Pokazený zámok ?

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátoři: Moderators General, Moderators Technika

Odpovědět
nitrous123
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: stř led 09, 2019 12:51

Pokazený zámok ?

Příspěvek od nitrous123 » stř led 09, 2019 13:01

Ahojte, som tu novy tak dufam ze som temu dobre zaradil.
Registroval som sa kedze mam mensi problem respektive skor otazku a kedze som analfabet do aut tak som nasiel toto forum.
O co ide.

Mam Clio 3 2005(alebo 2006) 1.2 benzin asi rok, auto sluzi len na presun denne 1-2km cize v tejto zime je logicke ze bateria sa vybila. Problem je v tom ze pokial vyberiem bateriu, auto manualne klucom nezamknem preto sa chcem opytat ci je to nejaka "bezpecnostna" funkcia alebo je zamok pokazeny ? (pri inych autach by som to povazoval za chybu ale u talianov a francuzov clovek nikdy nevie :D)

Centralne sa odomknut dalo aj napriek vybitej baterii (asi nebola uplne vybita kazdopadne nastartovat neslo). Ak by sa neodomklo centralom netusim ako by som sa do auta dostal. Snad som dodal dost informacii aby by mi mohol niekto odpovedat, Este pre uplnost, auto nema tu kartu co sluzi na start, je len na kluc. Vopred dakujem.

pecaturboman
Advanced member
Příspěvky: 293
Registrován: pát říj 02, 2015 19:58

Re: Pokazený zámok ?

Příspěvek od pecaturboman » ned led 27, 2019 13:10

Zámkem řidiče odemknes a zamknes jen ty jedny dveře ,tak to má každý Renault co sem kdy měl . :?

Uživatelský avatar
renault841
Experienced member
Příspěvky: 543
Registrován: úte lis 03, 2015 17:13

Re: Pokazený zámok ?

Příspěvek od renault841 » úte led 29, 2019 23:37

Zámky se dají zamknout i když není ve voze baterie. Stačí se podívat z boku dveří jak je zámek, je tam takový "kolečko s výřezem na klíček od auta", tam ten klíč strčíš a otočíš, jakmile dveře zavřeš, již budou zamčené. Odemknout půjdou zase zevnitř za kliku. Takhle jsem to musel chvíli dělat, když jsem neměl připojené zadní zámky k elektrice, nebo není ve voze akumulátor. Snad to pomohlo do budoucna.
<> Renault Laguna III 4Control 2.0dCi - M9R - ESM - 110 kW |
Obrázek
<> Renault Megane 1.4e - E7J - 55 kW
<> Renault Laguna 2 3.0 V6 - L7X - 152 kW
V údržbě:
<> Renault Laguna III Grandtour 2.0dCi - M9R - ENERGY - 127 kW - AT6
<> Renault Grand Modus 1.2TCe - D4Ft - 74 kW | LPG demontováno |

refil
Starting member
Příspěvky: 7
Registrován: ned úno 03, 2019 08:12

Re: Pokazený zámok ?

Příspěvek od refil » pon úno 04, 2019 16:17

Zdravím! Dnes jsem rozdělal na Cliu zadní dveře, šlo to jako po másle, jenom mi zůstal viset mechanizmus na bovdenu od vnější kliky. Jak to prosím sundat? Je to stejné jako na Megane? Zamek má logo Nissan-Renault, čtyřpinovou koncovku a čouhají z něj dva bovdeny. Bude asi společný pro více typů? Děkuji

pecaturboman
Advanced member
Příspěvky: 293
Registrován: pát říj 02, 2015 19:58

Re: Pokazený zámok ?

Příspěvek od pecaturboman » úte úno 12, 2019 22:34

Měl by být stejný s meganem

Odpovědět

Zpět na „Renault Clio III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti