řídící jednotka

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
j.spacir
Starting member
Příspěvky: 14
Registrován: čtv zář 26, 2013 14:47

řídící jednotka

Příspěvek od j.spacir » pon črc 29, 2019 13:07

Zdravím všechny a prosím o radu. Již nějakou chvíli zde brouzdám a hledám informaci o umístění řídící jednotky u Twinga I (rok výroby 2000) a návod či radu na její demontáž. Poradí te mě někdo. Mám celou knihu o opravách twinga s názvem Jak na to, ale o řídící jednotce tam není žádná zmínka. Díky

Uživatelský avatar
Fosfor
Junior member
Příspěvky: 101
Registrován: ned kvě 24, 2015 21:03

Re: řídící jednotka

Příspěvek od Fosfor » úte črc 30, 2019 18:11

Ahoj, ja mel ridici jednotku prisroubovanou na motoru smerem ke kabine (tj. jako mezi motorem a palubkou). Ja to nikdy nevyndaval, ale co jsem pochopil, tak to jde pekne blbe. Koukni na tohle video (je to stejnej motor, co jsem ja mel v Twingu).
Twingo 1.2 16V 55 kW 2001 šedé; spotřeba 7,4 město, 5,4 dálnice (jezdilo se s ním dobře)

j.spacir
Starting member
Příspěvky: 14
Registrován: čtv zář 26, 2013 14:47

Re: řídící jednotka

Příspěvek od j.spacir » stř črc 31, 2019 13:13

Díky, na tom videu je to brnkačka, ale jestli to budu muset vyndat přímo na autě tak to bude dobrá hokna. No momentálně se ten imo trochu umravnil, ale asi budu muset nechat jednotku odblokovat. Mám sice kód na odblokování ima, ale pomocí tlačítka na přepínání ukazatelů v kapličce, té co je na páčce stěračů to nejde. Někde jsem ještě zahlíd návod pomocí plynového pedálu, tak to zkusím pohledat. Ještě jednou dík.

Odpovědět

Zpět na „Renault Twingo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů