Renaut centrum Limuzská

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Juandev
Starting member
Příspěvky: 35
Registrován: úte říj 30, 2018 19:20

Renaut centrum Limuzská

Příspěvek od Juandev » pon led 14, 2019 02:39

Nechápu co na tomdle servisu kdo vidí (viděl jsem tu nějaké pochvalné komentáře).

1) přijedu tam s nově koupeným autem a chci věměnit rozvody a oleje. Odpověď: ne to teď nebudeme dělat, to budeme dělat až po 15 tisících. - cožpak já mám čas furt jezdit do servisu? Já mám nájezd skoro 10 za měsíc.

2) Tak jedu vyměnit po 25 tisícch rozvody a olej. K tomu mi vyměněj 3 prdele dalších věcí o kterých jsem nežádal. Cena 23 tisíc. Popojedu kus a vařim. Tak volám do servisu, že je problém. "Jo počkejte, přijedem". Čekám hodinu, dolejou kapalinu, že prej bublinky. Druhej den, jedu na pumpu pro zásobní kapalinu a po cestě to musim odstavit protože zase vařim. Volám jim, jestli tam jsou, že jim tam odvezu auto, protože v něm není kapalina, kterou jsem zaplatil. "Ne nejseme, počkejte přijedem."P Čekám 3 hodiny, dolejou kapalinu. Po cestě z pumply zase vařim - suma sumárum věměnili kapalinu a nechali mi tam 3,5 litru bublinek. Hlavně, že když jsem si to tam přijel převzít 2 hodiny před zavíračkou, tak už tam nikdo nebyl, protože prý nebyla práce!

3) Chci vyměnit cífky, vyměněj mě k tomu navíc i svíčky, fakturu nevydaj, starý vyměněný díly nedaj, částka jako kráva.

A takhle to tam chodí furt dokolečka: něco chcete, oni to dělat nebudou, něco jedete vyměnit, oni vymění hromadu věcí navíc na čemž jste se nedohodli. Fakturu dostanete občas, staré díly vám neukážou, občas něco odfláknou, ceny grandiozní - to je panečku kšeft mít autoservis!

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti