Renault servis Tempus Rožňava

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
mike33
Starting member
Příspěvky: 56
Registrován: stř pro 11, 2019 14:53

Renault servis Tempus Rožňava

Příspěvek od mike33 » čtv pro 12, 2019 19:43

Aké máte skúsenosti s týmto predajcom Renault servis Tempus Rožňava? Bol som si tam pre nový Renault Clio V a poviem Vám som sklamaný z prístupu predajcu, platil som v hotovosti takmer 13000 € žiaden lízing, pri preberaní auta mi slečna čo tam pracovala nevedela odpovedať ani na základné otázky ako je kde (ako) sa otvára benzínová nádrž, kde sa vypína start-stop systém? Povinnú výbavu som si musel pýtať dali mi ju teda trojuholník, vestu a lekárničku bez tašky, lebo ju nemali (nevedeli nájsť). Pýtal som sa na gumené koberčeky do auta či dostanem povedali mi, že si ich môžem kúpiť (stoja 49 €). Kúpil som v Tescu za 7 €. Po víkende mi volali, že sa mi ospravedlňujú za problémy pri kúpe a ako odškodnenie mi ponúkajú 50 % zľavu už z spomínaných koberčekov. Poďakoval som a povedal, že nemám záujem! Som sklamaný nikto mi neponúkol ani pohár vody, kolegyňa keď išla pre mazdu vítali ju šampanským a v hyundai dostala kyticu kvetov pri preberaní vozidla.
Renault Clio 1.O Tce 74kW/100k

mino2
Starting member
Příspěvky: 27
Registrován: pon říj 21, 2019 21:19

Re: Renault servis Tempus Rožňava

Příspěvek od mino2 » čtv pro 12, 2019 21:18

Moja skusenost je zial taka ista. Auto som kupoval za hotove cca 20 tis.e. Js som nedostal ani ten trojuholnik, ani vestu.... Gumene koberce som tiez kupoval inde. Kamos kupoval po tyzdni dustera a taky isty scenar. Ani nevedel na co to ma pri tankovacom hrdle. Ad blue.... Vo fiate tak isto ako vravis, sampanske atd.

Uživatelský avatar
mike33
Starting member
Příspěvky: 56
Registrován: stř pro 11, 2019 14:53

Re: Renault servis Tempus Rožňava

Příspěvek od mike33 » pát pro 13, 2019 07:52

Ďakujem za reakciu myslel som, že len ja mám nejaké prehnané očakávania!
Renault Clio 1.O Tce 74kW/100k

kadliiik
Experienced member
Příspěvky: 742
Registrován: úte črc 03, 2018 10:29

Re: Renault servis Tempus Rožňava

Příspěvek od kadliiik » pát pro 13, 2019 11:33

Ještě jsem nezažil autosalon, kde by dávali povinnou výbavu či koberečky sami od sebe. Auto není rohlík a při jeho koupi se musí smlouvat. Nejlepší je, když si člověk usmlouvá akceptovatelnou cenu, říct prodejci, že tou cenou samozřejmě myslíte komplet auto včetně koberčků a povinné výbavy. Osobně v této ceně chápu i střešní nosiče, určitě se usmlouvat dají, byť to může být chvilka vyjednávání.

Druhá věc je ten přístup, nabídnout vodu a kávu a při přebírání vysvětlit do detailu ovládání vozidla musí být samozřejmost. Zřejmě dost zvláštní autosalon...
Kadjar 1.2 TCe LIMITED, 6/2018, Modrá Cosmos

Uživatelský avatar
mike33
Starting member
Příspěvky: 56
Registrován: stř pro 11, 2019 14:53

Re: Renault servis Tempus Rožňava

Příspěvek od mike33 » pát pro 13, 2019 11:40

Spokojnosť zákazníka by mala byť na prvom mieste v Renault Rožňava to evidentné nie je!
Renault Clio 1.O Tce 74kW/100k

mino2
Starting member
Příspěvky: 27
Registrován: pon říj 21, 2019 21:19

Re: Renault servis Tempus Rožňava

Příspěvek od mino2 » pát pro 13, 2019 12:08

Ja asi tiez prehodnotim kde kupim ako druhe auto noveho captura. Vo fiate som si pripadal naozaj ako zakaznik. Tu asi len cislo do statistiky predaja. Zial.

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů