Kromexin Zlín

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
Smx
Experienced member
Příspěvky: 511
Registrován: ned dub 09, 2006 16:13

Kromexin Zlín

Příspěvek od Smx » pon dub 30, 2007 14:08

Má někdo zkušenosti (jakékoliv) s tímto autorizovaným servisem ve Zlíně?
Renault Megane Grandtour GT220, Espace RFC..

Ex: Renault Laguna Grandtour GT 205k

Uživatelský avatar
Dave61
Junior member
Příspěvky: 149
Registrován: sob pro 09, 2006 14:22
Bydliště: Jižní Morava

Příspěvek od Dave61 » stř kvě 02, 2007 20:37

V Kromexinu Zlín jsem v Lednu kupoval Megane II sedan. Minulý týden jsem nechal opravit závadu na zadním pásu v rámci záruky. Při jakémkoli kontaktu byli velmi vstřícní a ochotní. Po telefonním kontaktu mě objednali na diagnostiku a následně po dodání náhradního dílu také na opravu. Například na dotaz ohledně dodělání ukazování venkovní teploty mě vše podrobně vysvětlili. Jinou zkušenost zatím nemám.
Megane II sedan 1.4 16V 72KW r.v. 1/2007

zdenekzdenek
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: stř zář 17, 2008 19:44

Příspěvek od zdenekzdenek » stř zář 17, 2008 19:53

S Kromeximem mám špatnou zkušenost. Podle vyjadření technika na diagnostice nízký tlak oleje v automatické převodovce by neřešil když vše funguje. A za tuto větu a napichnutí na počítač si řekli 1000 korun. Je to zlodějina. A rozsvícení kontrolky poruchy převodovky - to je jen drobnost.

vševěd
Starting member
Příspěvky: 15
Registrován: úte led 27, 2009 18:38

Kromexin

Příspěvek od vševěd » úte led 27, 2009 19:31

Když nefunguje centrál a auto nejde otevřít tak vám určitě jako mě doporučí dlažební kostku. A to jsem stál 2km od nich. Žádná ochota. Až jiná firma mi to otevřela, ale za 2142kč. Práce 3 minuty.

fady
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: pon pro 29, 2008 13:37

Příspěvek od fady » sob led 31, 2009 15:20

Můj nazor je jednoznačně negativní.Neochota a odpověd že něco nejde a nemůžou atd...Jednoznačně je lepší jezdit do KM i když se jedna o jednu společnost.

radkacka
Starting member
Příspěvky: 20
Registrován: čtv led 29, 2009 11:09
Bydliště: Zlín

nahouby přístup

Příspěvek od radkacka » úte úno 03, 2009 12:58

Byla jsem se tam zeptat na kličky interiéru,aby mi objednaly nové a když jsem řekla,že mám renault twingo 1994 tak se na mě ušklebil a řekl že už je to zbytečný,že už je to starý auto a odkráčela s nepořízenou.......ROZHODNE NEDOPORUČUJI!
twingo 1994,1239,40kw 13*5,5j alu 155/70

Uživatelský avatar
x.stenly
Junior member
Příspěvky: 174
Registrován: úte čer 17, 2008 19:29
Bydliště: spytihnev

RE

Příspěvek od x.stenly » čtv úno 05, 2009 11:02

JSOU TO ZLODEJI :evil: NIKDY VIC :!:
MEL JSEM PROBLEM SE STARTOVANIM A CHTELY MNE VYMENIT VSTRIK A ZMERIT TLAKY ! PRITOM DIAGNOSTIKA HLASILA PORUCHU TLAKU NASAVANEHO VZDUCHU. NABIDLI MI OPRAVU ZA 10000 A JA TO RADEJI ODMITL A JEL JINAM :evil: OPRAVA ME STALA 2000KC

84dan
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: stř lis 11, 2009 14:18
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od 84dan » stř lis 11, 2009 14:37

Nedoporučuji. Jsou to zloději zlodějský. Byl jsem na Zlínsku na dovolené a odešla mi cívka na vstřiku. Účtovali si 3050 kč za jednu :evil: . Před čtvrt rokem jsem první měnil v Olomouci v autorizovaným servisu Dostalík Olomouc, za 1400kč. Po zkušenosti s Kromeximem Zlín jsem si v Olomouci nechal vyměnit pro jistotu zbývající dvě cívky, abych měl i náhradní a výměna mě stála za výměnu dvou cívek pouhých 2600kč :shock:

joso
Starting member
Příspěvky: 54
Registrován: ned črc 29, 2007 14:55
Bydliště: zlín

Příspěvek od joso » úte čer 01, 2010 15:17

tak včera jsem byl v servisu protože mi teče olej po hadicích. no musím říct že arogantnější lidi jste opravdu asi neviděli. po asi 30 minutách mi zdělili že odchází turbo a bylo by dobré ho co nejdřív opravit.no v celku jsem nic nenamítal ono raději 15 000kč než XXXXXmotor. ale celkem mě ten maník překvapil. prý 26 000 za repas a 40 000 za nové. tak jsem se na něj zdvořile usmál a šel jsem pryč. zítra už mám domluvenou schůzku v servise Rapeco ti když slyšeli že mi v rencku řekli turbo raději to chtějí zkontrolovat. a já vím už jistě že do autorizovaného servisu už nikdy.
Naposledy upravil(a) krt.ecek dne úte čer 11, 2013 14:08, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Prosím pozor na slovník. Děkuji
Laguna II; 1.9dCi 88kW; 2001 initiale+DRL

megan
Starting member
Příspěvky: 23
Registrován: pon kvě 09, 2011 14:56

Re: Kromexin Zlín

Příspěvek od megan » úte čer 11, 2013 14:04

Tento servis NE. Přijímací technici věci sice rozumí ale dělají z vás blbce jako by si mysleli, že tomu vůbec nemůžete rozumět. Po opravě brzd vše v pořádku a za tři měsíce po asi 1000 km, přední brzdy úplně v háji. Řídící elektronice po známkování jako ve škole 1-5, tak tady na 4. Za připojení na počítač 1000,- kaček je opravdu svinstvo. Konkurence si bere 400,- a říká, že je to dost. NE,NE,NE.

jseny
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: stř dub 16, 2014 13:31

Re: Kromexin Zlín

Příspěvek od jseny » stř dub 16, 2014 14:48

Můj Tatík si cca před 5ti lety koupil Thalii, každý rok jezdil na pravidelné garančky právě do Kromexinu ve Zlíně. Po záruční době již byl v autoservisu o normálního neznačkového mechanika na doplnění klimatizace a výměnu pylového filtru. Pylový filtr tam vůbec nebyl, mechanik tam dal samozřejmě nový a říkal že je to už asi čtvrtá Thalie, která "přijela" z Kromexinu ve Zlíně a chyběl jí pylový filtr. Tatík si pak chtěl sám vyměnit olej, olejový filtr byl tak "připečený" že jej nešlo vůbec odšroubovat, museli jsme ho rozbít. Tolik bordelu co jsme v něm našli bych Vám nepřál vidět a olej samotný tekl jak vazelína. Máme podezření, že olej ani olejový filtr nikdy neměnili, pouze vyfakturovali. Později mi jiný automechanik, který shodou okolností kdysi pracoval u Mercedesu řekl: to víš, Ti kluci jsou v servisech velmi málo placení, tak si pomáhají jak můžou, dále mi řekl: já jsem vždy vypustil jen půlku náplně a dolil zase jen půlku, tak se mi pěkně střádal litřík k litříku a pak jsem to prodal..... a to pracoval v Mercedesu. Příjmací technik, nebo vedoucí servisu pak vůbec nemusí vědět jak to ti kluci na dílně ojebávají. Protože mám taky nového Renaulta a měl bych jezdit na garančky, tak jsem se zeptal v Kromexinu ve Zlíně zda bych mohl být u té garančky přítomen, abych viděl co všechno dělají. Odpověď zněla NE. Tak si budu muset obvolat autorizované servisy v okolí cca 100km a který mi umožní být u garančky přítomen, tak tam pojedu.

Uživatelský avatar
ToJa
Grafoman
Příspěvky: 2232
Registrován: čtv črc 19, 2007 18:48
Bydliště: Lipov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kromexin Zlín

Příspěvek od ToJa » stř dub 16, 2014 16:23

Zkus AD kunovice,ja tam sice nejezdim na garančky,ale vzdycky sou ochotni a ten zaklad oleje filtry cidla atd zvladaji v pohode
Renault Laguna Baccara 3.0 12v Automat r.v. 1995 Prodána,Renault Laguna Initiale Paris 3.0 24v r.v. 2006 Prodána,Renault Laguna Initiale Paris 1.9dci r.v.2000 Prodána,Renault Vel Satis Initiale Paris 3.0dci r.v.2003 Prodány,Renault Laguna Dynamique 2.0 16v r.v.2007 lpg Prodána,Renault Vel Satis Initiale Paris 3.5 24v r.v.2002 Lpg Prodaný,Renault Laguna Privilege 2.0 16v automat r.v.2002 Prodaná,Renault Laguna Dynamique 1.9dci r.v.2005 facelift Prodaná,Renault Laguna Initiale Paris 3.0 24v LPG r.v.2005 facelift...

jseny
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: stř dub 16, 2014 13:31

Re: Kromexin Zlín

Příspěvek od jseny » stř dub 16, 2014 19:05

Díky za tip, jak to bude aktualní, tak tam zavolám a zeptám se, pak písnu jak jsem dopadl, no ale to bude až na podzim (první garančka).

Uživatelský avatar
Kuno
Senior member
Příspěvky: 1941
Registrován: stř led 16, 2008 21:05

Re: Kromexin Zlín

Příspěvek od Kuno » sob črc 26, 2014 08:20

I když jsem se v minulém topicu zastával autor.servisů,musím nyní svůj názor poopravit a napíšu zkušenost mého zákazníka.
Svěřil jim do opravy svůj M II s podezřením na vadnou kartu,kdy auto kartu nenačetlo a nešlo nastartovat s tím,že chtěl hlavně prověřit,zda je karta v pořádku a na tento úkon byla sepsána i zakázka. Po týdnu mu volalí,že karta je v pořádku at si auto vyzvedne,nebo se dostaví k napsání nového zak.listu o rozšíření opravy.V přdávacím listu bylo napsáno,že příčinou závady je totalně K.O centr.řídící jednotka a oprava byla vyčíslena cca 18000 kč jen za jednotku,že ji zkoušeli do auta namontovat(i když zakázka zněla pouze! na prověrku funkčnosti karty) a auto prý fungovalo a závada není v žádném případě ve vadnou kartou. Při předávání auta samozřejmě nešlo nastartovat a zákazník si auto musel odtáhnout.
Za tuto "opravu" požadovali nekompromisně 4850kč!
Naštvaný majitel mi přitáhl auto na dílnu. Vzhledem k tomu,že v kartě hrkalo jak ve starých hodinách poslal jsem ji na své náklady do Brna do jedné firmy na repas. Na druhá den mi volali,že karta nevysílá a má zřejmě poškozený tištěný spoj s tím,že ji opraví.Po týdnu karta přišla a ejhle-auto normálně jezdí a startuje již více jak týden. Cena repase karty i s dobírkou vyšla na 1950Kč!

Myslím,že činnost a vůbec existence takovýchto "servisů" bohužel nepřispívá k renomé značky a je třeba aby se o tom ostaní majitelé Renaultů dozvěděli.

kuba220
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: čtv srp 28, 2014 15:13
Bydliště: zlin

Re: Kromexin Zlín

Příspěvek od kuba220 » čtv srp 28, 2014 15:20

Kromexin - Zlin...mám jej naproti, přes cestu..otřesné chování..arogance..nekompetentnost..( taktéž Vsetín)Radeji jezdím do Kromexinu až do KM..pokud je to lak a plechařina.. Jinak do Renaultu v Přerove , myslim cmg.
Bohaté zkušenosti..dodávky i oa renault -10let.. Jakub

krt.ecek
Moderátor
Příspěvky: 11267
Registrován: úte čer 14, 2005 20:14

Re: Kromexin Zlín

Příspěvek od krt.ecek » čtv srp 28, 2014 15:52

jseny píše: říkal že je to už asi čtvrtá Thalie, která "přijela" z Kromexinu ve Zlíně a chyběl jí pylový filtr.
Toto není o jednom konkrétním servisu, do thalii II filtr vůbec nebyl z výroby :wink: samozřejmě, pokud je nějaká serviska, kde je fakturován, tak to už je věc servisu a je to podvod.... ale všichni thalisti tam filtr neměli a ani na východě nebyl, jen při první servisce místo výměny proběhla instalace :rolling:
Když něco nevíš a zeptáš se budeš vypadat jako blbec 5minut, nezeptáš-li se budeš blbcem celý život
V údržbě: Renault Megane CC 2.0T RV 2008; Renault Modus 1,2 16V TCe 2008
Historie: Renault Megane Coupe 1,6 16V RV 2001; Renault Clio 1,2 8V RV 2008; Renault Clio 1,5 DCi RV 2003; Renault Espace IV 1,9 DCi 2006
Vlastní: Renault Thalia Privilège 1,4 16V RV 2009 Obrázek; Dacia Dokker Stepway 1,2 Tce RV 2018

jseny
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: stř dub 16, 2014 13:31

Re: Kromexin Zlín

Příspěvek od jseny » čtv říj 09, 2014 10:43

Tak jsem včera prodělal první garančku. Nakonec jsem skončil v Kroměříži. Pro ty co chtějí vidět co se s jejich autem děje tam mají "čekací" místnost, kde jsou velké prosklené dveře do dílny a všechno je perfektně vidět, takže jsem viděl kompletně celou výměnu oleje, olejového filtru a všechny ostatní úkony. Dokonce mě vzali na dílnu, když zvedli auto abych se podíval na podvozek. Celé dvě hodiny jsem stál u těch prosklených dveřích a díval se od začátku až do konce. Doufám že ze mě nebyli nervózní. Takže suma sumárum s Kromexinem v Kroměříži maximální spokojenost. Budu jezdit jen tam. :D

Uživatelský avatar
Rado77
Moderátor
Příspěvky: 8003
Registrován: úte čer 03, 2008 21:37
Bydliště: Bratislava II

Re: Kromexin Zlín

Příspěvek od Rado77 » čtv říj 09, 2014 15:47

Tak mozno nedavno vymenili technikov, alebo im tam dakto poslal pravnikov, alebo takych Ruskych bezkrkych kamaratov. Inak ti Ruski bezkrki kamarati su najucinnejsia metoda, som rad ze na nich mam kontakt :wink:
Momentalne Fluence 1.6 2013 + Grande Punto 1.4 8V 2013

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: Kromexin Zlín

Příspěvek od Zefek » pon črc 13, 2015 12:07

Hodnocení servisu
Obrázek
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

kotasekh
Grafoman
Příspěvky: 5773
Registrován: sob říj 24, 2009 09:09

Re: Kromexin Zlín

Příspěvek od kotasekh » úte srp 25, 2015 10:22

Sakra, jsem ve zline a potrebuju si koupit original chladici kapalinu, tak snad me v kromexinu nesezerou :D
ex Renault Thalia Authentique 1,2 16V LPG
Najeto 317 000km, totálka při nehodě :(.
Nyní Renault Thalia 2012, Dacia Duster Prestige TCe100 LPG 2022

kotasekh
Grafoman
Příspěvky: 5773
Registrován: sob říj 24, 2009 09:09

Re: Kromexin Zlín

Příspěvek od kotasekh » úte srp 25, 2015 13:21

Tak chladici kapalinu mam. Po prichodu se me rychle ujali. Kapalinu bez problemu nacenili, 207kc za litr koncentratu, to je prijatelne, v opave v renaultu jsem to kupoval kolem 200, takze to odpovida plus minus. Jediny zadrhel byl v tom, ze vse maji v sudech a baleni po litrech neprodavaji, mam s sebou mit kanystr a oni ze mi ho naplni. Ja samozrejme nic nemel. Pan byl ale ochotny a nabidl mi, ze jestli mi to nevadi, tak mi to stoci do dvou petek, coz me bylo zcela fuk, v cem mi to proda :). Takze za me spokojenost, co se tyka ochoty a lehky minus za to, ze neprodavaji chladici kapalinu v balenich.
ex Renault Thalia Authentique 1,2 16V LPG
Najeto 317 000km, totálka při nehodě :(.
Nyní Renault Thalia 2012, Dacia Duster Prestige TCe100 LPG 2022

kotasekh
Grafoman
Příspěvky: 5773
Registrován: sob říj 24, 2009 09:09

Re: Kromexin Zlín

Příspěvek od kotasekh » stř dub 18, 2018 16:13

Tak dneska dalsi navsteva, tentokrat i s autem. Potreboval jsem zmerit geometrii, protoze resim nevysvetlitelne sjizdeni gum. S prijimacim technikem jsme asi 10 minut rozebirali, co vse to muze byt a co by to mohlo zpusobovat atp. Nakonec ze teda proste jen potrebuju poradne zmerit geometrii a rict, co presne, kde a o kolik je mimo uhel. Cekal jsem dve hodky a nejake drobne. Pak jsem zaplatil 720 kc, byl mi predan protokol od geometrie a bylo mi receno, ze serizeno, ze to bylo kousek mimo. A ja se misto “dekuji, nashledanou” zacal vyptavat :). Co je teda krive, co znamenaji cervena cisla, jak moc je to odchylene a co vsechno delali. Tam uz jsem moc nepochodil, jen mi pan rekl, ze podvozek je v poradku, nic mekkeho, vse drzi. Zacal jsem se ptat, proc je teda zaklon predniho kola o vice nez stupen a pul mimo maximalni rozsah a ktery dil teda muze byt krivy. Nevedel, ale pan vedle uz se tvaril ze vi. Pry tehlice nebo rameno, pripadne napravnice. Pekne. Ale ja resim hlavne zadni napravu, kde byl teda jen jeden udaj, a to rovnobeznost. +0.6°, maximum je +0.3°, presto vyhodnoceni jako “zelene”, tudiz v poradku. Ale co, asi tolerance. A proc se mi teda sjizdi zadni gumy (uz treti sada na jinych discich), kdyz je geometrie a cely podvozek v poradku? Netusi...

Doma jsem si vzpomnel, ze mam v aute kameru (predni i zadni) a ze mozna bezela i v servisu. Tak jsem si jen tak ze srandy stahl videa a koukl na zaznamy. No a co vse clovek nevidel a neslysel :D. Servisak me auto komentoval slovy “mrdka bez posilovace”, auto odvezli v sedm a pracovat zacali az 8:20 (ale chapu, ze se stejne plati pausal...), servisaka jeho prace vubec ale vubec nebavi (kyselejsi ksicht a pomalejsi pohyby jsem snad jeste nevidel) a nakonec pri zkusebni jizde byl velmi prekvapen, ze je volant rovne a ze se mu to podarilo napoprve (peprne za jizdy okomentovano...) :D. Ale zase s autem jel dost slusne, to se musi nechat.

Celkovy dojem? Tak dobry, tudiz za tri.
ex Renault Thalia Authentique 1,2 16V LPG
Najeto 317 000km, totálka při nehodě :(.
Nyní Renault Thalia 2012, Dacia Duster Prestige TCe100 LPG 2022

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti