imobilizer

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátoři: Moderators General, Moderators Technika

Tomik1
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: stř led 30, 2013 21:34

Re: imobilizer

Příspěvek od Tomik1 » stř led 30, 2013 21:41

Dobrý den. Mám problém se zadáním kódu na tlačítku u řadící páky. Dostal jsem ze servisu dva kódy. Po zadání prvního kódu dle návodu auto nenastartovalo. Když jsem chtěl zkusit zadat kód znovu, už to nešlo. Dioda po otočení klíčkem a zmáčknutí tlačítka bliká stále stejně, už nezačne blikat pomalu jako předtím. Co teď?...Tak výše popsaný problém vyřešen, avšak kód nejde ani jeden. Přestávám se nervovat, začínám se smát :lol:

pavelcizek11
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: pát led 08, 2016 22:04

Re: imobilizer

Příspěvek od pavelcizek11 » pát led 15, 2016 20:39

michal9581 píše:Chlapy, ne že bych chtěl dělat někomu reklamu, ale znám maníka kterej umí vyřadit imobilizér z řj u 1 clia bere 900 u 2 a vice 1500 kč dělá všechny auta, mám s ním zkušenosti dobrý, jeden den sem mu poslal řj, druhý den udělal a odesla zpět, jestli někdo chce kontakt SZ

Blanka Clio 95
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: ned črc 30, 2017 09:58

Re: imobilizer

Příspěvek od Blanka Clio 95 » ned črc 30, 2017 10:07

Ahoj,
stala se mi nemilá věc. U Renaultu Clio 1.2 r.v.95 mi nefunguje dálkové ovládání IR a tím pádem nejde odblokovat imobilizér. Zkoušela jsem vyměnit baterii v klíči, kontrolovala jsem pojistky od zavírání/otevírání dveří, ty jsou OK. Taky jsem podle návodů, co jsou na fóru, zkoušela všechno možné pro aktivaci klíče, ale nic nepomohlo. Dočetla jsem se tu, že by mohl pomoci čtyřmístný kód pro imobilizér, ale žádný z programů mi na počítači nejde spustit. Našel by se někdo ochotný zjistit mi ho (WIN a kód z klíče zašlu mailem), případně dát nějakou další radu?
Moc děkuji, Blanka

dimblecraft
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: čtv lis 22, 2018 18:28

Re: imobilizer

Příspěvek od dimblecraft » úte lis 27, 2018 12:19

Blanka Clio 95 píše:
ned črc 30, 2017 10:07
Ahoj,
stala se mi nemilá věc. U Renaultu Clio 1.2 r.v.95 mi nefunguje dálkové ovládání IR a tím pádem nejde odblokovat imobilizér. Zkoušela jsem vyměnit baterii v klíči, kontrolovala jsem pojistky od zavírání/otevírání dveří, ty jsou OK. Taky jsem podle návodů, co jsou na fóru, zkoušela všechno možné pro aktivaci klíče, ale nic nepomohlo. Dočetla jsem se tu, že by mohl pomoci čtyřmístný kód pro imobilizér, ale žádný z programů mi na počítači nejde spustit. Našel by se někdo ochotný zjistit mi ho (WIN a kód z klíče zašlu mailem), případně dát nějakou další radu?
Moc děkuji, Blanka
pošli mi kod motoru (u me je to třeba k7m) a kod klíče vygeneruju ti kod imo email. Filip.Bazant98@gmail.com
a postupuj podle návodu k autu pokud nemáš pošlu ti odkaz :)

Uživatelský avatar
Kosiik
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: úte říj 22, 2019 19:10

Re: imobilizer

Příspěvek od Kosiik » ned říj 27, 2019 22:57

Umim kdyztak immo vypnout pokud bliká dioda a diag vypisuje immo aktivní.
Kdyztak
Jindřichův Hradec
728772312

Odpovědět

Zpět na „Renault Clio I“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů