Před startem 3x pípne

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Popenec
Advanced member
Příspěvky: 361
Registrován: úte úno 24, 2009 10:56
Bydliště: Orlová

Před startem 3x pípne

Příspěvek od Popenec » pát pro 05, 2014 10:28

Čau,
momentálně jezdím Twingem od manželky. Má to ten poloautomat EASY. Před startem se mi občas stává, že auto 3x pípne. Normálně pak můžu nastartovat, nevyskočí na mě žádná kontrolka prostě nic. Nevíte, co by to mohlo být?

Dnes večer tu dám ještě odkaz na youtube, kde bych se chtěl zeptat ještě na jednu věc, ale prvně to musím nahrát.

Popenec
Fiat 500, r.v. 1956, opačné otevírání dveří a další chuťovky :-D Kdo ví kde je mu konec.
Škoda Forman - r.v. 1992, vynikající vůz to byl. Šroťák ukončil jeho 16-ti letý život.
<> Laguna III r.v. 2014 2.0 dCi 110kW
<> Scénic II r.v. 2005 1.6 16V 83kW
<> Twingo I r.v. 1999, 1.2 43kw, poloautomat, shrnovací střecha....

liborvl
Starting member
Příspěvky: 7
Registrován: pon lis 04, 2013 12:25
Bydliště: Bezdědice 22 Okr: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Před startem 3x pípne

Příspěvek od liborvl » sob úno 14, 2015 09:51

mám ten samý problém ale pípá jak se mu chce ale je to že je někde praská žárovka nebo špatný dotyk já to mám na brzdovém světle když sem šlápl na brzdu tak mi nesvítila žárovka očistil jsem kontakty a bylo ticho at si do toho žena sedne a šlapne ti na brzdu ale taky to býva když ti prdne žárovička v interieru viz budíky a ostatní světílka topení zapalovač a kufr je to propojené na jednotku signalizace poruch

Odpovědět

Zpět na „Renault Twingo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů