TT.Car Trnava

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
dusan
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: čtv čer 28, 2007 16:49
Bydliště: galanta

TT.Car Trnava

Příspěvek od dusan » čtv čer 28, 2007 17:26

Zatial mam len dobre skusenosti napr:ked mi odisla cievka na mojom megane 1.6 16v pekne so mnou podiskutoval ako sa auto sprava co to robi potom mi oznamil ceny test motora ked sa bude musiet menit cievka kolko stoji,pocas testu motora som nebol pritomny pri aute musel som si nieco vybavovat zavolal opytal sa ci mozu vymenit aj ziarovku mal som ju vypalenu po prevzati auta som zistil ze mi ho aj povysavali.

gargi546
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: ned úno 17, 2008 18:59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gargi546 » ned úno 17, 2008 19:15

AKO KOMU MNE ZAS TELEFONICKY NEVEDELI POVEDAT KOLKO BUDE PRESNE STAT VYMENA SVIECOK , FILTROV A POD. TAK SOM SA NAKONIEC OBJEDNAL A PO SERVISE MY POVEDALY O 700 VIAC NEZ PRED.ANI MY HO NEPOVISAVALI.ANI NEBOLI SCHOPNY MY PORIADNE NAOLEJOVAT VZGAJUCE DVERE VODICA CEZ KTORE MUSELI PREJS MIN. 6KRAT PRI SERVISE.TAKZE NIC MOC.A SU DRAHY.

proč ta velká písmena? :roll:

Uživatelský avatar
trichopter
Advanced member
Příspěvky: 480
Registrován: ned srp 05, 2007 12:52
Bydliště: SK/KNM

Příspěvek od trichopter » úte úno 26, 2008 20:50

V okolí ZA by som o jednom dobrom vedel...
Megane II sedane-02/2004; 1,6 16V.83kw;113ps
150 000km.Comfort Dynamique;

monolop
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: ned bře 23, 2008 10:05

oprava

Příspěvek od monolop » ned bře 23, 2008 10:09

Kupil som pondelok daciu MCV, super auto, vybava vykon a cena ale piatok do mna jedno XXXXXXX naburalo, Mam zniceny lavy predny blatnik, prednu masku a svetlo. Kolko bude asi trvat oprava, ma niekdo skusenosti ?

Uživatelský avatar
100KUC
Moderátor
Příspěvky: 3779
Registrován: stř led 07, 2004 15:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: oprava

Příspěvek od 100KUC » ned bře 23, 2008 11:01

monolop píše:Kupil som pondelok daciu MCV, super auto, vybava vykon a cena ale piatok do mna jedno XXXXXXX naburalo, Mam zniceny lavy predny blatnik, prednu masku a svetlo. Kolko bude asi trvat oprava, ma niekdo skusenosti ?
Nic - auto dej do autorizovaného servisu, ten vyřídí i pojišťovnu a vyžádej si krycí dopis od pojišťovny viníka - pokud to není nic vážného jak píšeš, počítej přibližně týden až 10 dní, pokud auto nutně potřebuješ, můžeš si vyžádat náhradní vozidlo a pojišťovna ho také proplatí.

A příště si prosím odpusť to XXXXXXX - chápu tě, ale vulgarismy tu nemáme rádi :wink:
<> Renault Mégane R.S. 265 Cup 2015
ex. Clio 1.4e RT '91; Mégane Break 1.4 16V RXE '99; Renault 8 '64, 40k; Clio 1.4 16V '03; Renault 5 GT. '88 (project F16), 136k; Renault Laguna 2.0T Dynamique '05, 170k; Renault Mégane GrandTour 1,6 16V Privilége '05, 110k "Gauč"

JA2NKO
Starting member
Příspěvky: 37
Registrován: pon zář 29, 2008 23:33
Bydliště: Senica

Příspěvek od JA2NKO » pon bře 23, 2009 20:44

no ja mam jednu smolu, že vlastním scenic RX4 ku.
u nas v Senici má TT car Trnava dcérske servisné centrum
Môžem povedať len toľko:
a.)náhradné diely sa dajú na moje auto zohnať iba originál, ceny sú neskutočné.
b.) ochota sa vcelku dala , roztržitosť predajcu vzhľadom k tomu, že to robí denne bola až neuveriteľná, k môjmu prekvapeniu.
c. servisný technik - najväčšia slabina celej predajne, neochotný, nemožný.
Notebook na diagnostiku štartoval na 3 x, cca 30 min som platil za márne pokusy.

Najhoršou slabinou tohto servisu je ich tabuľková hodnota normohodín na jednotlivé servisné úkony, to čo v inom servise zvládnu za 30-45 min. v TT car Senica majú nanormované na 1, 5 hodiny.

V servise, kde mi menili rameno a torznú tyč riadenia, som sedel v kĺude pri kávičke , keď som sa ozval som si auto pozrel priamo pri výmene čo v TT car-e moc neradi robia, skrátka ochota zostala za dvermi.

Vrelo neodporúčam služby tohto strediska, otec má Daciu logan, kolega tiež, obidvaja sa tam ukážu iba kvôli servisným prehliadkam, inak hodnotia tento servis obdobne ako ja

sappa
Advanced member
Příspěvky: 394
Registrován: stř bře 10, 2010 20:33
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sappa » čtv dub 08, 2010 21:56

Ja mam s Trnavou velmi dobre skusenosti chodim tam kazdy rok pripaden ak sa nieco pototo na sestrinom Cliu ale inak nikdy ziaden problem

Co sa tyka TTCAR Nitra tak to je strasne neviem ci by som tam isiel vobec kupit nejaku vec do auta sestra sa tam zastavila lebo mala problem s autom ale ochota a samotny servisny zasah strasne volaco pri rychlejsej jazde jej triaslo volantom ich hodnotenie bolo chyba geometrie a chceli jej tam riesit veci s prednou napravou cely problem bol odpadnute vyvazovacie zavazie na disku
Fluence Privilege 1.5 dci (105k),
Obrázek

jba74
Starting member
Příspěvky: 13
Registrován: pon pro 14, 2009 01:19
Bydliště: Pezinok, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Trnava

Příspěvek od jba74 » úte dub 27, 2010 15:21

mam Espace a mozem porovnat Trnavu a Bratislavu a som velmi spokojny.

AKo vsade je to o ludoch, nielen o firme - prijmaci technik na mechanicke opravy p. Ptacin je vyborny, da sa s nim normalne podiskutovat, poradi, minule mi auto zobrali na dvihak len tak bez zakazky aby pozreli izolaciu nad vyfukom ci nedrnci...

Ked aj telefonujem s otazkou vzdy si vypytal najprv VIN a podla toho mi povedal aj ceny suciastok.

Oproti BA maju inac postavene sadzby - nerozlisuju auto podla typu, co v BA robia a kedze Espace je najdrahsi, je to pre mna vyhodnejsie.

Auto bolo povysavane aj ked mi iba prekodovali imobilizer a avymena odpalenych ziaroviek na SPZ bola len za cenu materialu...

Z mojej strany su OK, zatial nastastie nic vacsie nebolo treba robit ale to co mna presvedcilo je, ze ked som sa pytal na problem s prevodovkou nenutil ma na opravu ale rovno mi povedal ze on by odporucil vymenu, lebo to vlastne vyjde lacnejsie a este mi aj ukazal v Dialogyse ze preco...

Proste prvy servis kde nemam pocit ze ma chcu osklbat.
Espace IV 1.9 dCi Authentique 2004 - začína ma opúšťať :( zháňam diely :)

Uživatelský avatar
miggell
Starting member
Příspěvky: 57
Registrován: sob bře 20, 2010 20:36

Re: Trnava

Příspěvek od miggell » úte dub 27, 2010 20:54

jba74 píše:, minule mi auto zobrali na dvihak len tak bez zakazky aby pozreli izolaciu nad vyfukom ci nedrnci...
len pozor aby si nedopadol takto :D
Obrázek
Laguna III GT Grandtour dCi

krisz
Junior member
Příspěvky: 160
Registrován: úte kvě 11, 2010 14:35
Bydliště: SR-Sala

klima

Příspěvek od krisz » úte kvě 11, 2010 14:38

Dnes som tam bol s problémom na klímu.Prístup ok :lol: ,servisak sa snazil az kym neprisiel na chybu (pokazeny tlak spínac,slabo prepustalo tlak)Platil som iba za material!!! :D

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů