Problém

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátoři: Moderators General, Moderators Technika

Odpovědět
Patrik331996
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: čtv říj 29, 2020 10:02

Problém

Příspěvek od Patrik331996 » čtv říj 29, 2020 10:49

Dobré Ránko ovšem ako prekoho , chcem sa poradiť súrne , včera som kúpil auto ale za smiešnu cenu a kamarátsku hlavne .,, Jedna sa o Renault Clio 2002 ročník , a včera som ho trošku vytiahol na dlhšiu trasu zo Žiliny do Ustí Nad Labem ,a keď som sa už vracal tak som bol na pumpe natankovať a kúpiť si cigy , a sadol som do auta a zrazu nič , nemohol som nastartovat , tak som posadil moju ženskú za volant a som potlacil za pumpu , a zrazu z ničoho nič nabehol , a dneska ráno už úplne , musel som buhuzial obehnúť nejakého magora , čo išiel necelých 60 na 90 tak ako to už je dosť 30 km si myslím , a tak som tomu troška vytočil lebo za takým ísť je umenie , a zrazu začalo dymit z prednej časti ako je umiestnení motor, a ako som sa zaradil do pruhu tak mi vypol motor , a našťastie naskočil ale o necelých 5 min ako som vyšiel mierny kopček tak som zastal potom na červenej , a ta najnepríjemnejšia a najviac trápna premňa, Problém že auto zhaslo , a nič už doteraz , a pol hodinu som tam rovno blokoval pruh , skym sa nedostavil týpek čo má potiahne domou do servisu , a otvoril som kapotu ale už nedymilo , všetko som pozrel okrem ovšem oleja a nič , ako Palivový filter EGR Ventil som pozrel sviečky a pod , Ale nwm možno sa tu nájde kto mal taký isty / Podobný problém a prezradí mi jeho závadu , Bol by som vám Srdečne vďačný za vernostné odpovede . , Lebo odchádzam preč zajtra do švédska a ženská sa nanom chcela voziť , a nech jej uz predsa spravím radosť 🤣, Ďakujem za odpovede .

Uživatelský avatar
Dawes
Moderátor
Příspěvky: 2447
Registrován: stř pro 31, 2003 09:32
Bydliště: Praha-západ

Re: Problém

Příspěvek od Dawes » pát říj 30, 2020 23:24

Přesunuto kam patří. V obecné sekci - pravidla fóra bys technickou radu hledal dost marně.
Obrázek

CZ 175 - 477.01 1969 Yamaha XV1100 Virago 1992
ex GRAND Espace III 2.0 8V RXE, F3R-768 1999
ex Renault 25 TX 2.2i J7T, 1988 (Ufo), ex Renault 25 Turbo-D 1985 (Rakef)

Odpovědět

Zpět na „Renault Clio I“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů