Kolísání otáček volnoběhu - Clio I (96)

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátoři: Moderators General, Moderators Technika

Odpovědět
lasin
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: úte kvě 18, 2004 17:57

Kolísání otáček volnoběhu - Clio I (96)

Příspěvek od lasin » pát čer 04, 2004 20:04

Zdravím, poslední dobou mě pronásleduje problémek. Rendlik při zahřátým motoru nedrží otáčky (kolísání 900 - 100) a už se mi dneska stalo, že na křižovatce zdechl úplně :cry: . Zajímavé je, že to dělá jenom při úplném zastavení :?: . Při jízdě na neutrál to je v poho (drží 800-900). Neví někdo, čím by to mohlo být ? Myslel jsem na snímač HÚ, ale to by mělo vypadávat takřka neustále ne ? Nechápu, že to dělá jen při zastavení.
Předem moc díky za nápady.

Viliam Šagát
Starting member
Příspěvky: 13
Registrován: stř led 14, 2004 20:40
Bydliště: Ša?a

Re: Kolísání otáček volnoběhu - Clio I (96)

Příspěvek od Viliam Šagát » úte čer 22, 2004 18:24

lasin píše:Zdravím, poslední dobou mě pronásleduje problémek. Rendlik při zahřátým motoru nedrží otáčky (kolísání 900 - 100) a už se mi dneska stalo, že na křižovatce zdechl úplně :cry: . Zajímavé je, že to dělá jenom při úplném zastavení :?: . Při jízdě na neutrál to je v poho (drží 800-900). Neví někdo, čím by to mohlo být ? Myslel jsem na snímač HÚ, ale to by mělo vypadávat takřka neustále ne ? Nechápu, že to dělá jen při zastavení.
Předem moc díky za nápady.
Nestrelí Ti občas do výfuku pri teplom motore? Niečo podobné som zažil aj ja. Pri zohriatom motore mi kolísali otáčky, keď som otvoril dvere a započúval sa na chod motora, tak pri poklese otáčok bolo počuť jemné strelenie do výfuku. SVIEČKY. Odišli mi po 20000 km. Mali by vydržať 60000 km. Aj to je kvalita značky Renault.
Viliam

lasin
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: úte kvě 18, 2004 17:57

Příspěvek od lasin » stř čer 23, 2004 07:34

Díky za nápad, ale připadá mi, že do výfuku mi nic "nestřílí". Ale je fakt, že svíčky jsem jenom očistil. Zkusíme výměnu a uvidíme. Díkes.

Odpovědět

Zpět na „Renault Clio I“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů