Renault servis Zvolen

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
pedro5585
Junior member
Příspěvky: 107
Registrován: stř kvě 16, 2007 20:39
Bydliště: SVK_BA

Renault servis Zvolen

Příspěvek od pedro5585 » pon srp 27, 2007 19:05

Pozitivna skusenost, ostala mi v ZV visiet spojka, prisiel som tam, resp. ma dotiahli, po prvy krat, technik velmi mily, aj teta pokladnicka bola velmi mila :lol: , za 20 min ma zobrali aj ked nevedeli co tomu je! Mechanik zacal na tom ihned robit, nemozem na neho jedno zle slovo povedat, opravil spojkovy valec, odvzdusnil to a isiel som do KE a spat do BA a vydrzalo to!!!
Tymto im aj este raz dakujem!!!

lubbo
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: pát lis 21, 2008 21:29

Příspěvek od lubbo » pát lis 21, 2008 21:34

Napíšem svoju zlú skúsenosť s firmou RENAULT Auto Adex Zvolen.
Všetko je v poriadku keď im platíte za nové auto alebo predražený olej,
akonáhle sa začnete dožadovať svojich práv, (napr. oprava vád v záruke) tak do vás majitel nakričí že ste "drzí" a všetky vady ktoré reklamujete zaeviduje servisný technik ako neprejavené.
A ešte mi povie aby som chodil do iného servisu.
Minimálne by som očakával , že keď niekomu spravím dennú tržbu 350.000 Sk ,tak sa bude správať ústretovo a nie ako vypatlaný predavač melónov.
Edit: Dohodol som si stretnutie s prij. technikom ohľadom reklamácie, keď som prišiel a opýtal sa kde je , tak mi povedali že išiel na celý deň na školenie :!: .
najvyšší čas dať garážmajstrom rovnaké práva ako má autor. servis

Uživatelský avatar
Wasi
Experienced member
Příspěvky: 545
Registrován: stř úno 06, 2008 18:26

Příspěvek od Wasi » ned zář 27, 2009 23:02

Momentalne mi v ZV stalo auto 1 tyzden robilo sa komplet striekanie jednej doskriabanej strany od klucika a prasknuty blatnik.Vsetko prebehlo tak ako bolo do predu dohodnute+spravili diagnostiku gratis.Auto som im tam doniesol z vnutra pomerne zasvinene a dostal ho bez jedinej spinky.Koberce vytepovane, pristrojovka vycistena.Jedina vec ktora by sa dala vytknut je ze neinformovali v priebehu tyzdna o postupe oprav, aj ked sme boli dohodnuty..Ale to sa da pochopit ze nemaju cas obvolavat a ked niekto chce nech si zavola.Takze velka vdaka a spokojnost.
Espace IV, 2.2 dCi
Clio I, 1.9 D

Uživatelský avatar
Lusi
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: ned črc 25, 2010 11:56
Bydliště: Slovensko, BBSK

Re: Renault servis Zvolen

Příspěvek od Lusi » pon bře 25, 2019 18:18

Pridám pozitívnu skúsenosť so servisom Renault Auto Adex vo Zvolene. Potreboval som na vozidle Renault Clio III Grandtour 1.2 55 kW vymeniť brzdovú kvapalinu, chladiacu kvapalinu, vymeniť remeň pre pohon alternátora a klimatizácie ako aj vymeniť rozvodovú sadu – ozubený remeň s napínacou kladkou. Materiál – rozvodovú sadu (SKF VKMA 06002) a drážkový remeň (Continental 7PK1035) som si zakúpil sám – cca 65 eur. Bol som sa informovať asi pred týždňom na cenu za prácu ako aj termín. Dohodli sme sa na pondelok 25.3.2019 o 10.00 hod. Vozidlo som pristavil včas, odovzdal môj materiál a kľúče prijímaciemu technikovi. Nebolo ešte ani 14.00 hod, keď mi volala pani z pokladne servisu, že vozidlo je hotové. Za obe kvapaliny, ich výmenu a výmenu rozvodovej sady a remeňa alternátora som zaplatil cca 173 eur. Bol som príjemne prekvapený rýchlosťou vykonanej práce ako aj ochotou všetkých pracovníkov .
Lusi

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti