Renault servis Trutnov

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
vcilko
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: ned bře 25, 2007 12:05
Bydliště: Praha

Renault servis Trutnov

Příspěvek od vcilko » sob kvě 12, 2007 10:38

Zdravím všechny příznivce naší značky.
Chtěl bych upozornit na servis renault v Trutnově. Kamarád se tam stavoval z Cliem,zlobylo ho dobijení. Řekli mu to skontolujeme,možná klíňák,rellé.
Po necelé hodince bylo autíčko opravené - servisní technik - relé vpořádku,dostal jste novej klíňák, cena 300Kč.
Chtěl jsem tedy starý díl spět - moment zaběhnu na dílnu -po chvilce se vrátil a říká, mechanik ho jenom našponoval,tak dejte 100Kč a je to dobré.

Takže prosím v Trutnově si dejte velký pozor!!!!!

Antonio
Advanced member
Příspěvky: 381
Registrován: stř kvě 02, 2007 20:32
Bydliště: Litovel

Příspěvek od Antonio » ned kvě 13, 2007 20:45

Proto si dělám dělám na autě skoro všechno co mi jde udělet případně za bráchou do dílny ,.protože vím co dnes jsou za lidi kteří jenom chcou vydělat za každou cenu co nejvíc.Hlavně ,když si člověk dá pozor a pohlídá si případně opravu apod.Ale udivuje mě když to špatně dobíjí tak první věc po které jddu ja právě klínákˇ.Nic proti každej tomu asi nerozumí , mě to jenom baví ,když si na tom udělám co můžu a nejsem na nikom závislí.
SCENIC 2000-1,6 16V,rodinný autobus
Clio 91-1,2 -nyní minulost
VW Golf Variant 96-1,8l 66kW LPG pojízdný stěhovák

rybi
Starting member
Příspěvky: 24
Registrován: ned črc 22, 2007 19:06
Bydliště: Krkonoše

RN Trutnov

Příspěvek od rybi » stř led 30, 2008 16:54

Zdravím všechny, kteří mají jisté "pochybnosti" o autorizovaných servisech Renault. Já osbně jsem do konce záruky svého RMII/05 1.5dci jezdil samozřejmě do servisu Renault, v mém případě do Trutnova. Teď v únoru mi končí prodloužená záruka (snad se nic do konce měsíce nepo....) a já už vím, že i když nebudu mít na 90.000km v servisní knížce štempl od "autority", tak mi to asi nebude moc vadit. Pochopili jste, že jsem byl na 60.000km. Chlapi velice ochotní, víceméně kámoši, proto je tady nebudu vůbec zmiňovat, protože oni jsou super. Vozidlo přistaveno 06:40, odjel jsem 15:45, ale počítáno jenom 4,5 hodiny, protože měli mimo moje auto i jiné povinnosti a já jsem tam po celou dobu prohlídky a oprav byl. A teď proč vlastně píšu:
Baterie do karty - 50,-Kč normálně 30,-Kč (stejná)
B.desky předek - 1869,-Kč normálně 1200,-Kč (stejné)
Filtr vzduch - 420,-Kč normálně 329,-Kč (stejný)
Filtr olej - 287,-Kč normálně 170,-Kč (stejný)
ELF EVO5W40 5l - 2055,-Kč normálně 1161,-Kč (stejný)
Filtr nafta - 1699,-Kč normálně 1045,-Kč (stejný)
Blbiny okolo -30,-Kč
Takže Rendl 6.430,-Kč a já kdybych nebyl vůl tak 3.964, ať nežeru 4litry. Práce 1.300,-Kč, ale to si příště jako vyučenej OPZEMSTR všechno udělám sám, protože jak jsem se koukal pod ruce "Joskovi", tak je to malina a to myslím vážně. Ještě že se nemusely měnit zadní desky... No kamarád mi ani nechtěl ukázat závěrečnou sumu na PC, jak se styděl. Samozřejmě za to nemůžou, firemní cenová politika se dělá jinde. A já si vzal z domu 7tisíc, kdyby bylo něco nepředvídaného nad 5, o kterých byla původně řeč. Jenže to bylo bratru za 9.198,- takže já ubožák neměl ani na dýško. Ale na 90.000km je to na rozvoďák, převoďák, tlumiče...bože!
rybi

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů