Renault servis Poprad

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
RENOLTAK
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: stř bře 28, 2007 21:15
Bydliště: LEVOCA

Renault servis Poprad

Příspěvek od RENOLTAK » úte dub 03, 2007 12:28

Ahojte vsetci.Napisem Vam jednu vlastne dve moje skusennosti zo servisom Renault v Poprade.V r.2004 som si chcel kupit(vlastne manzelke) nejake auticko vybrala si Thaliu a kedze najblyzsia predajna je unas v Poprade tak sme tam zasli.Mali este staru predajnu vyzeralo to tam ako v sope kde parkuje V3Ska a ta ochota????no nemali sme si ani kde sadnut no hroza utekali sme co nam nohy stacili ale doma na nete som nasiel aj inych predajcov obtelefonoval ich a nakoniec som nasiel jedneho velmi mileho predajcu p.Bartosa z Renault Winkler v Michalovciach no skutocne seriozny a velmi mili clovek u neho sme nasu Thaliu kupili ako sa povie uz po telefone no poviem Vam keby vsetci predajcovia boli ako on tak auta sa predavaju same!!!!Ale k veci asi po 14tisic kilom. mi zacali v kolese prednom nieco suchat nakolko som z fachu bolo jasne ze su to predne platnicky tak som s tym zasiel do servisu do Popradu nakolko je to najblyzsie a tam vam cuduj sa svete diagnostikovali moj problem ako kamienok v kolese a ze on vypadne a vsetko bude ok samozrejme ze mne to nestacilo tak som naliehal nech auto daju na zdvihak a daju dole kolesa ked to nakoniec urobili zistili ze pr.dosky su v cudu ale bol zase problem z reklamaciou auto malo 14tis a zhruba 10mes takze zaruka ako remen ale zevraj je to spotrebny material ale po 14tis???????????ale nakoniec ked som povedal nech mi daju doklad ze mi reklamaciu neuznali a ze napisem importerovi tak mi ich vymenili za nove ale moj problem pokracoval ked mala Thalia 32tis zase toiste!!!!takze zase som siel do Popradskeho Renaultu ale to uz bolo horsie o reklamacii ani pocut a to malo auto 18mes dali mi ho na zdvihak a ten "mechanik"zhodil kolesa a z hasakom povytahoval predne platnicky ze preco hasakom???no inak nesli pretoze jeho predchodca ktory ich vymienal nezbrusil trocha vrchy mechanici to poznaju a preto ich zadrelo ked som mu to povedal zacal namna zjapat ze sa do toho nerozumiem a tak akurat nevedel ze ja som robyl auta ked on este tahal dreveneho kacera za sebou :D siel som sa nanho a na jeho spravanie stazovat no dozvedel som sa ze on je spolumajitel servisu takze viete ako to dopadlo!!!!Nakoniec som kupil predne platnicky zn.QH a vymenil ich sam a su ovela lepsie ako tie odnich!!!!Rada na zaver:v Popradskom Renaulte nekupujte ani gumicky do stieracov!!!!!!! RENOLTAK

pvok
Člen RCČR
Příspěvky: 92
Registrován: čtv led 19, 2006 12:42
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Renault servis Poprad

Příspěvek od pvok » úte dub 03, 2007 12:59

RENOLTAK píše:.......Rada na zaver:v Popradskom Renaulte nekupujte ani gumicky do stieracov!!!!!!! RENOLTAK
Diky za zkusenost, i kdyz je spatna. Kazde leto jezdime k babicce na vychod Slovenska a vzhledem ke stari naseho vozu se muze kazda reference na Renault servis hodit.
Mozna by se hodila nejaka interaktivni mapa "Ceskoslovenska", do ktere by mohli Renaultaci zadavat podle lokality info o servisech, kde byli spokojeni. Popripade by tam mohli davat i kontakty na sebe, s popisem, s cim jsou schopni pomoci. To je ale asi spis namet pro admina.

PV
Petr Vokulič
Avantime 3.0 V6
ex Espace 2.2i, r.v.94

RENOLTAK
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: stř bře 28, 2007 21:15
Bydliště: LEVOCA

Re: Renault servis Poprad

Příspěvek od RENOLTAK » úte dub 03, 2007 19:21

pvok píše:
RENOLTAK píše:.......Rada na zaver:v Popradskom Renaulte nekupujte ani gumicky do stieracov!!!!!!! RENOLTAK
Diky za zkusenost, i kdyz je spatna. Kazde leto jezdime k babicce na vychod Slovenska a vzhledem ke stari naseho vozu se muze kazda reference na Renault servis hodit.
Mozna by se hodila nejaka interaktivni mapa "Ceskoslovenska", do ktere by mohli Renaultaci zadavat podle lokality info o servisech, kde byli spokojeni. Popripade by tam mohli davat i kontakty na sebe, s popisem, s cim jsou schopni pomoci. To je ale asi spis namet pro admina.

PV
Dorry vecer.Dam Vam kontakt namna mam odtahovu sluzbu aj asistencnu pomoc na cestach-servisne vozidlo non-stop 0911 828987
www.tara-trans-taxi.sk s pozdravom Rado T.

Uživatelský avatar
mayko
Senior member
Příspěvky: 1009
Registrován: stř lis 21, 2007 20:26
Bydliště: Podolinec

Příspěvek od mayko » sob led 05, 2008 08:46

Fuha tak to ma dostalo. Skoda ze som si tento clanok neprečital skor. Na silvestra som mal malu nehodu s mojim Cliom ked som sa vyhybal nejakemu pilotovy F1 ktory si splietol cestu s okruhom a valil si to stvrtkou auta cez moj pruh. Dostal som smyk a naslene som sa aj prevratil mimo cesty na strechu. nic moc ved sa to vsetko udialo asi pri 60tke a ten XXXXXX ani nezastal. Auticko trosku doudierane polamane blatniky dopucena kapota trosku strecha celne sklo a dvere na lavej strane. Privolana odtahovka to odviezla do Renault servisu kedze si to tak priala poistovna. 2heho januara som siel na poistovnu tam s likvidatorom do servisu kde spisal co vsetko treba opravit a co vymenit dal mi protokol a kazal to dat servisu aby spravili predbeznu kalkulaciu. Od tej doby uz presli 3 dni a kedze ma to trapilo ze ma nikto nekontaktuje som tam zavolal ze co sa deje takze mi bolo povedane ze ten pan co to odomna preberal je chory a spravi to az ked sa vrati do prace. Len dufam ze nieje smrtelne chory pretoze to by som si uz vela nepojazdil :shock:

Ak sa uzdravi a a konecne to vypracuje aby dostali suhlas na opravu a zacnu to robit doplnim dalsie informacie. dufam ze sa uz trosku polepsili :?

Uživatelský avatar
bosyboss
Junior member
Příspěvky: 133
Registrován: pát pro 07, 2007 12:56
Bydliště: SK-LE,CZ-MĚ,AUT-W

Příspěvek od bosyboss » sob led 05, 2008 22:15

Aj ja som bol raz v Popradskom Renaulte.A nikdy viac.Po opise môjho problému , technik-alebo to bol mechanik len skonštatoval TA TO NEMÁM ANI ŠAJNU. Ani sa len k auto neunúval!!A to som na neho čakal dobrú 3/4 hodinku. Tak som sa otočil a zabudol, že som tam vôbec bol. Potom som zašiel do Prešova, hneď ochota snaha, raz dva bola banálna chybička odstránana.

Uživatelský avatar
mayko
Senior member
Příspěvky: 1009
Registrován: stř lis 21, 2007 20:26
Bydliště: Podolinec

Příspěvek od mayko » ned led 06, 2008 09:44

fuha tak tp si ma potesil. Rozmyslam ci si pre to moje auticko nezajdem skor ako sa don pustia. :roll: a to si uz bol v tom novom servise alebo este v starom? snad sa uz polepsili len ma zarazilo ze ked som tam bol tak tam vladol maly chaos ale to snad len kvoli sviatkom no bol tam chlapik a ked sa ho opytali ze naco caka tak ze chce zaplatit olej. A zrazu ze aky olej? a on ze ten co ste mi menili, tak aby mu dal zakazkovi list a on zase ze nic mu nedali tak som len potichu pomedzi zuby vypustil ze ak nic nema tak nech len sadne do auta a ide preč :wink: ktovie ako by sa zatvarili

marcel212
Starting member
Příspěvky: 19
Registrován: pát kvě 09, 2008 09:13
Bydliště: Kežmarok

Příspěvek od marcel212 » pát kvě 09, 2008 11:17

A moja skúsenosť je tiež nanič.Po roku jazdenia na mojej Thalii som navštívil servis v Poprade.Vtedy ešte prebehlo všetko ok.Dal som aj reklamovať nejaké drobnosti na aute ako bolo natrhnuté čalúnenie na sedadle a pačku na smerovky.Všetko prebehlo ok a nikdy by ma nenapadlo čo ma bude čakať pri ďalšej nechcenej návšteve servisu.Podarilo sa mi zraziť srnku a mal som rozbitú prednú kapotu a nalomený nárazník,tak som podľa postupu najprv zašiel do slovexperty,kde mi bola urobená obhliadka škody a kalkulacia opravy.Potom som šiel do servisu renault.Tu som im dal tu kalkuláciu opravy s tým že keď,by sa našlo ešte nejaké iné poškodenie,tak sa majú skontaktovať z pracovníkom slovexperty a on príde na doobhliadku.Na aute som mohol jazdiť tak sme sa v servise dohodli že objednajú nove diely a ozvú sa mi kedy mam doniesť auto.Ja auto dosť potrebujem,lebo dochádzam do práce a pracujem hocijako raz v noci inokedy zase poobede,tak som im povedal že nech ma objednajú tak že to auto začnú hneď opravovať.Samozrejme že namiesto jedného týždňa som čakal dva,kým to opravili.Vravel som si ,aspoň to poriadne nalakujú.Tak som šiel konečne po auto.Kapotu opravili OK,ale nárazník nebol vôbec spravený.Na môj dotaz či ma takto vyzerať opravený nárazník mi bolo povedané že keby som bol v inej poisťovni tak by mi ho ta poisťovňa dala vymeniť a nie opraviť.A teraz začala lietačka zo servisu do slovexperty.V slovexperte povedali že firma renault posiela do poisťovne čo sa dá opraviť a čo vymeniť.V servise renault mi najprv povedali že aká firma renault určuje čo sa dá opraviť,keď oni sú renault.Potom sa pán ktorý mi auto odovzdával (asi to bol vedúci servisu) priznal že on si to,že ten nárazník není opravený všimol až keď mi odovzdával auto,tak nám hneď poskytol náhradné auto,že ten nárazník opravia.Ale to nebolo všetko,faktúra ktorú som zaplatil nesedela z kalkuláciou od slovexperty.Ten pán z renaultu si to ešte raz pozrel a prišiel nato že sa tam musel meniť ešte jeden plast asi za 1000sk. ,a on to akosi pozabudol nahlásiť do slovexperty .Tak sme mu z manželkou povedali nech tam zavolá čo aj urobil a ubezpečil nas že je to vybavené.Chceli sme už isť domov ale keďže bývame asi 16km od Popradu,tak sme si povedali že zájdeme ešte do tej slovexperty či už je všetko ok a či sedí kalkulácia opravy s faktúrou.Tá kalkulácia opravy ktorú urobili pri obhliadke auta určuje vlastne čo vám poisťovňa preplatí.Tu nám zamestnanec povedal že spolu telefonovali ale, že o plaste nepovedal ani slovo,že spolu rozprávali len o nitoch na kapotu.To už bol vrchol.Ten pán zo slovexperty bol strašne ochotný a povedal nám aby sme išli do renaultu a opýtali ten plast a že on ho nafotí a urobí doobhliadku.tak sme lietali hore ,dole ale nakoniec sme to konečne doriešili. Samozrejme vo faktúre bola zarátaná aj oprava nárazníka a jeho nalakovanie,pričom to vtedy vôbec nespravili.Tentokrat boli rýchli a auto som mal konečne opravené za dva dni.Ja viem že je to moc dlhy článok ale hádam niekomu pomôže aby si dal pozor pri oprave auta.Ta havária nebola moc veľká a aj tak nás servis Renault svojou Nezotpovednosťou skoro pripravil o par tisiciek a to nehovorím koľko nás stal benzín,ale hlavne koľko nás to stálo času a nervov.Neviem si predstaviť aké musia mať zmätky pri väčších havarkach.A najviac ma štve že ani raz som z ich úst nepočul ani jedno slovo ospravedlnenia.

Uživatelský avatar
mayko
Senior member
Příspěvky: 1009
Registrován: stř lis 21, 2007 20:26
Bydliště: Podolinec

Příspěvek od mayko » pát kvě 09, 2008 18:53

Akosi som zabudol napisať koniec. Našťastie ja som tieto problemy nemal. Auto som dal do ineho servisu kde mi ho urobili tak že ani nebolo vidno že som bol po nejakej havarke za ten čas kym bolo auto v servise mi bolo zapožičane auto od nich uplne zadarmo a po vyzdvihnuti opraveneho auta som ho skoro nespoznal lebo ani pred buračkou nebolo take čiste. V Renaulte v PP som bol ešte raz kvoli diagnostike a vymene zapalovacej cievky vtedy s nimi spokojnosť a ešte raz kvoli oleju Elf za ktory si pytali 530 korun vtedy som ho nezobral a bol som rad pretože v jednej predajni autosučiastok ma vyšiel liter 330 korun tak neviem za čo bolo tych 200 navyše :idea:

Martinko9327
Starting member
Příspěvky: 21
Registrován: ned bře 22, 2009 10:25

Příspěvek od Martinko9327 » úte čer 23, 2009 18:23

V Popradskom renaulte to maju dost pomylené. V piatok mi praskolo tesnenie na vodnej pumpe teda na potrubi aby som bol presnejši.. Kedže som celú sobotu lietal a zháňal to tesnenie skúsil som to aj v renaulte...ale na moje veľké prekvapenie mi mechanik povedal že ony také čosi nedržia, že sa to musí objednať a dokonca sa to vraj objednáva s vodnou pumpou. To tesnenie má hodnotu zhruba 50 halierov a ony to nemajú?? Týmto chcem povedať že do toho servisu už viac nevkročím: drzosť, neochota to je ich najväčší problém a hlavne niekoľko násobne predražené súčiastky...
Renault Megane Coupe 1,6 16V

Uživatelský avatar
mayko
Senior member
Příspěvky: 1009
Registrován: stř lis 21, 2007 20:26
Bydliště: Podolinec

Příspěvek od mayko » stř čer 24, 2009 14:14

to žeby mali predražene sučiastky je dosť otazne lebo niečo maju drahšie ale niečo zase lacnejšie oproti autokelly, autostangl a pod. a hlavne maju kratšie dodacie doby sučiastok. To že to nemaju skladom je pochopitelne lebo treba sa zamyslieť nad tym aky velky sklad sučiastok by museli mať ak by chceli mať všetko na všetky modeli. A že drzosť a neochota? to si musel byť niekde inde. ja ked tam pridem tak nemam pocit žeby tam bol niekto neochotny.

Uživatelský avatar
casper110
Junior member
Příspěvky: 125
Registrován: stř úno 10, 2010 15:22
Bydliště: SLOVENSKO

Příspěvek od casper110 » sob úno 13, 2010 17:15

ja tiez nema s nimy dobre skuseniosti v PP. Do mna narazil jeden stare a rozbil mi zadne prave dvere. dal som to cez poidtku robit do renaultu v PP a nesom spokojny. Mam novu thaliu a dvere mi nastiekali tak ze neni to celkom take pekne hladke a tie folie co su na stlpikoch tak su nalepene s bublinkami. do PP uz nikdy nepojdem.
A ete mi blbla rucicka paliva ked som este nemal rezervu tak mi rezerva svietila, alebo naopak. Volal som do PP ze mi to vymenia v zaruke ele ze treba objednat plavak. Ze mi zavolaju jak dojde: kym som nevolal ja tak oni sa ani neunuvali zavolat ze plavak dosiel. A ani som nakoniec tam nesiel. v...l som sa im na hlavu . Aj za dverami som cakal a tiez ze sa ozvu a nic, Kym som nevolal ja, tak to teraz by som nemal dvere spravene. PP mam tie najblizzsie, ale radsej do Ke, alebo PP jak do PP. A nesom spokojny jak mi tie dvere nastriekali

Ten slovníček kolego!!!
H.

alf
Starting member
Příspěvky: 62
Registrován: stř zář 05, 2007 18:14

Příspěvek od alf » sob úno 13, 2010 22:27

casper110 píše:ja tiez nema s nimy dobre skuseniosti v PP. Do mna narazil jeden stare a rozbil mi zadne prave dvere. dal som to cez poidtku robit do renaultu v PP a nesom spokojny. Mam novu thaliu a dvere mi nastiekali tak ze neni to celkom take pekne hladke a tie folie co su na stlpikoch tak su nalepene s bublinkami. do PP uz nikdy nepojdem.
A ete mi blbla rucicka paliva ked som este nemal rezervu tak mi rezerva svietila, alebo naopak. Volal som do PP ze mi to vymenia v zaruke ele ze treba objednat plavak. Ze mi zavolaju jak dojde: kym som nevolal ja tak oni sa ani neunuvali zavolat ze plavak dosiel. A ani som nakoniec tam nesiel. XXXXXX som sa im na hlavu . Aj za dverami som cakal a tiez ze sa ozvu a nic, Kym som nevolal ja, tak to teraz by som nemal dvere spravene. PP mam tie najblizzsie, ale radsej do Ke, alebo PP jak do PP. A nesom spokojny jak mi tie dvere nastriekali
Tvého učitele slovenštiny by měli zavřít až zčerná :( .

Uživatelský avatar
casper110
Junior member
Příspěvky: 125
Registrován: stř úno 10, 2010 15:22
Bydliště: SLOVENSKO

Příspěvek od casper110 » ned úno 14, 2010 20:48

ja na pokeci na pravopis nedavam pozor. Je mi jedno ako to pisem

bucho
Starting member
Příspěvky: 14
Registrován: sob zář 26, 2009 09:27
Bydliště: Ziar nad Hronom

Příspěvek od bucho » čtv bře 04, 2010 00:33

takto pises uplne vsade....si myslim...este aj tak rozpravas. :twisted:

vladmik
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: sob led 22, 2011 16:25

Re: Renault servis Poprad

Příspěvek od vladmik » sob led 22, 2011 17:17

Zdravim vsetkych, cital som prispevky o Popradskom servise a pripajam sa k negativnym reakciam. Bol som 2x na zarucnej servisnej prehliadke a do Popradu nikdy viac. Prvy krat som bol celkom spokojny ale o "ZAZRAK" druhej prehliadky (2 roky 40 000 km) by som sa chcel podelit.

Slecne ktora spisovala zakazkovy list som nadiktoval tieto zavady:
1.) nesvieti osvetlenie ovladacov vykurovania
2.) za vlhka kym sa motor zohreje tak v nizkych otackach netaha a trha 2x mi svietila aj kontrolka chybneho zlozenia vyfukovych plynov
3.) pri urcitom naklone a silnom dazdi zateka do auta na strane spolujazdca (hotova potopa) presne som mechanikovi opisal ako a kade zateka
4.) ostava casto zaseknuta brzdova platnicka a po dlhsom stati sa doslova prilepi na kotuc

Nenadiktoval som zavady z 1. zarucnej prehliadky ktore tiez neboli odstranene (cca po 8 mesiacoch a 25000 km pri vytoceni volantu a prechode nerovnosti pocut vrzgave zvuky).Nema zmysel si zbytocne namahat hubu a pocuvat nezmysly o pracovani a tepelnej roztaznosti plastov a podobne.

Vysledok:
1.) osvetlenie nesvieti dalej pretoze: a) mechanik nebol schopny vybrat radio (panel sa mu doskrabat podarilo :D) aj ked odblokovacie planzety na radio su uplne standartneho typu :D .
b) slecna to zabudla zapisat do zakazkoveho listu :D
2.) boli vymenene sviecky za cenu 15 euro bez dph za 1 kus!!!!!! a pribudol problem ze ked je kluc v druhej polohe pocut naozaj silne bzucanie ktore som pred tym nepozoroval. Vymena sviecok samozrejme moze zlepsit chod motora (aj zlepsila :D) ale vzhladom na to ze sa zavada prejavuje vzdy len za vlhka predpokladam ze tam bude este aj iny problem.
3.) zo zatekanim neurobili uz druhy krat nic lebo "tesnenie je v poriadku" - tu sice suhlasim ze takato diagnostika je mimoriadne narocna (naozaj to zateka len pri uplne specifickom naklone) ale na druhej strane ide predsa aj o autorizovany servis
4.) osobitnu pozornost zasluzi riesenie problemu s brzdami - uz tu bolo spominane nieco podobne ale tu bola vymenena JEDNA!!!! opotrebovana brzdova platnicka ktora ostavala zaseknuta za inu starsiu - vraj aby setrili moje peniaze. Ked odmyslime ze musel existovat dovod preco ostala zaseknuta (komentovane zo strany servisu ze sa to bezne stava) tak sa stale jedna sa o neprofesionalne riesenie!!!!

Zaver: Vsetky zavady ktore naozaj vyzadovali odborny pristup a hlavne trocha viac pozornosti ostali v stave v akom som ich nahlasil a odstranene boli blbosti sposobom este blbsim - vymenou predrazenych suciastok bez predchadzajucej konzultacie.
Takze moj osobny nazor - Poprad nikdy viac!!!!!!!!!!!

vitusmotuz
Starting member
Příspěvky: 16
Registrován: úte pro 29, 2009 11:45

Re: Renault servis Poprad

Příspěvek od vitusmotuz » stř čer 15, 2011 10:36

......
Naposledy upravil(a) vitusmotuz dne ned pro 16, 2018 20:32, celkem upraveno 1 x.

marcel212
Starting member
Příspěvky: 19
Registrován: pát kvě 09, 2008 09:13
Bydliště: Kežmarok

Re: Renault servis Poprad

Příspěvek od marcel212 » pát pro 21, 2012 12:10

Tak som bol donútený po 4 rokoch navštívíť tento servis. A kedže sa snažím byť objektívny, tak napíšem aj trochu chvály.
Mal som dosť problém z autom a oni mi ho opravili.Dokonca by som povedal že tá oprava nebola ani taká moc drahá.Všimol som si že majú nový cenník za hodinu práce , pre autá nad 5 rokov.Tiež majú tuším aj nejaké zlavy na originalne sučiastky pre autá nad 5 rokov.Proste niekedy je dobre sa obrátit na autorizovaný servis.Som rád že mi auto ide zase ako nové a dúfam že sa ta porucha už nebude opakovať.O tých problémoch s autom sa budem snažiť napísať v inej téme.
Renault thalia 1.2 16V 2007 +LPG 82 000Km

Uživatelský avatar
Nikolaj
Starting member
Příspěvky: 59
Registrován: úte kvě 10, 2011 13:32
Bydliště: Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: Renault servis Poprad

Příspěvek od Nikolaj » úte dub 16, 2013 22:41

Voľačo sa tam muselo zzmeniť, pretože ja som mal s nimi za ostatný rok samé dobré skúsenosti. 2x ma vzali z fleku bez objadnávky a 2x som za to neplatil (1.x načítanie RJ kvôli kontrolke emisíi, ešte mi to aj vytlačil, celý čas som bol pri servisákovi a čumel mu do pc; 2.x som mal podozrenie na netesnosti výfuku, tak auto zdvihli, načapali pastu, síce len tak od oka a ucha, ale môj problém bol aj tak zápeklitejší, no tiež za to nič nechceli). Toť teraz bola zvolávačka na Megany GT II kvôli spojlerom. Keď som odovzdával auto, tak prijímací technik urobil obhliadku stavu vozidla a to som využil, aby som spomenul, že mi nelícuje predný nárazník s blatníkmi - konce nárazníka nad otvorom kolesa mierne vyčnievali. Vraj sa na to pozrú. Aj ten výfuk som opäť spomenul, opísal celú analógiu toho môjho problému s emisiami, ale tomu som už takú šancu nedával. To už je na väčšie bádanie. Všetko zapísal, opýtal sa na príp. cenné veci v aute. Keď som sa po cca 2 hodinách vrátil po auto, tak spojler bol bezpečne prichytený a ukázal a otestoval aj opravu toho blatníka. Vo veci výfuku sa priznal, že to by chcelo viac bádania, čo som aj sám od začiatku vedel, tak sa nedalo nikomu nič vyčítať. Myslel som, že nahodí dáku cenu za ten blatník a miesto toho sa ma spýtal, či to z garáže vycúvam sám. Tak sme si podali ruka a ja som sa pobral. Ešte som potom pred domom skontroloval tie blatníky a držia obidve strany. Na druhý deň mi volali, či som bol spokojný s prácou, a či nemám nejaké pripomienky. K tomu už nieť čo dodať.
Renault Mégane Grandtour II 1.6

Reno Flusoo
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: ned kvě 26, 2013 11:15
Bydliště: Poprad

Re: Renault servis Poprad

Příspěvek od Reno Flusoo » ned kvě 26, 2013 11:36

Mnoo, Ja som kúpil Fluenca ani nie ročného v januári 2013 a pochádzal z KE s bydliskom v KK. Keď som bol na kontrole stavu pred kúpou radil som sa s pánom Prelichom po skúsenosti jedného kámoša a nemôžem povedať nič zlé, len dobrá skúsenosť aj pri prekontrolovaní a mojich otázkach vykonali skúšobné testy od diagnostiky po skúšobnú jazdu. Je pravda, že je tam jedna pani v servise čo asi nereže nikomu podľa pohľadu na iných ľudí ale aj mojej otázke, že idem kúpiť auto a potreboval by som poradiť tak sa opýtala či sú poradňa a Ja že potrebujem servisného technika a aj mu zaplatím aby som nekúpil mačku vo vreci a ona, že nie sme v cirkuse čomu som doteraz nepochopil ale našiel som toho pána Prelicha podľa menovky na stole s jej vražebným pohľadom a otázkou čo tak čumím po stoloch a Ja s tým, že som jej odpovedal: nakoľko som sa nedozvedel odporučenie a meno technika našiel som si iný spôsob a určite Vás už nebudem obťažovať....ináč ľudia v PP servise v poho......idem na prvú kontrolu a výmenu oleja a chcem vedieť koľko to stojí a či nie je jednodochšie kúpiť olej a filtre sám a či to akceptujú??? :haji:
Reno Flusoo

Uživatelský avatar
Nikolaj
Starting member
Příspěvky: 59
Registrován: úte kvě 10, 2011 13:32
Bydliště: Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: Renault servis Poprad

Příspěvek od Nikolaj » ned čer 02, 2013 21:09

Predpokladám, že s vlastným materiálom ti zdvihnú cenu normohodiny. Neviem. Takú vec by som v autorizovanom neriešil. Vedel by som aj poradiť lacné riešenie. Ale cenu ti dajú vedieť aj predom, keď zavoláš alebo na email.
Renault Mégane Grandtour II 1.6

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: Renault servis Poprad

Příspěvek od Zefek » pon črc 13, 2015 12:23

Hodnocení servisu
Obrázek
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

vladmik
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: sob led 22, 2011 16:25

Re: Renault servis Poprad

Příspěvek od vladmik » ned pro 16, 2018 17:50

vitusmotuz píše:
stř čer 15, 2011 10:36
takychto premudralych kktov ako si ty mam najradsej.
Môj milý premudraly kkt, už som tu dlho nebol pretože vďaka Bohu riešim problémy s autom úspešne sám. Pokial nie si priamo zastupcom servisu mohol by si laskavo napisat co ta vedie k takemu zaveru ze ak Ti v ramci garancnej prehliadky dokopy nic neopravia a predaju Ti 4x drahsi material ako ho dostanes bez zlavy v obchode tak je to v poriadku? Vsetko by bolo mozne tolerovat v pripade keby poruchy aspon odstranili. Neviem si predstavit ako by si nadaval u lekara keby si prisiel so zlomenou nohou on by Ti dal aspirin, ricinovy olej a poslal by Ta domov. Pri tom ten lekar je hodinovo plateny horsie ako hodina servisnych prac v Renaulte. Ak odborna cinnost servisov spociva vo vymene ziaroviek, oleja, celych blokov suciastok a vyhovorkach v tom pripade to nie je odbotna cinnost. A ak Ti niektov servise pri zadretom strmeni po 25 tis. kilometrov povie ze si znicil oblozenie brzdenim potom my vysvetli preco sa tak stalo len na jednej strane. Podobne ked Ti po 30 000 km najazdenych po dialnici pri zhorseni startovania vymeni sviecky po 15€ s argumentaciou ze su aj drahsie.
Co Ti na tom Ty kkt pripada take premudrale ked za svoje peniaze pozadujes prevedenie objednanej prace. Ak nahodov chces este stale mam fotky kotuca po opakovanej garancnej prehliadke v "autorizovanom" servise kde brzdi len 1/2 kotúča. Neviem kto je premudrely kkt.
To keby Ti urobili u lekara tak skaces po strop ty blbe. Samozrejme ze ak riesia vymeny ziaroviek, oleja alebo montaz tazneho zariadenia pripadne podobnu "odbornu" pracu tak sa najdu aj spokojní zakaznici ako je vidiet aj par prispevkov pod mojim. Lenze to všetko je úplne v kompetencii garážového majstra a nie autorizovaného servisu.

vladmik
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: sob led 22, 2011 16:25

Re: Renault servis Poprad

Příspěvek od vladmik » ned pro 16, 2018 18:03

Nikolaj píše:
úte dub 16, 2013 22:41
Voľačo sa tam muselo zzmeniť, pretože ja som mal s nimi za ostatný rok samé dobré skúsenosti. 2x ma vzali z fleku bez objadnávky a 2x som za to neplatil (1.x načítanie RJ kvôli kontrolke emisíi, ešte mi to aj vytlačil, celý čas som bol pri servisákovi a čumel mu do pc; 2.x som mal podozrenie na netesnosti výfuku, tak auto zdvihli, načapali pastu, síce len tak od oka a ucha, ale môj problém bol aj tak zápeklitejší, no tiež za to nič nechceli). Toť teraz bola zvolávačka na Megany GT II kvôli spojlerom. Keď som odovzdával auto, tak prijímací technik urobil obhliadku stavu vozidla a to som využil, aby som spomenul, že mi nelícuje predný nárazník s blatníkmi - konce nárazníka nad otvorom kolesa mierne vyčnievali. Vraj sa na to pozrú. Aj ten výfuk som opäť spomenul, opísal celú analógiu toho môjho problému s emisiami, ale tomu som už takú šancu nedával. To už je na väčšie bádanie. Všetko zapísal, opýtal sa na príp. cenné veci v aute. Keď som sa po cca 2 hodinách vrátil po auto, tak spojler bol bezpečne prichytený a ukázal a otestoval aj opravu toho blatníka. Vo veci výfuku sa priznal, že to by chcelo viac bádania, čo som aj sám od začiatku vedel, tak sa nedalo nikomu nič vyčítať. Myslel som, že nahodí dáku cenu za ten blatník a miesto toho sa ma spýtal, či to z garáže vycúvam sám. Tak sme si podali ruka a ja som sa pobral. Ešte som potom pred domom skontroloval tie blatníky a držia obidve strany. Na druhý deň mi volali, či som bol spokojný s prácou, a či nemám nejaké pripomienky. K tomu už nieť čo dodať.

vladmik
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: sob led 22, 2011 16:25

Re: Renault servis Poprad

Příspěvek od vladmik » ned pro 16, 2018 18:05

Oneskorena poznamka - tá kontrolka emisii zhasne casto aj sama takze to by som tej netesnosti vyfuku za vinu velmi nekladol :).

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti