky ostatné na okolí nestoja proste za nič"
ak sa pýtate prečo tie úvodzovky, tak preto, že som zamestnancom tohoto servisu a sem môže napísať kto chce, čo chce a nikoho nezaujíma či to pravda je - niekto tu opisuje skúsenosti "vraj" brata a možno zamestnanec Magnumu chváli na stránke TT-CAR svoj servis ,lebo je blízko. Ľudia prídu na toto fórum, prečítajú si niečo, čo sa stalo pred 3-4 rokmi a bez toho,aby si niečo zistili,tak ohovárajú ďalej.
Takže tá prvá veta nemusí byť pravdivá, ale to zistíte až vtedy, keď sa Vás to bude týkať, nie ohováranie z roku 2010 niekým, kto ani nevie pravopis a možno je naštvaný (xenon z číny za 50€, ktorý zničí svetlomet vie zohnať každý,ale nie každý si ho tam dá)
Lepšie raz vidieť ako 5 krát čítať a nedržať sa a komentovať svoje a nie cudzie skúsenosti a možno sa neriadiť starými príspevkami..

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: TT-CAR, s.r.o. Nitra

Příspěvek od Zefek » pát lis 09, 2012 12:53

Není nad to napsat, že minulost je sviňa, ale myslím, že pokud se na servise budete opravdu snažit, budou tady lepší a lepší příspěvky.
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

nera738
Advanced member
Příspěvky: 309
Registrován: sob říj 31, 2009 08:22

Re: TT-CAR, s.r.o. Nitra

Příspěvek od nera738 » čtv črc 19, 2018 09:30

Zdravím Vás pani. Ako je na to servis? Nejaké novšie skúsenosti?
Koleos II 2.0 Dci 2018 128kw 4x4 cvt
Scenic 1.9 dci 2006 FAP 85 kw
Clio 1,5 dCI 2001

nrtm
Starting member
Příspěvky: 8
Registrován: stř bře 04, 2020 19:45

Re: TT-CAR, s.r.o. Nitra

Příspěvek od nrtm » stř bře 04, 2020 20:13

Ozivim to tu troska.
S manzelkou sme sa rozhodli, ze je cas na kupu noveho auta. Zostali sme dvaja, tak sme zacali pozerat nieco maleho. Nakoniec sme sa rozhodli pre Clio 4. Byvame vedla Nitry, tak aj na zaklade super recenzii na TT Car sme sa rozhodli ist k nim. Vecer som cez net klikol na jednu skladovku, ze mam zaujem. Na druhy den mi vola predajca a dohodneme sa na druhy den na konkretny cas, ze prideme s manzelkou na predajnu.
NA druhy den sa dostavime na predajnu. Pan predajca ma stranku, ale poprosi nas nech sa zatial poobzerame po salone, ze hned sa nam bude venovat. OK chapeme. Po chvilke sa nam zacina venovat, preberame pri autach rozne moznosti a aj moznost vybehoveho Captura. ALe zase sa ospravedlnuje ze ma stranku, a venuje sa nam iny predajca. Tomu vysvetlujeme, ze nech nam spravy cenovu ponuku na clio 4 a vybehovy Captur. Cestou k stoliku som odbehol na WC, kym dojdem k stoliku uz vytlacena A4 s ponukou na clio, o Capture ani muk, len rychlo nafotit auto na protihodnotu. Celkovy pocit, ze sa nevedeli dockat, kedy sa nas zbavia.
Na druhy den rano neohlasena navsteva Magnum Vrable. Hned sa nas ujima predajca. Vysvetlime, o co mame zaujem, na to nam ukaze Clio a da kartu od Captura, aby sme popozerali, ze nieco dokonci a venuje sa nam. Nakoniec sa rozhodujeme pre Clio4 Grantour. Ochotne nas pocuva, co by sme chceli, ale aj to na co mame. Ochotne hlada kompromisy, obvolava celu republiku, kde sa konkretna skladovka nachadza. Po dvoch hodinach platime zalohu na nove auto, a za dalsie 4 dni ho preberame. Samozrejmostou bola ponuknuta kava a aj mineralka. Kupovali sme si prve nove auto, ale takto si predstavujem pracu predajcu, co som mu aj s radostou povedal.
Renault Clio IV aktual
Ford Mondeo Mk4 /2008/aktual
BMW 530i e 39 /2001/ ex
Volvo V 50 /2005/ ex
BMW 525 tds /1997/ ex
Chrysler Voyager /1998/ ex
Renault Clio II /1999/ ex
Mazda 626 /1995/ ex
Renault 11 /1988/ ex
Skoda 120L /1978/ ex
Skoda 100L /1976/ ex

marianv3s
Junior member
Příspěvky: 204
Registrován: stř črc 06, 2016 12:13
Bydliště: Zlaté Moravce

Re: TT-CAR, s.r.o. Nitra

Příspěvek od marianv3s » stř bře 04, 2020 20:57

v Magnum celkom v pohode, v Nitre nemam dobru skusenost.... este mozno TT Car v Trnave ako tak
Renault Laguna Grandtour II 2,2dCi(110kw)automat-r.v.2003.výbava Initiale Paris
Renault Captur 1,5 dCi, 66kW,r. v. 2016, DC4

nera738
Advanced member
Příspěvky: 309
Registrován: sob říj 31, 2009 08:22

Re: TT-CAR, s.r.o. Nitra

Příspěvek od nera738 » čtv bře 05, 2020 06:45

Tak ja som bol s predajom spokojný. Servis zo začiatku trochu haproval, ale potom všetko v poriadku a k spokojnosti. Takže za mňa ok. Obehal som viac predajcov a môžem povedať že Nitra je na tom dosť dobre. Vo Vrábľoch som nebol.
Koleos II 2.0 Dci 2018 128kw 4x4 cvt
Scenic 1.9 dci 2006 FAP 85 kw
Clio 1,5 dCI 2001

king555
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: ned led 02, 2011 20:36
Bydliště: Levice

Re: TT-CAR, s.r.o. Nitra

Příspěvek od king555 » čtv bře 05, 2020 14:19

Magnum Vráble - max. spokojnosť so servisom aj službami predajcov (mám už 3. auto odtiaľ)
Megane II sedan
Fluence, 1,6 16V 81 kW/110 k Exception
Megane GrandCoupé Intens TCe 140 GPF

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů