Přední repro Twingo 95

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
SugarSirup
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: sob srp 02, 2014 18:06

Přední repro Twingo 95

Příspěvek od SugarSirup » sob srp 02, 2014 18:12

Zdravíčko, potřebuju poradit a proto prosím vás..chci vyměnit přední repro v Twingu 95..problém je, že tam nejsou repro ve dvřích ale v těch sloupcích jako kdyby pod palubovkou a já za boha nevím jak se k nim dostat...nemá někdo nějakej návod?snad nemusím rozdělat komplet palubovku kvůli předním reprákům :D předem díky za odpověď

Uživatelský avatar
Grillíto
Starting member
Příspěvky: 30
Registrován: stř úno 26, 2014 20:36

Re: Přední repro Twingo 95

Příspěvek od Grillíto » ned srp 03, 2014 12:12

Repráky bych taky chtěl vyměnit, ale zatím se mi do toho nějak nechce.
Zespoda je trochu místa, ale opravdu jen malinko kam se svojí rukou nedostanu... :D
Když budeš mít štěstí a opravdu velkou dávku trpělivosti tak to dokážeš, mělo by to jít i bez vyndání palubky (alespoň co píšou v diskuzi na Twingo Clubu)
http://www.twingoclub.cz/forum/twingo/p ... 12654b8aac
Renault Twingo 1.2 40kW 1994 | 130 000 km
Obrázek

Uživatelský avatar
Schneeba
Starting member
Příspěvky: 48
Registrován: pát čer 20, 2014 08:56
Bydliště: Těrlicko

Re: Přední repro Twingo 95

Příspěvek od Schneeba » úte srp 05, 2014 12:19

Jde to taky jsem to nedávno měnil a rovnou si natáhl kabely i dozadu. stačí povolit ty šrouby co drží palubovku a hned je tam více místa ale jde to i bez toho hlavně pozor při zpětné montáži si nepoškoďte nové repro při dotahování těch šroubků ať si neprovrtáte membránu. Ne mě se to nestalo :-D
Renault Twingo 1,2 C3G 1993 6l/100km auto má najeto 280 000 první auto
Výbava 00 nic manuální stahovaní oken, manuální zrcátka, bez posilovače, bez ABS, bez klimatizace :-D
http://schneeba.rajce.idnes.cz/

Uživatelský avatar
mzvarik
Starting member
Příspěvky: 51
Registrován: úte úno 10, 2015 18:30

Re: Přední repro Twingo 95

Příspěvek od mzvarik » pon úno 16, 2015 21:53

Ty horní repro jdou snad shora normálně vytáhnout, šroubovákem vydloubnout ty poklopy, někde jsem to viděl na obrázku.

Odpovědět

Zpět na „Renault Twingo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google Adsense [Bot] a 2 hosti