Lock/deleted prosím

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátoři: Moderators General, Moderators Technika

Odpovědět
Barney2211
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: pát črc 31, 2015 07:04

Lock/deleted prosím

Příspěvek od Barney2211 » pát črc 31, 2015 07:12

Ahoj všem,

chtěl bych se zeptat v první řadě, zda Vás napadá v čem by mohl být problém, že při odemčení auta se kufr normálně otevře, ale při zamykání, nemá motůrek/táhlo dostatečnou sílu a nereaguje na zamčení (zamykám přes centrál). Musím tam tu západku nastavit ručeně, aby nešel kufr otevřít. (zámek byl měněný a nemám od něj klíč, takže můžu jen přes centrál momentálně). Uvažuji časem stejně koupit nový zámek, ale přeci jen jsou momentálně důležitější investice.

Nadále bych se chtěl zeptat - doporučit, jaký olej nalejt do posilovače řízení do tohoto typu auta.

Děkuju všem!
Naposledy upravil(a) Barney2211 dne čtv led 07, 2016 14:38, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Tomas-Oaza
Starting member
Příspěvky: 72
Registrován: stř dub 12, 2006 15:09
Bydliště: Nicol-city

Re: Renault Clio 1995 - kufr nezamyká + olej do posilovače ř

Příspěvek od Tomas-Oaza » úte srp 04, 2015 07:22

to zamykani zkus poladit tim zamkem,nejak s nim pohnout aby to fungovalo,mozna se ti to dycky jen zasekne a pak to nema silu.
olej dexron II, ja pouzivam vsude ceskej od paramo cca 120,-/ltr
Lancia Kappa 2,4 TDS
Renault Master 4x
Renault trafic

PatoLulu
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: ned zář 27, 2015 19:38

Re: Renault megáne scínic 1.6 1996

Příspěvek od PatoLulu » ned zář 27, 2015 19:46

Dobrý den, snad jsem prošel všechny stránky, ale nic jsem nenašel, ohledně mého problému. Při odemykání DO se mi odemknou všechny dveře, jen neeee u spolujezdce :( nevíte, čím by to asi mohlo být? Předem děkuji za odpověd a pokud jsem vlezl do špatného fora, omlouvám se

Barney2211
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: pát črc 31, 2015 07:04

Re: Renault Clio 1995 - kufr nezamyká + olej do posilovače ř

Příspěvek od Barney2211 » pon zář 28, 2015 19:19

Tomas-Oaza diky za radu, je to tim, to tahlo nema silu zamknout ten kufr, odemkne v poho, ale zamknout ho musim hodld rucne no :( Vidim to, ze budu muset koupit nove tahlo do vnitr...

Odpovědět

Zpět na „Renault Clio I“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů