Twingi I 1999 1.2 43KW Nestartuje

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Sharkt
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: sob pro 06, 2014 13:40

Twingi I 1999 1.2 43KW Nestartuje

Příspěvek od Sharkt » sob bře 21, 2015 16:34

Cau, prosim o radu, mam Twingo a shorela mi tam jednotka a nejaky svazek kabelu, autoelektrikar to nasel a opravil, koupil jsem RJ z twinga 98 kde byl na imo kod v klicku a plus k tomu byl transponder a ja nemam transporder jen jednotku imma a odemykam to DO s centralem.ŘJ měla stejne cislo tak jsme ji vymenili, Autoelektrikar se bal ze budeme muset do renaultu pro zjisteni noveho kodu Imma ale sedl jsem do toho zadal Ručně kod immo protože klicek mam rozbitej a kod to vzalo, jeste vcera to motorem točilo ale byla slaba baterka tak sme startovali pres kabely a auto nenastartovalo, baterku jsme nechali pres noc dobit a dnes rano kdyz jsme prisli tak jsme dali baterku do auta a odkodoval Immo a chtel nastartovat tak to zatocilo hrozne slabe a zhasinaly kontrolky, normalne jako pri slabe baterce tak si rikam pohoda ak je stara a je v hajzlu tak jsem tam dal jinou a porad stejny a takhle jsem vyzkousel 4 baterky a porad stejny, zkusili jsme auto i roztahnou ale nic. Nevite nekdo co s tim??

el-car
Starting member
Příspěvky: 10
Registrován: stř pro 10, 2014 08:43

Re: Twingi I 1999 1.2 43KW Nestartuje

Příspěvek od el-car » ned bře 22, 2015 22:23

Ty jsi tam sice zadal kod imma, ale jestli to dobře chápu, tak kód auta, ale ne jednotky. Když tam dáváš novou jednotku, musíš z ní buď vymazat immo (tím z ní uděláš novou) a po připojení k autu si nahraje immo auta. A nebo immo odstranit a pak už nepotřebuješ nic. V renaultu ti nepomůžou, protože nejde oficiálně znovu použít již použitou jednotku (jako každý francouz ...). Jsem schopný ti pomoci, tak když budeš chtít ...

Sharkt
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: sob pro 06, 2014 13:40

Re: Twingi I 1999 1.2 43KW Nestartuje

Příspěvek od Sharkt » úte bře 24, 2015 05:53

Diky za odpoved ale uz je to hotove, v renaultu jsem byl za 200,- mi to napichl a zkousel zjistit WIN protoze ta jednotka byla z vraku nic nezjistil a tak jsem se vydal za panem ktery udelal neco logickeho ale jeste jsem to neslysel, prehral Sw ze stare jednotky do nove a auto frčí ;) a dal mi tip jak zrusit immo protoze normalne se pry musi koupit nejaky emulator a pak jde vyradit immo ale u tyhle jednotky by pry mohlo stacit prestrihnout kabilek na pinu 58 :)

Odpovědět

Zpět na „Renault Twingo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů