Křupání při otevření dveří

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátoři: Moderators General, Moderators Technika

Odpovědět
Uživatelský avatar
Marv_S
Advanced member
Příspěvky: 261
Registrován: úte led 12, 2010 07:54
Kontaktovat uživatele:

Křupání při otevření dveří

Příspěvek od Marv_S » úte bře 06, 2012 13:48

Ahoj,
začaly mi křupat při otevírání a zavírání dveře u spolujezdce. Jsou to takový ty dvě křupnutí v průběhu pohybu dveří, jako měly třeba starý škodovky - samozřejmě to není zdaleka tolik, spíš jen pro přirovnání:) Řešil jste někdo, případně reklamoval? Překvapuje mě, že to nezačalo spíš u řidiče...
Clio Expression 1.2/55kW 2010

VLADY
Junior member
Příspěvky: 212
Registrován: stř kvě 16, 2007 21:45
Bydliště: BA-SK

Re: Křupání při otevření dveří

Příspěvek od VLADY » úte bře 06, 2012 14:38

Už sa to tuná na fóre aj preberalo a dokonca som sem dával tuším aj foto ...robí to ten systém aretácie dverí...je to súčasť pántu takže asi s tým nič moc nespravíš...mne to robí občas raz áno potom dvakrát nie...premazať som to nijak nevedel len tak jednoducho a nechcelo sa mi to nejak rozoberať alebo do toho moc rýpať...Skrátka beriem to ako zlú vlastnosť auta....Ale ak máš auto ešte v záruke tak by som to asi riešil....aj keď teda neverím že s tým dačo urobia....skorej sa vyhovoria že to tak má byť....Alebo že akurát vtedy to nespraví ani raz keď im to budeš chcieť ukázať....
Clio III-2007,1.2TCE, Rip Curl

Uživatelský avatar
Přnda
Junior member
Příspěvky: 117
Registrován: pon úno 08, 2010 13:21
Bydliště: OLOMOUC

Re: Křupání při otevření dveří

Příspěvek od Přnda » úte bře 06, 2012 19:52

ahoj te toto se mi stalo na MIII a je fakt pant ve dveřích zkoušel jsem ho mazat ale nic se nezmenilo výmena celého pantu v renaultu na záruku bez problémů stalo se mi to po roce.
Mlll 1.4TCe 96kw - dynamique ,šedá eclipse.171000 6.9l/100km :wink:

1970
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: čtv srp 16, 2018 09:03

Re: Křupání při otevření dveří

Příspěvek od 1970 » čtv srp 16, 2018 17:54

Ahoj.Měl jsem tento problém u zadních dveří za řidičem,které defacto nepoužívám :-) No,jelikož ten mechanismus je součástí pantu a bylo mě řečeno,že obstarat novej pant,vyřešil jsem to tak,že jsem do té krytky vyvrtal 3mm dirku,vzal mazadlo ve spreji s hadičkou a celé to vystříkal :-) ... je po křupání ;-)

Odpovědět

Zpět na „Renault Clio III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů