Clio 1.5DCI spotreba,palubný PC, stierače

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátoři: Moderators General, Moderators Technika

Odpovědět
Hypertanzee
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: čtv lis 18, 2021 13:48

Clio 1.5DCI spotreba,palubný PC, stierače

Příspěvek od Hypertanzee » úte pro 14, 2021 13:30

Ahojte konečne som našiel nejaké aktívne forum renaultu preto sa Vás chcem spýtať na nasledovné :
Mám clio 1.5dci dvojkové 48kw 2003 autíčko bolo moje prvé hned po vodičáku pomer cena ani nie výkon ale vybavenie :D ... nemal som o čom no mám nekončiace problémi ako je zadný stierač ale ten som už odrezal nemal som nato nervy stále sa zapínal neriešim no 3veci mi nedajú spávať
1. Spotreba všade čítam že autíčko má jazdiť za 3-4 litre maximálne 5 no ja mám pocit že mi to žerie aj 7, ked som ho kúpil moc som chcel tankovať (prvé auto a benzínky) už ma to prešlo :D ... no vtedy som mal problem vyjazdiť 10euro v nádrži teraz tankujem akosi často nejaké rady kde sa pozrieť ?
2. PALUBNÝ PC mam výbavu expression všade aj na bazároch má táto výbava palubny PC teda pod ukazatelom rýchlosti displej a gombík na pravej páčke, všade som čítal že ak je pod ukazatelom rýchlosti Trip kilometrov a ukazatel celkových kilometrov a hodiny v strede auta nad rádiom tak palubný majú mám podozrenie že predošlí majitel len dal páčku bez gombíka asi bola lacnejšia je to možné ? prípadne viem to nejako zistiť pred tým ako kúbim páčku za 50eur a zistím že aj tak nič ?
3. Stierače predné sú extrémne hlučné vŕzgajú už som ich skúšal nespočet niekedy sami podarilo natrafiť že stierač vodiča šiel ako mal no spolujazdcov NONSTOP húka píska skáče a ani nestiera plochu ako má a ako bonus po novom mi ostrekovače na strane spolujazdca ako keby nemali tlak neviem to identifikovať vodičov ostrek pekne strekne na sklo dokonca niekedy až na strechu a spolujazdcov ledva dočiahne na sklo nejaké rady ?
ďakujem všetkým zúčastneným :mava:

Odpovědět

Zpět na „Renault Clio II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů