aktualní nabídka clii

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátoři: Moderators General, Moderators Technika

Uživatelský avatar
Jean ViC
Člen RCČR
Příspěvky: 2075
Registrován: úte úno 22, 2005 19:09

Re: aktualní nabídka clii

Příspěvek od Jean ViC » stř srp 24, 2011 07:59

jasne muzes si manualne ridit: smer foukani a intenzitu tusim v 8 krocich, coz je oproti otocnemu ovladaci dalsi vyhodu... pripadne je jeste tlacitko odmlzeni oken, ktere vzdy pusti klimatizaci jen na okno na plnou intenzitu, coz me zatim vzdy stacilo jen par vterin na odmlzeni okna, napriklad na jare kdyz prsi a nastoupis do auta... pak jednim tlacitkem to zase vypnes a ventilator ustane a pripadne kdyz neni potreba AC tak se vypne i ta...
ono ted se bavime o lete, ale v zime to snad ma pro me jeste vetsi vyuziti, protoze ja nerad v aute pretopeno a timto se i to krasne reguluje, kdyz se motor lehce ohreje tak mam podezreni ze to zapne vnitrni okruh a zacne vice foukat, az se motor ohreje jeste vice tak to vnitrni okruh vypne, prijde mi ze je to znat na rychlosti ohrevu vzduchu v aute,, kdyz nenasava mrazivy vzduch z venku ale z kabiny kde uz nejake teplo je...
CLIO IV GT 120 EDC Grandtour 2016 Obrázek
Prodano: CLIO III 1.2 TCe 74kW 20th Anniversary 3dv. Glacier White 2010 Obrázek
Prodano: CLIO II 1.2 16V 55kW Authentique 2001 5dv. Obrázek
Prodano: CLIO II 1.2 8V 43kW VAN 2000 Obrázek

Pandora
Junior member
Příspěvky: 108
Registrován: stř čer 03, 2009 21:07

Re: aktualní nabídka clii

Příspěvek od Pandora » sob srp 27, 2011 22:22

Zatím se spíše přikláním k té verzi Advantage, dávat za Clio 276 500,- už mně přijde celkem dost.
Ta mechanická klima, má proměnlivý výkon kompresoru nebo běží pořád stejně při zapnutí? V druhém případě to asi zatěžuje výkon a spotřebu, ne?

Uživatelský avatar
Marv_S
Advanced member
Příspěvky: 261
Registrován: úte led 12, 2010 07:54
Kontaktovat uživatele:

Re: aktualní nabídka clii

Příspěvek od Marv_S » ned srp 28, 2011 16:11

Proměnlivý výkon si myslím nemá, ale spotřebu to nijak tragicky neovlivňuje. Tak do 0,5 l/100km, což za nepocení se jako prase stojí :D Jinak samozřejmě, že automatická je lepší, daleko komfortnější, ale i s manuální se dá normálně žít, pokud nejsi lopata u občas trošku ten ovladač pošteluješ. Dva roky jsem měl auto s automatickou a s manuální nijak nestrádám. Tím ale neříkám, že bych jí nechtěl, už jen kvůli vzhledu :)
Clio Expression 1.2/55kW 2010

VLADY
Junior member
Příspěvky: 212
Registrován: stř kvě 16, 2007 21:45
Bydliště: BA-SK

Re: aktualní nabídka clii

Příspěvek od VLADY » úte srp 30, 2011 19:18

Ono aj tá manuálna má ale teplotný snímač vo výparníku a ak je moc namrazený z dôvodu že človek reguluje teplotu tak ako sa má , teda klapkou regulácie kúrenie-chladenie , a teda ide cez neho málo vzduchu ktorý musí vychladiť , tak kompresor sa vypína tak či tak ,aj ak je stále zapnutá tlačítkom na palubovke. Ale môžem sa mýliť ...možno že na Renaulte to tak nieje...Aspoň čo mám nejaké info od mechanika, čo mi plnil klímu tak že vraj to niektoré autá mávajú ...
Clio III-2007,1.2TCE, Rip Curl

Uživatelský avatar
Jean ViC
Člen RCČR
Příspěvky: 2075
Registrován: úte úno 22, 2005 19:09

Re: aktualní nabídka clii

Příspěvek od Jean ViC » stř srp 31, 2011 10:40

urcite to musi mit aby vyparnik zcela nezmrzl... a kdyby to hrozilo tak se rozpoji spojka na kompresoru klimatizace...
a to je pry mozne pocitit i za jizdy tusim ze tady nekdo nekam psal...
ja u automaticke kdyz ji mam zaplou tlacitkem AC a je nad 4-5°C tak bezi, jinak nebezi. v automatickem modu, podle pocasi ale vetsinou okolo 16°C si zapne AC...
ale ze by nekdy za jizdy se vypinal jsem jeste nepocitil, a to klimatizaci citim na vykone, zvlast kdyz je nad 30°C a nejvice je to asi slyset na zvuku, kompresor je docela hlucny, ale to sme uz probirali v jinem tematu tady.
CLIO IV GT 120 EDC Grandtour 2016 Obrázek
Prodano: CLIO III 1.2 TCe 74kW 20th Anniversary 3dv. Glacier White 2010 Obrázek
Prodano: CLIO II 1.2 16V 55kW Authentique 2001 5dv. Obrázek
Prodano: CLIO II 1.2 8V 43kW VAN 2000 Obrázek

Pandora
Junior member
Příspěvky: 108
Registrován: stř čer 03, 2009 21:07

Re: aktualní nabídka clii

Příspěvek od Pandora » pon říj 31, 2011 19:22

Od zítřejšího dne dochází k dalšímu snížení ceny u Clia (vím o variantě TCE) o minus 10 000,-

I po tomto slevnění má dealer prostor pro snížení ceny, uvádím kalkulaci auta do výroby:
Clio 1,2 TCE 76 kW/152 Nm, 5 dveří, bezpříplatková barva, střední výbava Advantage
+ ESP, ASR,
+ tempomat
+ přední mlhovky
+ vyšší zatmavení zadních skel
cena po slevě 249 900,-

Uživatelský avatar
Jean ViC
Člen RCČR
Příspěvky: 2075
Registrován: úte úno 22, 2005 19:09

Re: aktualní nabídka clii

Příspěvek od Jean ViC » pon říj 31, 2011 21:13

cena je zajimava, jen pokud si pamatuju tak tam neni ten hezci interier, hlavne vyplne dveri atd. myslim ze sme to tady uz probirali, coz me se ten obyc dvere nelibi, ani ovladace manualni klimatizace.
jinak ohledne noveho tce, tak jsme neco probirali tady v diskuzi, ale jsem jen pres mobil a nechce se mi to hledat :)
CLIO IV GT 120 EDC Grandtour 2016 Obrázek
Prodano: CLIO III 1.2 TCe 74kW 20th Anniversary 3dv. Glacier White 2010 Obrázek
Prodano: CLIO II 1.2 16V 55kW Authentique 2001 5dv. Obrázek
Prodano: CLIO II 1.2 8V 43kW VAN 2000 Obrázek

Uživatelský avatar
abcman
Junior member
Příspěvky: 158
Registrován: stř úno 18, 2009 21:26
Kontaktovat uživatele:

Re: aktualní nabídka clii

Příspěvek od abcman » čtv lis 03, 2011 16:18

Co člověk to názor, mě zase automatická klima v autě vůbec nechybí a jezdím v pohodě s manuální. Kompresor zcela určitě pracuje variabilně podle okolní teploty - pod určitou teplotu se nespustí vůbec a oproti tomu v + 30° hučí jak vzteklej :lol: Ale chápu, že někomu nevyhovuje se hrabat v nastavení a raději si nastaví teplotu a jede. Já už mám něco odjeto i na automatech a stejně jsem do toho vždycky hrabal - protože mi bylo buď horko, nebo zima... Ono taky záleží na automobilce, nejlepší automat. klimu má asi VW - zejména dvouzónovka je super. Oproti tomu u Subaru, totální propadák.. Špatnej není taky Hyundai.. U Renaulta jsem automatickou klimu v ruce neměl :)
R. Clio III, 1.2 TCE, RipCurl2, phase 1

Uživatelský avatar
Jean ViC
Člen RCČR
Příspěvky: 2075
Registrován: úte úno 22, 2005 19:09

Re: aktualní nabídka clii

Příspěvek od Jean ViC » čtv lis 03, 2011 18:34

abc: ja jsem psal ze se mi nelibi hlavne ty ovladace na palubce :)
jinak zatim nemam problemy s automatickou, neni urcite dokonala, nicmene teplotu menim jen velmi obcas a to bud 20° nebo 21°, kdyz jsem nemocnej a mam zimnici tak si dam 22° :)
joo a jedinej co je pro me nedostatek zatim za 11 mesicu skoro kazdodenniho pouzivani a najeti 32tis km na automaticke klime je ze v lete kdyz je poradne vedro tak po chvili to prestane foukat na plno / asi kvuli posadce aby to nehucelo na max / tak si zmacknutim tlacitka na pridani rychlosti ventilatoru zvednu otacky ventilatoru... pak jednim tlacitkem auto se to zase vrati...
hlavni vyhodu vidim mimo leto, kdyz vyhreje lehce kabinu a pak jen udrzuje teplotu, na manualni bych po nastartovani musel dat uplne na teplou, a pak ubirat... to same s ventilatorem, kdyz je vzduch studeny tak foukat minimalne, pak se motor ohreje tak pustit vice vzduchu a pak zase po dosahnuti optimalni teploty zeslabit ventilator a stahnout regulator tepleho vzduchu.... takhle se o to nestaram ....
CLIO IV GT 120 EDC Grandtour 2016 Obrázek
Prodano: CLIO III 1.2 TCe 74kW 20th Anniversary 3dv. Glacier White 2010 Obrázek
Prodano: CLIO II 1.2 16V 55kW Authentique 2001 5dv. Obrázek
Prodano: CLIO II 1.2 8V 43kW VAN 2000 Obrázek

Pandora
Junior member
Příspěvky: 108
Registrován: stř čer 03, 2009 21:07

Re: aktualní nabídka clii

Příspěvek od Pandora » čtv lis 03, 2011 19:26

No, Clio v Night and Day s ESP a hlavovymi airbagy vyjde na 270 000. Je nejaky rozdil v rozmerech sedadel a tvaru mezi stredni a nejvyssi vybavou? Aspon v sezeni v krame me ve stredni vybave zacala bolet za chvili zada.

Pandora
Junior member
Příspěvky: 108
Registrován: stř čer 03, 2009 21:07

Re: aktualní nabídka clii

Příspěvek od Pandora » čtv pro 08, 2011 23:04

Ono Clio nemá podsvícení panelu radia? V prodejně se při zaplých světlech nepodsvítilo.

Uživatelský avatar
Marv_S
Advanced member
Příspěvky: 261
Registrován: úte led 12, 2010 07:54
Kontaktovat uživatele:

Re: aktualní nabídka clii

Příspěvek od Marv_S » pát pro 09, 2011 08:34

Samozřejmě, že má. Pokud je ale rádio vypnutý, tak je podsvícený je čudlík na zapnutí. Když je zapnutý, tak komplet panel.
Clio Expression 1.2/55kW 2010

pecaturboman
Advanced member
Příspěvky: 293
Registrován: pát říj 02, 2015 19:58

Re: aktualní nabídka clii

Příspěvek od pecaturboman » čtv úno 08, 2018 18:42

Ja mam Clio ve výbavě F.F.R. nějaká speciální edice asi 20 000 kusů na světě tady je foto,mám bílé

http://eng.mototehnika.ee/kasutatud/aut ... _missing=1

Odpovědět

Zpět na „Renault Clio III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti