nový kľúč s imobilizérom a dialkovým ovládaním

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátoři: Moderators General, Moderators Technika

Odpovědět
ATM
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: ned bře 16, 2014 20:51

nový kľúč s imobilizérom a dialkovým ovládaním

Příspěvek od ATM » čtv kvě 15, 2014 12:50

Ahojte
Kupil som si auto ( Thalia 1,2 2006 ) len s jednym klucom ( má imo aj DO ) . Vo vyrobe autoklucov mi ponukli, ze mi spravia zas len kluc s imobilizerom ( bez DO). Zohnal som si potom druhy cez ebay s imobilizerom a dialkovym ovladanim, len :) ho treba naprogramovat. Zas v tej istej vyrobe autoklucov mi pan povedal, ze k tomu aby mi fungovalo aj DO potrebuje zadat do programatora aj stvormiestny kod k autu. A tu sa zacina moj problem.
Skusam spustit stiahnuty generator kodov, ale nedari sa mi to. Cital som, vraj nejde na novych Windowsoch a nemam uz XP... Bol som aj v znackovom servise len tam mi zas nechceli ten kod povedat. Vraveli mi, ze im to nevypisuje ziadny stvormiestny kod ( Napisal som si dlhsi kod co im to vypisovalo ). Ponukali mi len novy kluc drahsi o 100 € ako ten. ktory som si kupil. ( a to este bez urobenych drazok do zamkov ).
Ak z Vas ma niekto funcny generator mohol by mi s tym pomoct?
Poslem VIN kod aj cisla z toho jedneho original kluca co mam.To by snad malo stacit. Mozem poslat este aj to cislo, co mi povedali v servise, ak to niekoho zaujima.
Dakujem za pomoc.

Uživatelský avatar
johnyd21
Senior member
Příspěvky: 1488
Registrován: sob bře 27, 2010 17:19
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Re: nový kľúč s imobilizérom a dialkovým ovládaním

Příspěvek od johnyd21 » sob pro 20, 2014 17:17

Hod sem to číslo čo ti dali v servise.Mal by to byt immo code.
Koleos 2018
Intens Energy dCi 175 4x4 Can-Clip,Vag-VCDS-Op-com,Bmw ista-D,KTS 540 Esi 2

Raptor181
Starting member
Příspěvky: 18
Registrován: stř lis 18, 2009 19:03
Bydliště: BA, West Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: nový kľúč s imobilizérom a dialkovým ovládaním

Příspěvek od Raptor181 » sob pro 20, 2014 21:17

UrcIte to nebude 4 miestny kod. Nie je problem kluc nakodovat, aj ked nemate kod.
Opravy a kódovanie renault kariet a kľúčov. Opravy a kódovanie elektrického serva pre Modus/Clio III, Megane/Scenic III.
Diagnostika a programovanie, deaktivácia imobilizérov. Opravy riadiacich jednotiek.
Renault Kangoo I - 1.4 L 8v Energy petrol, 56 kW (75 hp)

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: nový kľúč s imobilizérom a dialkovým ovládaním

Příspěvek od Zefek » ned pro 21, 2014 09:55

2006 určitě nemá čtyřmístný kód a programování není tak jednoduché. V autorizáku by to ale měli zvládnout bez problémů, pokud je ten klíč dosud nepřiřazený k autu. A kód samotný je ti k ničemu, ten se tuším u programování klíče stejně nepoužije.
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

Uživatelský avatar
johnyd21
Senior member
Příspěvky: 1488
Registrován: sob bře 27, 2010 17:19
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Re: nový kľúč s imobilizérom a dialkovým ovládaním

Příspěvek od johnyd21 » ned pro 21, 2014 10:35

Kod je 8-miestny a nie je problem nakodovat.Každá jednotka má prideleny immo code pevný či to je v rj imma motora budíkov , je to servisný pevný kod ale väčšina servisov používa incode-plávajúci kod cca 30-60 min online,potom sa mení.Mám zistene kody jak na moju LII tak na dcerine ClioII a sú to pevne kody na kodovanie klučov zmenu Vin po vymene RJ atd.
Koleos 2018
Intens Energy dCi 175 4x4 Can-Clip,Vag-VCDS-Op-com,Bmw ista-D,KTS 540 Esi 2

Raptor181
Starting member
Příspěvky: 18
Registrován: stř lis 18, 2009 19:03
Bydliště: BA, West Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: nový kľúč s imobilizérom a dialkovým ovládaním

Příspěvek od Raptor181 » ned pro 21, 2014 10:39

Programovanie noveho kluca je jednoduche a hotove do 3minut.
Opravy a kódovanie renault kariet a kľúčov. Opravy a kódovanie elektrického serva pre Modus/Clio III, Megane/Scenic III.
Diagnostika a programovanie, deaktivácia imobilizérov. Opravy riadiacich jednotiek.
Renault Kangoo I - 1.4 L 8v Energy petrol, 56 kW (75 hp)

Odpovědět

Zpět na „Renault Clio II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů