PRORESTA, s.r.o. - Příbram

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
cing-ti
Junior member
Příspěvky: 137
Registrován: ned zář 24, 2017 20:22
Bydliště: Příbramsko
Kontaktovat uživatele:

PRORESTA, s.r.o. - Příbram

Příspěvek od cing-ti » sob bře 17, 2018 06:56

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s tímto servisem? Mám ho za humny a zajímalo by mě jaké máte případně zkušenosti.
Ptám se protože jsem zvažoval před koupí Méganu ještě Civic Tourer od autosalonu který provozuje stejná společnost a přístup prodejce byl k pláči. Díky za jakékoliv postřehy.
Renault Mégane Grandtour IV Limited
1.5 dci 81kw
červená Flamme
(Octavia 1 Tour, Fabia 1 combi, 2x Felicia, Forman a Favorit)

Uživatelský avatar
lantra
Junior member
Příspěvky: 110
Registrován: ned čer 26, 2011 21:31

Re: PRORESTA, s.r.o. - Příbram

Příspěvek od lantra » pon bře 19, 2018 15:37

No, kupoval jsem od tohoto prodejce ojetinu a musím říct, že bych odvahu dát tam to auto do servisu nenašel. Auto zaparkované v jakémsi skladišti v suterénu, umytý snad jen motor. Cestou do suterénu přes servis a tady rozhrabaná auta na heverech v chaosu okolo :-(. Domluva s majitelem tragická, po pár dotazech se mnou přestal komunikovat. Měl jsem však o auto velký zájem, tak jsem tam vyrazil jednu sobotu a byla tam dívčina spíš do počtu. Nicméně společnými silami jsme dali dohromady všechny nutné věci pro koupi, překvapivě i další poštovní komunikace ohledně přepisu proběhla v pořádku. Ale jako servis v žádném případě.
Renault Fluence 1,6 DCi, 96 kW r.v. 2013
Renault Megane CC 1,6 16V, 82 kW, r.v.2005 (Vysočina)
Honda NC750X, r.v. 2017
EX - Yamaha TDM 850 4TX, r.v. 1999
EX - Renault Megane Coupe 1,4 TCe, r.v. 2010

Uživatelský avatar
cing-ti
Junior member
Příspěvky: 137
Registrován: ned zář 24, 2017 20:22
Bydliště: Příbramsko
Kontaktovat uživatele:

Re: PRORESTA, s.r.o. - Příbram

Příspěvek od cing-ti » úte bře 20, 2018 19:30

lantra píše:
pon bře 19, 2018 15:37
No, kupoval jsem od tohoto prodejce ojetinu a musím říct, že bych odvahu dát tam to auto do servisu nenašel. Auto zaparkované v jakémsi skladišti v suterénu, umytý snad jen motor. Cestou do suterénu přes servis a tady rozhrabaná auta na heverech v chaosu okolo :-(. Domluva s majitelem tragická, po pár dotazech se mnou přestal komunikovat. Měl jsem však o auto velký zájem, tak jsem tam vyrazil jednu sobotu a byla tam dívčina spíš do počtu. Nicméně společnými silami jsme dali dohromady všechny nutné věci pro koupi, překvapivě i další poštovní komunikace ohledně přepisu proběhla v pořádku. Ale jako servis v žádném případě.
díky moc za info, začínám už bejt zoufalej z úrovně autorizáků. Mno budu hledat dál :D
Renault Mégane Grandtour IV Limited
1.5 dci 81kw
červená Flamme
(Octavia 1 Tour, Fabia 1 combi, 2x Felicia, Forman a Favorit)

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů