MOST Autocentrum Hůrka

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
Geox
Junior member
Příspěvky: 212
Registrován: stř čer 06, 2012 23:03

MOST Autocentrum Hůrka

Příspěvek od Geox » stř lis 11, 2020 22:28

Servis běžné a lehké úkony OK, dosud spokojenost.
Co se týká prodeje a jednání majitele - před třemi lety super. Letos jsme kupovali nový model na protiúčet a naprostá tragedie - ani nebudu rozepisovat tu story co všechno v prodeji nám podělali. Jsme rádi, že máme nákup za sebou a již tam nepáchnem - to nám za to nestojí a nejsme zvyklí aby s náma někdo vychcával.
Takže pokud budete mít štěstí a nic se nepokazí tak vyváznete v pořádku a dojem může být dobrý.
Ale běda jak dojde k něčemu co vyžaduje trochu jednání, ochoty nebo postavit se k chybám zpříma - pak s Váma majitel bude jednat vždy tak aby rizika a náklady šli jen na Vás.
Na něj půjde výdělek a dobrý pocit jak s tim super vyběhli.
ALE ! - p. majitel se Vám hezky omluví, to umí - tak Vám to bude muset stačit :-)
_______________________________
Grand Scenic III 1,6 DCi Bose - 2015
Captur 1,0 - 2020

Jirka171982
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: stř úno 03, 2021 10:57

Re: MOST Autocentrum Hůrka

Příspěvek od Jirka171982 » stř úno 03, 2021 12:31

Sice pozdní reakce ale i tak :D vezl jsem tam Clio od mé přítelkyně s tím že něco na nápravě strašně tluče. Po asi hodině čekání vyšel jejich technik s tím že to vezme na dílnu a dají vědět, odpoledne telefonát že je celá přední náprava v háji a je potřeba vyměnit :D cca. 27tis :D :D s tím jsem nesouhlasil a auto vyzvedl. Dal jsem auto do jedné dílny v Mostě a tam bylo zjištěno že je vadný silenblok ramene a na příčném stabilizátoru oprava nakonec 3tis :D :D Hůrka už nikdy více.

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů