Twingo I manual pr.- kde najdu snimac rychlosti?

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
tomtnt
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: úte lis 03, 2015 13:19

Twingo I manual pr.- kde najdu snimac rychlosti?

Příspěvek od tomtnt » sob črc 21, 2018 18:47

Zdravim, obcas mi spadne tachometr na nulu za jizdy a s tim poklesne vykon o cca 10%. Mam v podezreni snimac rychlosti. Kde jej najdu a jaky mam koupit na vymenu? Zvladnu to sam na kolene?
Je to tahle soucastka na fotce ve stredu?
Obrázek

pawkabikegsxr
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: stř led 16, 2019 06:13

Re: Twingo I manual pr.- kde najdu snimac rychlosti?

Příspěvek od pawkabikegsxr » stř led 16, 2019 06:30

Ahoj, mám stejný problém, ale koukám že ti ještě nikdo neporadil. Přišel jsi na něco?

mareklarge
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: stř bře 04, 2020 21:37

Re: Twingo I manual pr.- kde najdu snimac rychlosti?

Příspěvek od mareklarge » stř bře 04, 2020 22:02

To na obrazku neni cidlo rychlosti, protoze kdyz jsem to rozpojil, tak to rychlost ukazovalo. U meho twinga 1 se rychlost objevi a pa zase ne, jde to na preskacku. Takze nevi nekdo kde tocidlo je?

mareklarge
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: stř bře 04, 2020 21:37

Re: Twingo I manual pr.- kde najdu snimac rychlosti?

Příspěvek od mareklarge » čtv bře 05, 2020 04:51

Objevil jsem video, ktere se jmenuje "sensor cuenta km Twingo ubicacione", a to cidlo je z pohledu zepredu zezhora na motorovy prostor na prevodovce hned za motorem az uplne dole. Je to tak 10cm dlouha tycka prumeru 1cm, ktera je zastrcena do prevodovky a uprostred toho senzoru je 4hranna tycinka, ktera se od prevodovky otaci a tenhle pohyb se v cidle prevadi na elektricke impulzy. Ty jdou 3-ma dratama nekam dal asi do ridici jednotky.

pavliklosov
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: čtv kvě 26, 2022 08:13

Re: Twingo I manual pr.- kde najdu snimac rychlosti?

Příspěvek od pavliklosov » čtv kvě 26, 2022 08:25

Mám ten samý problém.Akorat když mi tachometr přestane ukazovat rychlost,tak se výkon motoru zvýší a posilovač jde abnormálně lehce.trva to jak kdy někdy 3 km.nekdy pár metrů.

Odpovědět

Zpět na „Renault Twingo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů