cukani pri davani rychlosti

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
jansa
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: ned lis 22, 2009 14:45

cukani pri davani rychlosti

Příspěvek od jansa » ned lis 22, 2009 15:06

Zdravim. Jsem rada, ze jsem neco takoveho nasla. Mam problem. Na startuju normalne,rozjedu se a zaradim 2 auto zacne cukat,pak jako by chytl rychlost a vyleti. To vse se opakuje u kazde rychlosti. Ne pokazde. Dekuji za rady.

Pandaman
Starting member
Příspěvky: 9
Registrován: úte lis 17, 2009 15:30

Příspěvek od Pandaman » ned lis 22, 2009 15:22

Paliva máš dost ? Při studeném autě nebo i teplém ? Napadá mě zkusit vzít jiné palivo nebo vyměnit palivový filtr (otázka pár stovek).

jansa
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: ned lis 22, 2009 14:45

Příspěvek od jansa » ned lis 22, 2009 15:56

Paliva mam dost. Benzin beru prevazne u ona ale i u benziny. Olej jsem menila letos ale ten filtr nevim. A dela to jen za studena. Dik za odpoved

Uživatelský avatar
otas1
Člen RCČR
Příspěvky: 901
Registrován: stř čer 29, 2005 08:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od otas1 » ned lis 22, 2009 18:29

Verze s elektromotorem?
Neděkujte, nenadávejte, používejte prosím hodnocení.
Ťunťa - Twingo I, serie "Kenzo", r.v. 96, el.okna + zrcátka, dálkový centrál, vínová metalíza. Přibližovadlo, ale roztomilý ;-)
Scenic 1,6 16V, 2002, aut. klima, ESP a spousta dalších vychytávek vcetne oteviracího okna kufru :-), vlastněn rodiči.

ITexpert
Člen RCČR
Příspěvky: 2456
Registrován: ned led 11, 2009 17:18
Bydliště: Stochov

Příspěvek od ITexpert » ned lis 22, 2009 18:37

verze s elektro motorem to nebude to sem klidnej ... hloupa sranda

ja bych to vzal jednoduse a logicky dela to pri studenem motoru zkontroloval bych svicky ty delaj hodne pak bych kouknul na palivovej filtr a vymenil ho jak tu uz padlo vse otazka par stokurun :-) a da se to udelat i doma na dvorku pokud ani to nepomuze tak je moznost dva a to ze je to 1,2 16V a proste studenej motor nejde tolik za plynem a musi se mene vytacet dle vyjadreni RCR to neni zavada ale vlastnost

preji hodne zdaru :-)
Renault R11 1,4 Turbo 105k - r.v. 1984

Dodge Intrepid 3,5V6 - denni vozitko - r.v. 1993

ITexpert

Pandaman
Starting member
Příspěvky: 9
Registrován: úte lis 17, 2009 15:30

Příspěvek od Pandaman » ned lis 22, 2009 18:56

Mě když měnili palivák tak jim moc nešel uvolnit a báli se aby to neurvali. Tak jsem to musel dát nakonec do servisu jinam, kde se nebáli. Takže kdyžtak s citem :)

jansa
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: ned lis 22, 2009 14:45

cukani pri davani rychlosti

Příspěvek od jansa » pon lis 23, 2009 13:48

Hodnotit bych hodnotila,ale nevim jak :oops: Dik za rady. Mej te se :wink:

Uživatelský avatar
otas1
Člen RCČR
Příspěvky: 901
Registrován: stř čer 29, 2005 08:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od otas1 » pon lis 23, 2009 18:58

Nebyla to ani tak sranda jako reakce na to ze chce poradit a nenapise o jaky motor respektive rok vyroby se jedna. Ma jasnovidecka kristalova koule mi napovedela ze jde o elektromotor, pokud tomu tak neni omlouvam se a kouli pokaram. Zavidim kolegum kteri maji lepsi jasnovidecke kristalove koule a jsou tedy schopni poradit.

Pokud by se jednalo o elektromotor tipoval bych to na mezilamelovy zkrat na komutatoru.

U spalovaciho motoru bych si tipnul na problem na vysokem napeti. Jak stare jsou tam svicky respektive kabely? Jakou maji svicky barvu? Je to C3G s rozdelovacem (93-96), pak v jakem stavu je uhlik, palec a vicko?
Neděkujte, nenadávejte, používejte prosím hodnocení.
Ťunťa - Twingo I, serie "Kenzo", r.v. 96, el.okna + zrcátka, dálkový centrál, vínová metalíza. Přibližovadlo, ale roztomilý ;-)
Scenic 1,6 16V, 2002, aut. klima, ESP a spousta dalších vychytávek vcetne oteviracího okna kufru :-), vlastněn rodiči.

Odpovědět

Zpět na „Renault Twingo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů