Hučení od převodovky/diferenciálu?

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Kozatec
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: pát črc 28, 2017 10:08

Hučení od převodovky/diferenciálu?

Příspěvek od Kozatec » pát črc 28, 2017 10:29

Zdravím,
mám Twingo Matic r.v. 96 (3-stupňový automat s hydrodynamickým měničem) a hučí mi něco v převodovce nebo diferenciálu. Auto hučelo při jízdě rovně a a doleva, při jízdě doprava to ztichlo. Byl jsem si jistý, že to bude ložisko v pravém kole, ale bohužel. Bylo hodně opotřebené, mělo vůli, ale po výměně to dále hučí. Kontrolovali i ostatní ložiska kol a ty jsou v pořádku. Přijde mi zvláštní, že to ustává při jízdě doprava. A hluk je závislý na otáčkách kol, nemá souvislost se zátěží ani zařazeným stupněm, převodovka řadí normálně, olej v převodovce jsem měnil před 2000 km. Tak teď nevím, co to může být. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Případně tip na nějakého šikovného automechanika, co by se na to mohl podívat? Díky moc!

spartan1
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: stř pro 30, 2020 10:28

Re: Hučení od převodovky/diferenciálu?

Příspěvek od spartan1 » stř pro 30, 2020 10:34

Zdravím,chcem sa vas spitat aka bola pričina?ja mam to iste na r.thalia manualna prevodovka vcera som menil lozisko na p.strane a to iste pokracuje,Dakujem pekne slavo

Odpovědět

Zpět na „Renault Twingo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti