iPhone

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátoři: Moderators General, Moderators Technika

Odpovědět
Mustang9003
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: stř říj 17, 2018 07:34

iPhone

Příspěvek od Mustang9003 » ned říj 06, 2019 17:26

Ahojte.

Potreboval by som radu. Mám Clio III 2008 s 1-DIN Pioneer autorádiom asi rovnakého veku. Je nejaká možnosť, ako sa využívaním priblížiť ku CarPlay? Display na stredovom paneli auto nemá.

Osobne by mi najviac vyhovoval display o veľkosti 1DIN autorádia, kde by som si nacvakol iPhone s navigáciou a vedel ovládať hudbu, rádio, prijímať hovory, atď. Nič také však neexistuje, okrem výsuvných obrazoviek, ktoré by mi blokovali ovládanie vetrania a kúrenia.
Pioneer SPH-10BT je zatiaľ jediné zariadenie, ktoré sa k tomu najviac približuje. Ak sa nič lepšie nenájde, zrejme pôjdem do toho v kombinácii s externým držiakom do vetracej mriežky. Vzhľadom na určenie modelu tam už mohli dať bezdrátové nabíjanie a DAB príjem.

Existuje na trhu niečo podobné, čo je navrhnuté zmysluplnejšie? Je mi jasné, že pre staršie autá už nemá význam vyrábať niečo nové, keďže novšie autá už všetky majú multimediálne systémy. Ale možno sa nájde niekto, kto má lepšie riešenie.

Ďakujem.

Odpovědět

Zpět na „Renault Clio III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů