Topení -Renault Clio 1.2 RN rok vyroby 1997

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátoři: Moderators General, Moderators Technika

Odpovědět
ISURUS
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: sob led 24, 2004 19:17

Topení -Renault Clio 1.2 RN rok vyroby 1997

Příspěvek od ISURUS » sob led 24, 2004 19:30

Dobrý den,

mám velký problém s topením. Mé auto bylo v originál servisu, ale ani tam mi nedokázali pomoci. Pouze za těžké peníze řekli, že topení je v pořádku. Auto jsem zavezl soukromému automechanikovi, vyměnili jsme termostat, vyzkoušeli jestli není v háji topení. Vše je v pořádku a přesto netopí. Jak jsou teploty do plus 5, tak to ještě jde. Klesnou-ly teploty níže fouká velmi vlažný (na první stupeň ventilátoru) vzduch. Po několika sekundách ale začne opět foukat studený vzduch.

Dík za pomoc!

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Topení -Renault Clio 1.2 RN rok vyroby 1997

Příspěvek od DDT » sob led 24, 2004 23:04

ISURUS píše:Dobrý den,

mám velký problém s topením. Mé auto bylo v originál servisu, ale ani tam mi nedokázali pomoci. Pouze za těžké peníze řekli, že topení je v pořádku. Auto jsem zavezl soukromému automechanikovi, vyměnili jsme termostat, vyzkoušeli jestli není v háji topení. Vše je v pořádku a přesto netopí. Jak jsou teploty do plus 5, tak to ještě jde. Klesnou-ly teploty níže fouká velmi vlažný (na první stupeň ventilátoru) vzduch. Po několika sekundách ale začne opět foukat studený vzduch.

Dík za pomoc!
Zanesený radiátor topení, s velkou pravděpodobností.
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Odpovědět

Zpět na „Renault Clio I“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů