Centrál na relé

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátoři: Moderators General, Moderators Technika

Odpovědět
Kuli2909
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: pon pro 17, 2018 23:13

Centrál na relé

Příspěvek od Kuli2909 » úte dub 16, 2019 23:32

Ahoj kluci píši jsem znova protoze jsem zatim problem s dalkovym nevyresil ale preymsil nad nicim jinym ale potrebuju poradit. UNI dalkove ovaldani nechci jako chtel bych ale nejsem na tolik zrucny abych dokazal vse napojit kdyz chci mit jen dalkove zamykani. Takže me napadlo toto. Tlačítko na central u radicky ma 5 kabelu coz znamena ze neco se propoji odpoji atd.... Tudiz nemate nekdo schema jak to tlacitko presne funguje? Pripadne prosim o pomoc jak jinak to vyresit. Citim ze mi zamek ve dverich uz neni nejmladsi. No ale co me napadlo koupi normalni obycejny spinaci rele 433mhz s ovladacem a frknout to tam k tomu cudliku. Nebo kdyby nahdou mel nekdo zkusenost s UNI dlakovym ovladaim a dal by mi rady byl bych opravdu vděčný. Dekuji pripadne kdo mi to klidne za nejakej peniz udelal :D koukal jsem i na video jak to primo do clia montuje ale nerozumnel jsem jeho jayzku a za 2 nebylo ani videt co spojil za draty :D. Opravdu prosim help me pls :/

vitas2
Experienced member
Příspěvky: 774
Registrován: sob črc 31, 2004 11:44

Re: Centrál na relé

Příspěvek od vitas2 » stř dub 17, 2019 00:09

Když napíšeš, odkud jsi, určitě ti někdo pomůže :wink:

Kuli2909
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: pon pro 17, 2018 23:13

Re: Centrál na relé

Příspěvek od Kuli2909 » stř dub 17, 2019 23:32

vitas2 píše:
stř dub 17, 2019 00:09
Když napíšeš, odkud jsi, určitě ti někdo pomůže :wink:
Z Tachova v plzenskem kraji. a neni problem nekam doject boliz :D

Odpovědět

Zpět na „Renault Clio II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů