klepání u levého kola

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátoři: Moderators General, Moderators Technika

Odpovědět
certaz
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: pát led 14, 2005 19:01

klepání u levého kola

Příspěvek od certaz » pát led 14, 2005 19:06

Zdravím,mám Renault Clio r.v. 91.Mám jeden problém : když vytočím za jízdy kola do prava,tak mi něco klepe u levého kola.Dal jsem si vyměnit homokinetický kloub (vlastně celou poloosu),ale tím to není?Setkal se s tím někdo?Každá rada vítaná.

paja73
Starting member
Příspěvky: 17
Registrován: čtv led 13, 2005 08:24
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od paja73 » pon led 17, 2005 16:43

A je jisté, že byla vadná poloosa na levé straně? Může být vadná ta druhá - na pravé straně. Nejsem si jistý, zda lze za jízdy přesně rozlišit, u kterého kola to klepe. Dále by to mohly být čepy. Ale spíš bych sázel na poloosu - i ta vyměněná může být mizerná. Byla nová nebo repas ?
Citroen ZX Break

certaz
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: pát led 14, 2005 19:01

Příspěvek od certaz » úte led 18, 2005 16:27

je to v servisu.zkusí ještě vyměnit tu druhou.snad to bude ono.a tu levou tam dávali uplně novou.žádný repas

certaz
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: pát led 14, 2005 19:01

Příspěvek od certaz » úte led 18, 2005 16:37

tak prý to není nová,ale repas

Uživatelský avatar
Michal99
Junior member
Příspěvky: 125
Registrován: úte čer 08, 2004 14:43
Bydliště: Praha

Re: klepání u levého kola

Příspěvek od Michal99 » pát led 21, 2005 10:14

certaz píše:Zdravím,mám Renault Clio r.v. 91.Mám jeden problém : když vytočím za jízdy kola do prava,tak mi něco klepe u levého kola.Dal jsem si vyměnit homokinetický kloub (vlastně celou poloosu),ale tím to není?Setkal se s tím někdo?Každá rada vítaná.
Na tuty to budou cepy rizeni. To bych vymenil jako prvni (naklad cca 300kc) nez hnedka menit poloosy. Pak bych zkusil kulaky a loziska. Poloosu az jako posledni.

Odpovědět

Zpět na „Renault Clio I“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů