Nesvítí přední a zadní obrysové světlo......

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátoři: Moderators General, Moderators Technika

Odpovědět
Uživatelský avatar
rAKr
Starting member
Příspěvky: 33
Registrován: pát říj 13, 2006 14:07
Kontaktovat uživatele:

Nesvítí přední a zadní obrysové světlo......

Příspěvek od rAKr » ned říj 22, 2017 20:28

Zdravím všechny. Prosím o radu. Nesvítí mě na levé straně přední a zadní obrysové světlo + osvětlení SPZ a v interiéru podsvětlení ovládání topení. V motorové části byla vyhořelá 10A pojistka. Po výměně zase hned odešla. Zkoušel jsem odpojit zadní světlo a osvětlení SPZ a výsledek pokaždé stejný. Vždy odejde pojistka. Navštívil jsem servis a cca 3dny hledali závadu a nenašli nic. Jediné co mě říkali, že jeto pravděpodobně špatná pojistková skříňka s relátkama v motorové části. Cena něco kolem 9 000,-Kč. Tak jsem si auto odvezl a zkouším nato přijít sám. Předem děkuji moc za každou radu. Jsem z Kroměříže. Úplně ideální by bylo kdyby se našel někdo z okolí a auto mě opravil :-). Děkuji moc.
RENAULT Clio III Expression 1,2 16V 55 kW

Uživatelský avatar
RomanB74
Advanced member
Příspěvky: 368
Registrován: úte srp 14, 2012 11:13

Re: Nesvítí přední a zadní obrysové světlo......

Příspěvek od RomanB74 » pon lis 06, 2017 15:20

V pojistkové skříňce bych zrovna závadu nehledal (tím netvrdím, že tam není). Spíše bych to ale viděl na kraťas na této dotčené větvi. Elektronika na pátých dveřích funguje normálně? (stěrač, vyhřívání, centrál, nevím co dál tam může být). Náhodou schéma z knihy "Jak na to?" by nebylo? Já to nenašel, ale hodně by to pomohlo.

Odpovědět

Zpět na „Renault Clio III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti