Zástupce Renault v okolí Pardubic

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

mirastr
Starting member
Příspěvky: 80
Registrován: ned říj 05, 2008 22:24
Bydliště: Hrochův Týnec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zástupce Renault v okolí Pardubic

Příspěvek od mirastr » pát bře 14, 2014 22:20

Tak to je teda síla! Já už bych tam po druhé nejel. Zkus Boháče v Chrudimi, já jsem s nimi maximálně spokojený a není problém být u výměny oleje a dalších servisních úkonů u vozidla.
ex Renault Trafic 2.0 dCi 115k Quickshift - verze L2H1 Passanger Confort Cool, r.v. 2008
ex Renault Laguna GrandTour 2.0 dCi Initiale Paris, r.v. 2011
ex Renault Fluence 1.6 16V - r.v. 2015
Renault Grand Scenic 1.5 dCi 110k Expression - r.v. 2013
Renault Talisman GrandTour 1.6 TCe200 Initiale Paris, r.v. 2016 (tohle auto nikomu nedoporučuji!!!)

pacreativ
Starting member
Příspěvky: 22
Registrován: čtv dub 24, 2014 21:10

Re: Zástupce Renault v okolí Pardubic

Příspěvek od pacreativ » pát čer 13, 2014 21:50

Zdravím Vás Renaulťáci z okolí Pardubic
Rychle a stručně k France car Pardubice. Musím se hodně držet a být slušný. Je to banda arogantních a namyšlených šmejdů. Jen se tak s nimi někde potkat osobně. K jejich blábolům není ani odpovědi. Nechápu, jak v dnešní konkurenci můžou fungovat. Po přečtení recenzí a kolování zpráv ohledně jejich zaměstnanců nechápu majitele, že je nevyhodí. Bohužel se musí jezdit jinam. Tady to je o nervy. Velice doporučuju obejít velkým obloukem a ušetřit si čas. NEDOPORUČUJI!!!

Pepa72
Starting member
Příspěvky: 23
Registrován: stř čer 13, 2012 12:48
Bydliště: Chrudimsko

Re: Zástupce Renault v okolí Pardubic

Příspěvek od Pepa72 » pon čer 16, 2014 20:58

Pepa72 píše:Ahoj, tak prvni garancka proběhla u zástupce v Kutne Hore. Mam to blize z prace.
Zkusenost je takova ze priste jiz ne. Pristup fajn, ale provedeni prace...
1- kontrola stavu brzd, predni desticky mate tak na deset tisic. Na muj dotaz jak to zjistili kdyz nedemontovali kola, bezpečnostní srouby a nikdo se neshanel po nastavci, bylo mi receno, ze to technik odhadl pomoci baterky. Mam docela huste litaky, asi i endoskopem;)
2 - vymena oleje, doma jsem zjistil, ze se sroubem na vane nikdo nemanipuloval. Bylo mi zdeleno, ze olej odsali moderni odsavackou a mel jsem je upozornit ze trvam na vypusteni. Podlozka ale byla mormalne na fakture, omluvili se a mam slevu na pristi dily 5 procent
3 - cena byla vyssi nez slibili po netu. Slibili cca 1600kc max, vysledek cca 2100kc.
Takze shrnuti, uz jen jeden servis pokud musim a pote ani nahodou.
Clovek aby stal za nima s klackem a hlidal je.
Ahoj, dnes jsem čistil klimatizaci a takto vypadá filtr kabinový od výměny před cca 3 měsíci a ujetými 3000km.
Praský a špinavý, měnili ho vůbec?
Fotky filtru: http://pepa72.rajce.idnes.cz/Renault_Cl ... em_Renault
Obrázky 175 a 176 je pro porovnání kabinový filtr Octavia po roce a půl od výměny...

Poslal jsem postřehy ze servisu na jejich centrálu do Renaultu, chtěli podrobnosti, zpětnou vazbou se již neunavují. Do dnešního dne ticho po pěšině. Ještě jednou budu muset a pak - Éremi. Jak říkal náš opomíjený klasik Jára Cimrman.

mirastr
Starting member
Příspěvky: 80
Registrován: ned říj 05, 2008 22:24
Bydliště: Hrochův Týnec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zástupce Renault v okolí Pardubic

Příspěvek od mirastr » úte čer 17, 2014 14:15

Řekl bych, že nebyl vyměněný ani ten filtr. Tohle je fakt prasečina.
ex Renault Trafic 2.0 dCi 115k Quickshift - verze L2H1 Passanger Confort Cool, r.v. 2008
ex Renault Laguna GrandTour 2.0 dCi Initiale Paris, r.v. 2011
ex Renault Fluence 1.6 16V - r.v. 2015
Renault Grand Scenic 1.5 dCi 110k Expression - r.v. 2013
Renault Talisman GrandTour 1.6 TCe200 Initiale Paris, r.v. 2016 (tohle auto nikomu nedoporučuji!!!)

Pepa72
Starting member
Příspěvky: 23
Registrován: stř čer 13, 2012 12:48
Bydliště: Chrudimsko

Re: Zástupce Renault v okolí Pardubic

Příspěvek od Pepa72 » úte čer 17, 2014 23:28

Ahoj,
dnes jsem byl na servisu klimatizace, ukázal jsem jim obrázky filtru. Mají stejný názor, na zkoušku jsme vyndali vzduchový filtr motoru, to samé. Také špína.
Ale jak jim to teď dokázat? Renault neodpovídá...asi o klienty nestojí.

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: Zástupce Renault v okolí Pardubic

Příspěvek od Zefek » stř čer 18, 2014 15:24

Zajeď tam, trvej na tom, ať před dílnou vytáhnou filtry ven. Vezmi papír, na kterém je napsána výměna a požaduj vysvětlení. Servis má většinou nějakého majitele, takže pokud bude mít technik výmluvy, trvej na tom, že chceš mluvit s majitelem. Až potom začni hrozit, že to začneš řešit přes renault čr. Dost škoda je, že v tomhle směru třeba nějakým způsobem nepomůže klub.
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

pacreativ
Starting member
Příspěvky: 22
Registrován: čtv dub 24, 2014 21:10

Re: Zástupce Renault v okolí Pardubic

Příspěvek od pacreativ » stř čer 18, 2014 15:30

Zdravím. K tomu hrození. Vysmějou se do obličeje. Jsou si jisti, že je Renault ČR podrží. Jak mají ty své zásady, že se ozvou do 12 hodin pracovní doby, vůbec ne. 10 telefonátů já nemůžu to jiný. Je hodně práce jste v pořadi atd atd.Mluvím tedy o France Car jak Pardubice tak HK + Renault ČR. Vizitka hrozná. Tohle vědět nikdy nic od nich bych nekoupil. A to si nejsou ani líní říci o to abych si zaplatil delší záruku.
Teď už jenom soud. Nic víc nic míň. Tedy aspoň můj případ.
.
Naposledy upravil(a) pacreativ dne úte črc 29, 2014 08:08, celkem upraveno 1 x.

Pepa72
Starting member
Příspěvky: 23
Registrován: stř čer 13, 2012 12:48
Bydliště: Chrudimsko

Re: Zástupce Renault v okolí Pardubic

Příspěvek od Pepa72 » stř čer 18, 2014 22:15

Ahoj,
jo je to tak. Díly v motoru mám pro jistotu označený...filtr poznamenaný, aby ho vyměnili-olejový. Ale tento mne nenapadl. Renault neodpovídá, ještě mě napadlo dát na Facabook, přeci jen tam si to přečte více lídí a řeba je to probudí.

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: Zástupce Renault v okolí Pardubic

Příspěvek od Zefek » stř čer 18, 2014 23:59

Nikoho to neprobudí. Já nemyslím vyloženě hrození. Chce to využít určitého nátlaku - neodejdu z prodejny, dokud se tomu nebude někdo věnovat, dokud nedostanu uspokojivou odpověď. Je otázka, jestli se zmínit o tom, že tyhle díly byly poznačené, protože by mohly argumentovat ztrátou záruky, ale na druhou stranu, neodborné montáže (manipulace) by si měl servis při výměně všimnout. Nikdo si ničeho nevšiml, takže buď do toho nikdo nehrabal, nebo tvůj zásah (poznačení) nebyl neodborný. Možná to na ně i trochu zahrát - značka je vidět pod uv lampou, ... Prostě v tomhle směru s něma jednat stejným stylem, jako jednají oni s tebou, tedy v žádném případě ne na rovinu.
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

Pepa72
Starting member
Příspěvky: 23
Registrován: stř čer 13, 2012 12:48
Bydliště: Chrudimsko

Re: Zástupce Renault v okolí Pardubic

Příspěvek od Pepa72 » čtv čer 19, 2014 18:56

Ahoj,
poznačení pomocí nitro fixu, olejový lehce nenápadně škrábnout... Ten jsem hned zkontroloval, ale že si ty neřádi započítají kabinový a nevymění ho, kór, když otravovali: "Že ho z důvodu správné funkčnosti klimatizace musí vyměnit, aby nebyl případně problém se zárukou..."
S Octávkou jezdím do Čáslavi, jiný přístup, ochota a hlavně co zaplatím to provedou. Sice minule nějak zapoměli vrátit všechny šrouby na plastový kryt motoru ze spodu, ale jinak vždy oki. Včetně odstranění závady, výměny termostatu. Prvně jsem ho nechal vyměnit "garážmajstra" kam jsem jezdil v té době s twingem. Termostat co namontoval netermostoval, vařil. Když jsem mu volal, že je problém tak ani neprojevil snahu řešit problém po jeho opravě. Termostat vyměnil autorizovaný servis, dovezl jsem ho "garážmajsterovi", ten vrátil peníze...mimo taxy za práci:)
Příště to bude poslední povinná kontrola, pojedu jinam a vše před nimi ověřím. Ono nějak platí pořád: Důvěřuj, ale prověřuj!

pacreativ
Starting member
Příspěvky: 22
Registrován: čtv dub 24, 2014 21:10

Re: Zástupce Renault v okolí Pardubic

Příspěvek od pacreativ » úte čer 24, 2014 19:32

Ahoj
Rád bych ti po mých zkušenostech poradil, jestli ti to nebude vadit. Určitě jsi rozčílený jako jsem byl já. Ale asi zázrak. Obrať se na pana Mázla. Rozumný a vstřícný. Je to vedoucí servisu. Dřív se tam dělí věci, ale po zásahu a po snaze napravit reputaci France Caru to je zajisté v naprostém pořádku. Takže za tím udělej tlustou čáru a zkus pokračovat dál v servisech, abys měl auto v pořádku. Uvidíš, že už budeš jen spokojen. Věřím, že už by nechtěli nic řešit, ale za to se věnovat plně zákazníkům.

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy autorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů