AMOS-OTAVA, Praha

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Martin Ben
Člen RCČR
Příspěvky: 338
Registrován: čtv dub 29, 2004 12:39
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

AMOS-OTAVA, Praha

Příspěvek od Martin Ben » stř črc 28, 2004 14:36

Musel jsem vyměnit autobaterii a při té příležitosti se mi zakódovalo autorádio. Protože jsem kód neznal, musel jsem zajet do servisu. Nejblíže byl AMOS-OTAVA v Türkově ulici v Praze. Tam zjistili, že mám sice originální autorádio, ale z jiného auta. Kód přesto zjistili.
Proč o tom píšu - byl jsem tam dvakrát a pokaždé se mi věnoval jiný pracovník. Oba dva byli ochotní a příjemní a navíc jsem ani v jednom případě neplatil ani korunu. Odjížděl jsem vždy spokojený a příjemně naladěný. Ne snad proto, že mi pomohli a že jsem nic neplatil, ale protože jsem se potkal s příjemnými lidmi. V dnešní době je to malý zázrak. Tímto jim oběma ještě jednou děkuji.
Martin Ben
Citroën C5 Break, 2.0HDi, rv.2003

Uživatelský avatar
Zbyněk
Člen RCČR
Příspěvky: 171
Registrován: čtv bře 11, 2004 10:18
Bydliště: Praha

Amos-Otava

Příspěvek od Zbyněk » stř črc 28, 2004 15:09

Jo, jo, Amos-Otava, ....... .
Vždy jsem tenhle značkovej servis považoval za Pražskou jedničku.
Jednou sice udělali chybku, ale jako omluvu tam teď mám doživotní 10% slevu.
Laguna II 2.0IDE Grandtour

romanes
Starting member
Příspěvky: 8
Registrován: čtv črc 08, 2004 14:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Amos-Otava

Příspěvek od romanes » stř črc 28, 2004 18:11

Uvažuji o pražském servisu, kterému bych svěřil R21 rv 89. Manželka ho dostala od rodičů před měsícem a já dostal na starost údržbu. Sám moc zkušeností s opravami aut nemám tak ho svěřím odborníkům. Výběr jsem zůžil na dva servisy - Amos-Otava a Auto Vašenda. Teď váhám který pro starší auto vybrat - zda dražší autorizovaný (práce 670 Kč/hod) nebo levnější neuatorizovaný (práce 280 Kč/hod). Jaký je názor zkušenějších renaulťáků?
Roman
-- Renault 21 1,8i r.v. 1989 --

Uživatelský avatar
Zbyněk
Člen RCČR
Příspěvky: 171
Registrován: čtv bře 11, 2004 10:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Zbyněk » stř črc 28, 2004 22:43

Ahoj Romane,
nevim jestli jsem zkušenější, ale sám bych se rozhodl dle financí.
Pokud nekoukáš na peníze = Amos - Otava, pokud jo = Vašenda.
Já mít R21, tak jdu k blonďákům = zkušenosti, rovné jednání, úspora peněz.
Laguna II 2.0IDE Grandtour

Uživatelský avatar
Vašek
Starting member
Příspěvky: 17
Registrován: úte čer 14, 2005 16:00
Bydliště: Vestec u Prahy

Amos

Příspěvek od Vašek » úte čer 14, 2005 16:34

Nevim proc, ale kazdy technik mi prijde takovy nabrouseny, ze ho otravuji.
Ja tam pritom jdu s autem co je v zaruce a ocividne dela nebo nedela neco, co by delat melo nebo nemelo.
Nejvice mne dorazi, kdyz mi reknou, ze to auto ma uz tolik elektroniky, ze se nesmim divit, ze jsem kazdou chvili v servisu.To bych vzdycky brecel a sel nejradsi hned za roh k prodejci a zeptal se ho proc to pred koupi tak vychvaloval, ze je to sama elektronika.
Kazdopadne v Amosu jsem se setkal se standardnim jednanim, lepe receno, takovy lehkym nezajem, proc tam zase otravuji.
Doporucuji Renault Zlicin, tam byli celkem v pohode.

krt.ecek
Moderátor
Příspěvky: 11271
Registrován: úte čer 14, 2005 20:14

Re: Amos-Otava

Příspěvek od krt.ecek » úte čer 14, 2005 20:17

Zbyněk píše:Jo, jo, Amos-Otava, ....... .
Vždy jsem tenhle značkovej servis považoval za Pražskou jedničku.
Jednou sice udělali chybku, ale jako omluvu tam teď mám doživotní 10% slevu.
No nechci ti brát iluze, ale byl jsem tam jednou a víckrát už tam nepujdu, nejen že se tvářili co otravuju, ale když to opravili na půl a chtěl jsem aby to dodělali tak poškodili co se dalo (to co bylo vidět na první pohled to zpravili) teď uplinul rok čirou náhodou jsem zase sundal jeden kryt a zjistil jsem že věci pod ním jsou na šrot!!! (a to to není první překvápoko)

Fakt pokud můžete AMOSovi v Turkově ulici se vyhněte tím největším obloukem jakej jde!!!

Šamša
Moderátor
Příspěvky: 11698
Registrován: sob črc 10, 2004 23:59
Bydliště: Vysokomýtsko - Choceňsko

Příspěvek od Šamša » úte čer 14, 2005 23:01

Proč vy Pražští nejedete mimo Prahu, kde nebudete platit takový prachy za hodinu práce. :smajli9: Kolik vy dostáváte na hodinu v práci? A platit jim to, je mršení hodnoty koruny. Za šestsetsedmdesát se u nás v kraji opravujou Bavoráci. :smajl10:
Naposledy upravil(a) Šamša dne čtv led 10, 2008 00:32, celkem upraveno 1 x.
Laguna II. 2007 2.0dCi Carminat 2 127kW, podložky Eibach (rozšířeno +4cm), 201000km
Laguna II. 2003 2.0T Carminat Initiale Paris 120kW, napadeno kutilem domácím, ale pracuje se na tom 220000km
BMW 635csiA 1987 155kW AC Schnitzer 17" 357000km (vytahuju jen za sluníčka a když mám na benál:-)
[img]

Martin Ben
Člen RCČR
Příspěvky: 338
Registrován: čtv dub 29, 2004 12:39
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin Ben » stř čer 15, 2005 13:15

Šamša píše:Proč vy Pražští nejedete mimo Prahu, kde nebudete platit takový prachy za hodinu práce. :smajli9: Kolik vy dostáváte na hodinu v práci? A platit jim to, je mršení hodnoty koruny. Za šestsetsedmdesát se u nás v kraji opravujou Bavoráci. :smajl10:
Můžeš mi poradit slušný servis v okolí Benešova? Já o žádném nevím.
Martin Ben
Citroën C5 Break, 2.0HDi, rv.2003

honza1
Starting member
Příspěvky: 12
Registrován: pát čer 09, 2006 20:55

Moje zkušenost s AMOSem

Příspěvek od honza1 » úte čer 13, 2006 18:51

Kupoval jsem v tomhle servise ojetého mégana. Jsem fakt převapenej, jak se ke mě ve značkovým servisu chovali...slušnost, ochota, rozhodně žádná snaha vytáhnout prachy z kořena, kterej autům nerozumí. Perfektně jsme se dohodli, projel jsem auto, zvedli mi ho na hever, prošli jsme všechny možný místa na autě, našli pár závad a ty odstranili. Můžu všem fakt doporučit!! :D :D

Paffka
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: čtv lis 15, 2007 22:46
Bydliště: Prágl

Příspěvek od Paffka » čtv lis 15, 2007 22:54

Ani jsem nečekal jak rychle budu mít zkušenosti s tímto servisem. Před týdnem jsem koupil Scénica II a bohužel jsem ho po pár dnech nenastartoval. Baterie v poho, nafty dost, takže musel přijít na řadu odtah. Nechci přehánět, ale přístup lidí v servisu mě velmi mile překvapil. Ochota sama, bez problémů vše druhý den opraveno a dokonce mi zdarma přehodili ŘJ do AJ (původně Ital) a sdělili i kód rádia. Opravdu smekám a mohu doporučit.

elan2007
Starting member
Příspěvky: 15
Registrován: úte pro 18, 2007 19:03
Bydliště: morava a Praha

Příspěvek od elan2007 » ned led 06, 2008 12:13

Paffka píše:Ani jsem nečekal jak rychle budu mít zkušenosti s tímto servisem. Před týdnem jsem koupil Scénica II a bohužel jsem ho po pár dnech nenastartoval. Baterie v poho, nafty dost, takže musel přijít na řadu odtah. Nechci přehánět, ale přístup lidí v servisu mě velmi mile překvapil. Ochota sama, bez problémů vše druhý den opraveno a dokonce mi zdarma přehodili ŘJ do AJ (původně Ital) a sdělili i kód rádia. Opravdu smekám a mohu doporučit.

Nějak jsem nezaregistroval o jakémže to servisu mluvíš :-) .... velmi bych uvítal nějaký dobrý servis v Praze
Děkuji za radu 8)

Uživatelský avatar
Márty
Moderátor
Příspěvky: 2819
Registrován: pon led 05, 2004 21:04
Bydliště: Plzeňsko a "Pražsko"...tam kde dávají lišky dobrou noc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Márty » ned led 06, 2008 12:49

viz název Topicu :idea:
značku Renault mám prostě v krvi... od šroubku až po originál Renault diagnostiku
______servis vozů nejen Renault______tel: popřípadě přes SZ nebo Email Obrázek
new Twingo II phase II / Laguna II 2,0 16V / R5 1.1TL cabrio EBS Vive l´Élégance / R25 Baccara V6...
ex...R21 / R25 2,1TD / R19 1,8 16V / R5 GTTurbo / ťapka / R5 ´75TL / SAFRANE 2.5dT / R25 V6 injection / R11 1.4 GTX / Megane II 1,4 16V / R5 GTE / Espace III 3.0 V6 24v

elan2007
Starting member
Příspěvky: 15
Registrován: úte pro 18, 2007 19:03
Bydliště: morava a Praha

Příspěvek od elan2007 » stř led 09, 2008 22:44

Márty píše:viz název Topicu :idea:


omluva ... :roll: :D

Uživatelský avatar
awe_cz
Člen RCČR
Příspěvky: 849
Registrován: ned led 04, 2004 13:39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od awe_cz » pát bře 07, 2008 13:25

Nemuzu si stezovat - byl jsem tam nejdriv pro novy stitek, bez problemu, byli ochotni. Pak jsem tam musel znova kvuli chybejicimu stitku na motoru - ochotne mi napsali vyjadreni, ze mam v aute opravdu ten spravny motor. Ani v jednom pripade jsem nemel pocit, ze nekoho otravuju - spis naopak. A ani v jednom pripade mne to nic nestalo.

petrskr
Junior member
Příspěvky: 187
Registrován: pon čer 25, 2007 15:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrskr » úte kvě 20, 2008 13:12

Limuzská, praha 10
Koupil jsem zde loni Lagunu 1,9 dci, r.v. 2001 s 92 tis. km, Expression za 219 000 Kč.
Nejsem mechanik a ani nemám kamaráda mechanika, takže neproběhla žádná důkladná kontrola.

S autem jsem spokojený, jediné, co mě mrzí je, že už když jsem odjížděl z prodejny, zjistil jsem že:

Něco chrastí od výfuku (vlnovec, katalyzátor???)
Drhne okno spolujezdce (pak praskla stahovačka)
Nefunguje tlačítko výstražných blinkrů (to mi pak ale zdarma vyměnili)
Občas se rozsvítila kontrolka airbagu (to pak vyměnili v rámci jiné opravy - zdarma - vadné čidlo)

samozřejmě se pak objevily typicky laguňácké závady :( tedy: silentbloky, různé elektronické závady a pod.

Můžu to tedy shrnout tak, že skryté závady na autě nebyly, až na jednu, kterou zdarma odstranili. Ale vůz by podle mě měli před koupí zbavit výše popsaných závad, protože oni určitě o tyto závady při koupi od původního majitele ponížili cenu, tedy o závadách věděli. Pro ně by pak jistě byla otázky pár hodin dát vše do pořádku. Od oficiálního prodejce společnosti Renault bych tento, v česku bohužel bonus, čekal.

Jinak služby jako každý jiný servis - termín "zítra" znamená "někdy"
a "zavoláme" znamená "zavolejte".

Trochu mě děsí, jak tady "smekáte klobouky" a "dodatečně děkujete" za to, že se někde chovali tak, jak se chovat mají. Chápu, že dobrý přístup od obsluhy servisu vždy potěší, ale bohužel i překvapí.


P.
laguna II, 2001, 1,9dci

trainster
Starting member
Příspěvky: 22
Registrován: úte led 09, 2007 20:26

AMOS Chodov

Příspěvek od trainster » úte zář 09, 2008 15:43

musim se pridat k tem spokojenym. v nedeli mi vypliv trafic u jesenice, odtahovka me odvezla na chodov.
jeste sem zkousel jeden neautorizovanej jestli me vemou hned v pondeli, dozvedel sem se ctvrtek nejdriv.
a tady mi rekli ze v pondeli odpo nebo utery dopo diagnostika, takze ta probehla v pondeli odpo, zjistena zavada odhadnuta tak na 6000, bylo to cidlo na privod paliva do motoru.
Dneska okolo jedne volali ze to je spraveny, cena 5700.
super, to sem necekal )))
onehda kdyz sem v brne potreboval diagnostiku v autorizovanym tak mi rekli ze tak za 14dni nejdriv, coz bylo skoro skandalni))
Renault Trafic 2.0 L2H2P2 2011
Renault Trafic 1.9D 2002 - bejvavalo
Renault Espace 2.2dt 1997 - z motorem z laguny 2.0)))))

elan2007
Starting member
Příspěvky: 15
Registrován: úte pro 18, 2007 19:03
Bydliště: morava a Praha

Příspěvek od elan2007 » úte zář 09, 2008 22:40

Dnes jsem také kontaktoval AMOS-OTAVA v Türkově ulici.
Potřebuji z MeganaII odstranit lehké táhnutí doleva. Jak jsem se tu již na jiném místě dočetl, problém nejlépe vyřeší AMOS-OTAVA 8) .
Zde je můj první dojem :)
Telefonicky jsem se s pánem ze servisu bez problémů dohodl na termínu mé návštěvy, postupu opravy, ceně za geometrii atd. Samozřejmě jsem náš hovor směřoval k pravděpodobné závadě, která je podrobně popsána v jiné sekci toho fóra.
Toť zatím vše. .Jakmile proběhně servis rád vás poinformuji co a jak :)
At máme další názor zda palec nahoru či dolů ...
.
.
.
Bohužel jsem tento týden "pracovně"(školení) :roll: zaneprázdněn, je má návštěva naplánována na příští týden. Nemůžu tedy hodnotit pružnost při nenadálé situaci ...

ADIOS :pete1:
Renault Megane II,1.416V,11/04,91tis.8,1l :-)

Uživatelský avatar
Giggo
Experienced member
Příspěvky: 535
Registrován: čtv zář 11, 2008 12:20
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Giggo » pon lis 10, 2008 10:13

Minulý týden sem se rozhodl pořešit pár neduhů. Objednání trošku vázlo, ale dojel sem technik s mnou odcupital k autu, zeptal se jestli chci počkat. Prošel auto upozornil mě na pár dalších věcí, pár šroubků dotáhl atd.
Každopádně přístup v pohodě, milý a vstřícní lidi. I přes vyšší cenu autorizovanýho servisu můžu jen doporučit.
UKRADENÁ :( Renault Laguna II; 1.9dCi 88kW@106kW; 2001

mr.v8
Starting member
Příspěvky: 17
Registrován: úte říj 28, 2008 22:14
Bydliště: Praha

Příspěvek od mr.v8 » pon lis 10, 2008 10:30

S amosem jen dobré zkušenosti. Při montáži taxametru mi odpojili baterku a zablokovalo se radio. V Amosu mi velmi rychle zjistili kod a bylo to zdarma. Byl jsem nadšen.
Renault Laguna 1.8 1995 - bitevní pražský taxík. :)
Mercury Grand Marquis V8 5.0 - hračka do města :)

Cecil
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: pon zář 07, 2009 14:43

Příspěvek od Cecil » pon zář 07, 2009 15:21

Zdravím,
chci se podělit o svou zkušenost s AMOS-OTAVA v Limuzské ulici. Koupil jsem si velmi zánovní CC v automatu. Protože na mne blikal obrázek "klíče" a já jsem starý XXX, jel jsem do zmíněného servisu na "roční" prohlídku a výměnu oleje. Po ujetí cca 500 km chcípnul automat v autě s najetými 12t !
Po první opravě jsem se vracel po ujetí 3km, závada trvá. Po druhé opravě jsem ujel 5 km - pořád stejné. Závěr byl, že musím vyměnit převodovku za 90tis. Přes původního majitele, jsem získal privilegium a do Prahy přijel zástupce Renault Čes. Budějovice Auto Linhart. Odborníci si to vyříkali a v AMOS dostali jasnou instrukci co vyměnit. Když to udělali, odjíždím ze servisu a bác - pořád stejné - musíte vyměnit převodovku. Každý servisní zásah jsem platil ! o nějaké reklamaci nechtěl nikdo nic slyšet. Takže pokusy za 17.000,-
Odvezl jsem auto do Budějovic, kde zjistili, že požadovanou výměnu v AMOS vůbec neprovedli. Závadu odstranil Auto Linhart ČB za 6.500,- !! Oslovil jsem právního zástupce, a po nějaké době se dověděl, že ze strany servisu nedošlo k žádnému pochybení.
A já s tím souhlasím ! kdybych jim věřil, dostali ze mne 100 000,- za převodovku kvůli jednomu ventilu a to ze strany servisu přece není žádná chyba. :)

olsztyn
Starting member
Příspěvky: 20
Registrován: ned zář 21, 2008 23:23

Garančka

Příspěvek od olsztyn » pát říj 02, 2009 13:03

Tak zatím první a pozitivní zkušenost. Na telefonický dotaz garančka pro Megane II 1.6 po roce od koupě prý bude stát 6.500,- :roll:
Při vystavení protokolu o přebrání vozu předpokládaná cena 6.800,- což mě trochu rozladilo, ale při převzetí účtovaná částka 4.850,- 8)
vstřícné jednání

Uživatelský avatar
trueman
Starting member
Příspěvky: 29
Registrován: stř črc 20, 2005 09:16
Bydliště: Praha

Příspěvek od trueman » úte úno 16, 2010 15:54

Tak trochu zkusenost se servisem v Limuzske.

Musim uznat ze jsem znacnou dobu byl se zdejsimi sluzbami velmi spokojen. Koupil jsem zde byvale auto (Megane), pravidelne ho servisoval a byl spokojeny. Auto po prohlidce vypulirovane, jen radost pohledet.

Az do jednoho dne (cca pred rokem) kdy se nejakemu technikovi podarilo ulomit sani na motoru (nevim jak se to presne jmenuje, ale proste to do ceho vede trubice sani, takovy plastovy kus) a nasledne to prilepil epoxidem... Prislo se na to az v dobe, kdyz zminovany dil upadl za jizdy a auto ziskalo ponekud "sportovnejsi" zvuk.

Prijel jsem tedy do servisu, ze to zni velmi divne kdyz je pod plynem, rekli ze se na to podivaji a ja spokojene odjel. Kdyz jsem vuz prebiral, bylo mi sdeleno, ze nic nenalezli (dokazu uznat, ze takovej velkej dil jako byl tenhle se velice tezko zaznamena, ze jen tak visi dolu skrz motor...) ale i kdyby, tak snad mame usi a slysime, ze zvuk je ponekud divny. Na toto konto jsem se jel s technikem projet a primo jsem ho upozornoval, kdy je ten zvuk slyset (preci jen svoje auto kazdy slysi lepe). Po kratke prohlidce zjistil, ze je upadle sani a ze ho mohou objednat. Ptam se:"Upadle? Stava se to casto?" Pak mi k memu zdeseni bylo sdeleno, ze jsem si ho ulomil sam a prilepil. Bohuzel tezko jim dokazete ze jste si to opravdu neudelal sam, takze jsem musel dil zaplatit a nechat "odborne" vymenit.

Rikam si, dobra, dobra, muze se stata, no co...

Ale uplne nejvic me teda dodelalo kdyz jsem tam prijel s novym autem s takovou prkotinou jako je pichle kolo (jelikoz to mam po ceste, pneuservis moc ne). Ochotne ano, ano, zalepime... Kolo opravdu zalepili, zaplatil jsem cca 800,- (no dobra) a odjel. Za 14 dni cidla znovu hlasi maly tlak v penumatice. Rikam si, no to je tedy pech, po 2. pichnout to same kolo. Opet jsem zajel do meho oblibeneho servisu a nechal zalepit.

Takto se to opakovalo 4x Pokazde jsem se ptal: "Bylo to kolo pichle?" a pokazde jsem dostal odpoved: "No nevim jak to delate, ale zase hrebik" Nicmene statistika pravdepodobnost, ze v takto kratke dobe pichnu 4x to same kolo je proste 0,1*10^-90. Proto jsem se rozhodl zajet do penuservisu, kde mi rekli, ze to kolo bylo zalepene rychloopravnou sadou na pneumatiky a ze proste po chvili to prestane testnit ze je to jenom na dojezd? To mi ale nikdo pri "zalepeni" nerekl, takze ja si to klidne stradoval 200/h po nemecku s casovanou bombou na zadni naprave.

Takze celkova cena "lepeni" je 4x800 + 300 v pneuservisu.

Touto akci jsem s timto servisem skoncil, jelikoz kdyby rekli, ze to nemuzou zalepit, at si zajedu do pneuservisu, bylo by to daleko lepsi, nez toto. A to jsem k nim jezdil 5 let, takze me tam uz znali :-(

Uživatelský avatar
GREYWOLF
Člen RCČR
Příspěvky: 2518
Registrován: čtv srp 19, 2004 15:38
Bydliště: Praha 10

Příspěvek od GREYWOLF » sob říj 09, 2010 20:40

Tak musim pridat take negativni zkusenost :? Ve ctvrtek 07/10 jsem dal nove koupenou Lagunu na pokupni prohlidku abych vedel co je treba. Zjistili jsme nesrovnalost v kilometrech mezi palubni deskou a kartou auta a tak jsem je pozadal o zevrubnou prohlidku po 180 000 a vymenu vseho co k ni patri + vedel jsem ze je problem s automatickou ruckou. Predbezny odhad 10 000,-CZK Kolem 13:00 telefonat ze oprava rucky bude stat 13 000za novy servomotorek + prace ( jedna se jen o pretrzene lanko :shock: ) takze jsem s diky odmitl ze zkusim jinou alternativu. Prijel jsem si pro auto a dostal vypis zavad http://volflu.rajce.idnes.cz/Brzdy_Lagu ... 010611.jpg Za povsimnuti stoji hlavne zadni brzdy 30% Pri brzdeni bylo slyset prave zadni kolo a to dost,ale dle slov technika se jednalo jen o orezle kotouce. Vzhledem k vypisu jsem mu slepe uveril a spokojen jel z5 do prace vydelavat na rucni brzdu :twisted: Jelikoz jsem od ctvrtka najel 200 km a zvuk od kola se nezlepsil zkusil jsem dnes sundat zadni kolo a malem mne trefilo.... http://volflu.rajce.idnes.cz/Brzdy_Lagu ... 101166.jpg Vnitrni zadni desticka na pravem kole sjeta az na kov :x Kotouc podrapany http://volflu.rajce.idnes.cz/Brzdy_Lagu ... 101164.jpg :roll: Okamzite jsem zavolal do Autokely a koupil nove desky a ihned je namontoval. V pondeli jedu z5 do servisu a jsem zvedavy co mi na to reknou :? Kdybych jim bezhlave veril ze je to jen orezly kotouc tak by netrvalo dlouho a probrzdim zbytek a pak pistkem do kotouce :evil:
Lukas
Modus 1,4 72Kw
Espace IV 2,0T 125Kw
Sandero Stepway

bylo: Laguna I 1,8 , 19 cabrio 1,7 , Megane I 1,6 , Laguna II 3,0 ,Clio II 1,2 ,Smart Cabrio 0,6T, Smart ForTwo cabrio 0,7T

Uživatelský avatar
trueman
Starting member
Příspěvky: 29
Registrován: stř črc 20, 2005 09:16
Bydliště: Praha

Příspěvek od trueman » ned říj 10, 2010 11:49

Noo pekny, tak mas ten protokol 30% tim bych zacal celou diskusi ... To je sila teda.

krt.ecek
Moderátor
Příspěvky: 11271
Registrován: úte čer 14, 2005 20:14

Příspěvek od krt.ecek » ned říj 10, 2010 17:36

bylo to na spořilově, nebo v Malešicích?? :oops:
Když něco nevíš a zeptáš se budeš vypadat jako blbec 5minut, nezeptáš-li se budeš blbcem celý život
V údržbě: Renault Megane CC 2.0T RV 2008; Renault Modus 1,2 16V TCe 2008
Historie: Renault Megane Coupe 1,6 16V RV 2001; Renault Clio 1,2 8V RV 2008; Renault Clio 1,5 DCi RV 2003; Renault Espace IV 1,9 DCi 2006
Vlastní: Renault Thalia Privilège 1,4 16V RV 2009 Obrázek; Dacia Dokker Stepway 1,2 Tce RV 2018

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů