Nárazník s mlhovkami

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
Schneeba
Starting member
Příspěvky: 48
Registrován: pát čer 20, 2014 08:56
Bydliště: Těrlicko

Nárazník s mlhovkami

Příspěvek od Schneeba » ned pro 21, 2014 13:36

Zdravím Twingaři :-)

Mám dotaz. Vlastním twingo 93 a chtěl bych si tam namontovat nárazník z novější verze s mlhovkami bude mi tam rozměrově sedět ? Jediné čeho jsem si všiml, že novější twingo má tažné na druhé straně ale to by se nějak udělalo. Neřešili jste to někdo? :-)
Renault Twingo 1,2 C3G 1993 6l/100km auto má najeto 280 000 první auto
Výbava 00 nic manuální stahovaní oken, manuální zrcátka, bez posilovače, bez ABS, bez klimatizace :-D
http://schneeba.rajce.idnes.cz/

ronin10
Starting member
Příspěvky: 16
Registrován: ned úno 23, 2014 05:17
Bydliště: PROSTĚJOVSKO

Re: Nárazník s mlhovkami

Příspěvek od ronin10 » pon pro 22, 2014 00:23

nebylo by lepší posečkat do konce stk a pak pořídit facelift za 15000? je to bezpracne a budete mit to co jste chtel ,takhle tam nacpete něco co tam nemá být a ještě je to zbytečný.

Uživatelský avatar
Schneeba
Starting member
Příspěvky: 48
Registrován: pát čer 20, 2014 08:56
Bydliště: Těrlicko

Re: Nárazník s mlhovkami

Příspěvek od Schneeba » stř pro 24, 2014 08:56

No jde o to, že mám komplet vyvařenou karoserii a dost peněz v různých částech auta takže se toho zbavovat nechci. Já uvažoval buď o předělání originálního nárazníku nebo tam rovnou dát ten z novější verze. Myslím si, že pokud má stejné rozměry tak by to ničemu vadit nemělo ani na STK a navíc budu mít mlhovky, které se hodí. Nemyslím si, že by to byl nějaký zbytečný tuning ale užitečný upgrade. Ten můj originál je celý zašlý šedý oloupaný fuj ! :-D
Renault Twingo 1,2 C3G 1993 6l/100km auto má najeto 280 000 první auto
Výbava 00 nic manuální stahovaní oken, manuální zrcátka, bez posilovače, bez ABS, bez klimatizace :-D
http://schneeba.rajce.idnes.cz/

Uživatelský avatar
Dan Black
Člen RCČR
Příspěvky: 1830
Registrován: pát zář 14, 2007 14:40
Bydliště: Bílina

Re: Nárazník s mlhovkami

Příspěvek od Dan Black » pát pro 26, 2014 21:27

Mám takový nejistý dojem, že tam je nějaký problém s držákama (IMHO se tam musí něco řezat/převrtávat)
Bohužel Twingoforum už je asi definitivně mrtvé, takže ti to nenajdu přesně. :|
Kia Rio 2017
Scenic 2001 1.6/16v
Vzpomínáme...Škoda 105 (s něčím se začít musí)...Twingo Helios (prosklená střecha, zdroj potěšení i vzteku)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Schneeba
Starting member
Příspěvky: 48
Registrován: pát čer 20, 2014 08:56
Bydliště: Těrlicko

Re: Nárazník s mlhovkami

Příspěvek od Schneeba » sob pro 27, 2014 13:00

To je škoda ale možná to nějak půjde udělat bylo by to fajn líbí se mi to moc. Lepší než nějaký laminátový tuning nárazník. Nebo nechám předělat ten původní ještě uvidím :-) Každopádně díky za rady :-) Jinak to Twingo forum mě dost mrzí rád jsem si tam pročítal diskuze ...
Renault Twingo 1,2 C3G 1993 6l/100km auto má najeto 280 000 první auto
Výbava 00 nic manuální stahovaní oken, manuální zrcátka, bez posilovače, bez ABS, bez klimatizace :-D
http://schneeba.rajce.idnes.cz/

Odpovědět

Zpět na „Renault Twingo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů