einspritzung uberprufen=zkontrolujte vstrikovaní

Co se děje než jde palivo do válců a co se děje v nich.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
tomasber
Starting member
Příspěvky: 10
Registrován: stř kvě 08, 2013 13:32

einspritzung uberprufen=zkontrolujte vstrikovaní

Příspěvek od tomasber » stř kvě 08, 2013 13:49

einspritzung uberprufen tato hlaska sa mi objevuje na moduse 1,5 dci 63kw.Bol som s nim na diagnostike kde mi povedal mechanik ze pod hlaskou je ulozena porucha 3 valce vstrikovaní komponent min doraz....takto je doslovne napisane, poruchu mechanik vymazal a po 50km zase sa objavila mam najazdenych 164000km auto ma este vstrikovanie od DELPHI.Ked sa mi rozsvieti táto porucha auto horsie startuje a objevuje sa šedý kouř len pri startovaní a potom uz nie priblizne po 1 minute prestane .poradte ak niekto podobne skusenosti,menil som EGR ventil za nový a mam nove žhaviče. mechanik mi povedal ze mam skontrolovat kabely k vstrikovačom ale mne sa to nezda. pod prvou poruchou je este napisane prizbusobení k závade. Ked sa poruchy vymažu auto startuje bez problemov. ale zase po niekolkych km sa zavada znova objaví einspritzung uberprufen :( :( som z toho na nervy. kazda rada sa chodí napiste :idea:

nero1
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: stř čer 13, 2012 06:54

Re: einspritzung uberprufen=zkontrolujte vstrikovaní

Příspěvek od nero1 » úte úno 11, 2014 21:09

No to mne zajíma, co to bylo... Mne to dělá taky a v servise vylúčili el. chybu :-)

Asi po mesiaci závada odstránená v značkovom servise Renault: naftová trubka sa únavou materiálu dotýkala čidla klepání motoru!!! Preto písalo blbiny, diagnostika nula bodov, trubku mi nadvihli, prichytili plastovou spojkou a auto ide ako hodinky... :!:
Naposledy upravil(a) nero1 dne úte úno 25, 2014 07:25, celkem upraveno 1 x.

tomasber
Starting member
Příspěvky: 10
Registrován: stř kvě 08, 2013 13:32

Re: einspritzung uberprufen=zkontrolujte vstrikovaní

Příspěvek od tomasber » stř úno 12, 2014 12:44

podivejte se na téma renault modus tam najdete rozpísane co s tím bylo /einspritzung uberprufen


Odpovědět

Zpět na „Karburace, vstřikování, přeplňování, příprava směsi“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti