AUTOSET Renault Ostrava

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
mzvarik
Starting member
Příspěvky: 51
Registrován: úte úno 10, 2015 18:30

AUTOSET Renault Ostrava

Příspěvek od mzvarik » pon úno 12, 2018 10:20

Nemohu doporučit.
Dřív byli fajn, byl jsem tam hodněkrát... měli slevu při servisu starších aut apod., ale časy i personál se zdá obměnil.

Za výměnu předních ložisek + táhel řízení + výměnu oleje v převodovce jsem u Twinga zaplatil 9100 Kč!
Trvalo to 4 dny, vždy se čekalo 1 den na díly.
Vyúčtovali cca 5h práce za 4 tisíce Kč !!! A to jsem dostal slevu 15%
Na faktuře všechny ceny bez DPH - člověk neví kolik vlastně platí.

V autě mám kameru, takže jsem trochu celkem viděl, co tam dělali a úplně mě to nenadchlo...
Video sem dávat nebudu, ale když mu chcíplo auto při nájezdu na rampu, tak hnedka zuřivě startoval znovu a rozjíždět startér 5s mi přijde prasárna... namísto toho dát klíček do polohy, počkat chvíli a pak se nastartuje hned.

Pracujou tam mladí kluci, o což jakoby nejde, ale měli by být pod kontrolou a od autorizovaného servisu jsem čekal kvalitu... ne jen kvalitní pokec, kávu, čekání 30 min než sem se dostal na řadu, a pak dalších 30 min při vyzvednutí auta.

bukajos
Starting member
Příspěvky: 46
Registrován: úte črc 13, 2010 22:05

Re: AUTOSET Renault Ostrava

Příspěvek od bukajos » čtv srp 16, 2018 22:19

Souhlas, taky jsem tam býval vcelku spokojený, ale to co předvádějí teď, tak to je havárka.

htcws5523
Starting member
Příspěvky: 11
Registrován: čtv led 09, 2014 23:12

Re: AUTOSET Renault Ostrava

Příspěvek od htcws5523 » čtv lis 22, 2018 13:27

Taky me rozcilujou nesrozumitelne faktury. Vymena tycky stabilizatoru za 2.395,76 bez DPH a k tomu vymena zadniho sterace za 310,92 bez DPH celkem 2.706,68 DPH 568,40 a k uhrade 3.275,- Kc.
Tak jako sterac skoro zadarmo a tycky asi ze zlata? Jeste, ze tomu nerozumim...

Uživatelský avatar
Jirka_M
Starting member
Příspěvky: 60
Registrován: čtv črc 21, 2011 15:52
Bydliště: OSTRAVA!!!
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTOSET Renault Ostrava

Příspěvek od Jirka_M » čtv lis 29, 2018 20:18

Dobrý den,

děkuji za Vaše názory, kterých si cením. Co se týká Vašich poznatků, faktury jsou dělané podle centrální šablony Renaultu. Takže my jako koncesionář na to nemáme absolutně žádný vliv, neboť pracujeme v programech, které nám jsou dané. Takže pokud se Vám forma šablon nelíbí, jediná cesta je, stěžovat si na centrále.

Co se týká doby oprav. Renault změnil systém závozu dílů. Nyní většina věcí funguje na objednávku do druhého dne. Běžné věci jsou samozřejmě skladem.

Víte ono je jednoduché hnidopišsky hledat chyby, ale když jste přímo v procesu, tak zjistíte, že byste se museli buď rozkrájet, nebo naklonovat nebo dělat zadarmo, aby byli všichni spokojeni s cenami. Účtujeme podle daných norem a daných částek, které si my sami nestanovujeme. Tady třeba nerozumím tomu, že si někdo stěžuje na dobu práce. Přeci jen i vy v práci. Jste placeni za odpracovanou dobu, nikoliv za to, že vyrobíte výrobek nebo kancelářskou práci. Musí se zaplatit díl a také daný mechanik. Což pokud počítám pět hodin po čtyřech tisících neodpovídá ani jedné celé normohodině. Takže tady nevím, proč by měl být problém.

Pokud máte chuť situaci zlepšit, klidně se k nám přidejte a zkuste změnit chod věcí z pozice přijímacího technika :-). Věřte mi a to myslím upřímně, moc rád uvidím vedle sebe kolegu s nadšením pro značku a práci.

htcws5523
Starting member
Příspěvky: 11
Registrován: čtv led 09, 2014 23:12

Re: AUTOSET Renault Ostrava

Příspěvek od htcws5523 » úte črc 30, 2019 10:20

Je sice hezke vysvetleni a ano, chapu to co pisete, ale.. Celkova uroven servisu je otresna. Nerikam, ze je to vina zamestnancu. Urcite jde o vedeni. Nicmene to nemeni fakt, ze kolikrat nejste schopni poznat zavadu do oci bijici. Ze behem opravy nezkontrolujete zbytek auta, aby se clovek nemusel furt vracet s necim dalsim co mohlo byt udelane pri jednom, kdyby se nekdo obtezoval vuz prohlednout. Dily z Madarska rozhodne nejsou na druhy den u vas. A jejich cena...budis. Po geometrii odevzdate vuz s volantem do strany. To by se taky nemelo. Na odstraneni cekacka tyden apod. A vratit auto po nekolika dnech z opravy za skoro 2 desitky tisic neumyte me osobne urazi. Umyt by jste ho meli vzdy. A nahradni auto nemate k dispozici permanentne. Nedejboze v automatu, to je primo sci-fi. Takze radim tlacit na vedeni, aby s tim neco udelalo. Takto jste nuceni poskytovat nekvalitni sluzby klientum.

jaggerl
Experienced member
Příspěvky: 698
Registrován: stř bře 26, 2014 16:56

Re: AUTOSET Renault Ostrava

Příspěvek od jaggerl » úte črc 30, 2019 17:02

Takto bych bohužel charakterizoval většinu autorizovaných servisů Renault. Osobně se kvůli neschopnosti něco pořádně vyřešit, případně při opravě podělat opakovaně vracím. Již jsem si neodstraněné vady pro jistotu nechal potvrdit soudním znalcem, za 95% problémů můře právě neschopnost servisu.

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti