Nabouraný zadní nárazník

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátoři: Moderators General, Moderators Technika

Odpovědět
palk
Starting member
Příspěvky: 70
Registrován: ned kvě 20, 2012 00:21

Nabouraný zadní nárazník

Příspěvek od palk » stř bře 12, 2014 15:09

Dneska jsem přišel k tomuhle nadělení. Těsně nad mlhovkou je nárazník proražený, na pár místech jsou rýhy a na otlačené ploše poraskaný lak, celkově poraskané nebo zdeformované to není. Myslíte, že se to dá opravit tak aby to na první pohled nebylo vidět? Má to případně cenu dávat opravit v autorizovaném servisu? Tam jsem se telefonicky ptal a řekli mi, že v případě nutné výměny nárazníku to s mlhovkou a prací vyjde na 13000. Díky.

Tak obrázek bohužel vložit nejde a bez něj je to těžké. Přesto, dá se ten plast nějak rozumně vytmelit přebrousit a přestříkat? Žádného známého lakýrníka nemám a nerad bych aby slíbil, že to bude dobré a stálo to za prd jak už jsem také viděl.
P.S. Nevíte jaký je to plast?
Clio Grandtour Advantage, 1,2l, 55 kW

Uživatelský avatar
septim
Senior member
Příspěvky: 1130
Registrován: čtv dub 30, 2009 08:40
Bydliště: DS - BA

Re: Nabouraný zadní nárazník

Příspěvek od septim » čtv bře 13, 2014 16:53

U mna bol len oskrety lak a za prestriekanie naraznika mi nauctovali v servise 400€! Neodporucam!
Clio 3-2 09, 1.2 chip 77k, LPG, 47.382km, 6.71L LPG, predané
Fluence 1.6 92kW chip, sivá platine, Techno Feel, LPG, KN air filter, 109.000km, 7,5L LPG Tartarini

palk
Starting member
Příspěvky: 70
Registrován: ned kvě 20, 2012 00:21

Re: Nabouraný zadní nárazník

Příspěvek od palk » pát bře 14, 2014 08:32

400€ za přestříkání nárazníku :shock: :? Mě v Renault servisu po telefonu řekli 13000 Kč celkem za výměnu nárazníku a mlhovky s prací a nastříkáním do barvy auta(stříbrná metalíza). Z toho 6500 Kč nový nárazník + 700 Kč mlhovka. Ale asi to dám do místního noname servisu, zatím to neviděli, ale říkal, že by to neměl být problém.
Se slzou v oku vzpomínám na doby, kdy auta ještě měla nárazník a ne lakovanou plastovou skořápku.
Clio Grandtour Advantage, 1,2l, 55 kW

Odpovědět

Zpět na „Renault Clio III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů