Williams

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátoři: Moderators General, Moderators Technika

Odpovědět
Uživatelský avatar
Williams
Člen RCČR
Příspěvky: 180
Registrován: stř pro 31, 2003 12:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Williams

Příspěvek od Williams » stř pro 31, 2003 13:22

Cau, nevite jaky zrychleni z 0-100 ma Clio Williams 2.0 ? To auto jsem mel, ale v te dobe jsem to nejak neresil a ted, kdyz me to zajima tak to nemuzu nikde najit... :( Byla to zatim nejzivejsi kara co jsem mel a rad na ni vzpominam, ale jelikoz merim 190cm tak jsem ho musel prodat... Ted uz jsem baworackej... :wink:
Ps: V te dobe jsem kontaktoval nekoho tady z vedeni klubu (myslim ze se jmenoval pan Havlicek nebo tak podobne) ze auto nafoti a otestuje. Vysledek mel byt clanek v testech jako je tam Clio Sport, auto nafotil otestoval, ale skutek utek...

Uživatelský avatar
Hlinda
Junior member
Příspěvky: 162
Registrován: pát led 02, 2004 23:04
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Williams

Příspěvek od Hlinda » sob led 03, 2004 00:00

[quote="Williams"]Cau, nevite jaky zrychleni z 0-100 ma Clio Williams 2.0 ? To auto jsem mel, ale v te dobe jsem to nejak neresil a ted, kdyz me to zajima tak to nemuzu nikde najit... :( Byla to zatim nejzivejsi kara co jsem mel a rad na ni vzpominam, ale jelikoz merim 190cm tak jsem ho musel prodat... Ted uz jsem baworackej... :wink:
Ps: V te dobe jsem kontaktoval nekoho tady z vedeni klubu (myslim ze se jmenoval pan Havlicek nebo tak podobne) ze auto nafoti a otestuje. Vysledek mel byt clanek v testech jako je tam Clio Sport, auto nafotil otestoval, ale skutek utek...[/quote]

Zkuste http://cliosport.net . Tam mozna (spise urcite) neco bude.

Uživatelský avatar
Williams
Člen RCČR
Příspěvky: 180
Registrován: stř pro 31, 2003 12:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Williams » úte led 06, 2004 22:34

Super diky moc...

Odpovědět

Zpět na „Renault Clio I“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů