Vrzgajuce zvuky pri radeni

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátoři: Moderators General, Moderators Technika

Odpovědět
fuseon
Advanced member
Příspěvky: 491
Registrován: pon pro 10, 2007 13:28
Bydliště: Považská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Vrzgajuce zvuky pri radeni

Příspěvek od fuseon » stř led 16, 2008 15:20

Zdravim, ked zaradim alebo len tak hybem pakou na neutrale pocuj a da sa povedat ze trochu citim ako mi tam nieco vrzgoce,ako keby to chcelo namazat, viete v com je problem? ono to bez problem funguje hladko a je to pocut len ked je vypnuty motor ale aj tak by to asi nemalo robit ci?

rogerer
Junior member
Příspěvky: 192
Registrován: ned led 14, 2007 23:49

Příspěvek od rogerer » pát led 18, 2008 10:37

no me se tohle deje vzdy na zacatku jizdy tj nez se auto zahreje - je to hrozny vubec nejde poradne radit a nevim jeslti je to normalni nebo ne ale rek bych ze jo pze po zahrati to slape hladce....
Alfa Romeo 156 2.4 JTD 103kw
Škoda Octavia I Tour 1.9TDI 77kw (2009) - ukradena
Renault Clio II 1.4 55kw -ex

fuseon
Advanced member
Příspěvky: 491
Registrován: pon pro 10, 2007 13:28
Bydliště: Považská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fuseon » pát led 18, 2008 13:04

Mne sa radí dobre, len ked pocujem take vrzogtanie len tak ked hybem spakou na neurtrale tak mi to zere nervi, robi to aj ked radim vsetky stupne, nieje to strasne ale za pozornost to stoji, pripada mi to ze tie tiahlá su suche ako pust.nuz ale bezat to bezi:D inak som si vsimol ze aka je to paradicka :( ked clovek zastavy skopca a necha zaradenu spiatocku aby nemusel brzdit rucnou. Vam poviem ze ten prvy moment ako pusti spojku mam dojem ze som na hupacke:D nuz ale ked clovek chce francais voiture tak si musi zvykat. Stale je to lepsie ako posahana fabia

Odpovědět

Zpět na „Renault Clio II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti