Problem, defect vstriku, prosim o radu

Co se děje než jde palivo do válců a co se děje v nich.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Navry
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: stř bře 14, 2018 11:07

Problem, defect vstriku, prosim o radu

Příspěvek od Navry » stř bře 14, 2018 11:24

Cau lidi, mam takovy problem. Mam lagunu II 1.9 Dci, 2001. Nejakou dobu mi (ne vzdycky) ve vyssi rychlosti vyhodil defect vstrikovani. Po zastaveni, vysunuti karty a dani zpatky se to vetsinou uz neukazalo, treba az za 300 km.. ale ted jsem tomu dal trochu po dalnici a uz to pise furt, auto se hodi do nouzaku a absolutne vubec se tomu nechce, jsem rad kdyz se rozjedu po minute na 50km, jak zabere turbo (nad 2000/min) tak to zase jede normalne, ale nez se to tam dostane strasne to trva. Kontroloval jsem vahu vzduchu, ta nebyla uplne zasrana, jen trosku prachu tak jsem ji dal zpatky, menil palivovy, ten uz sice zasrany byl, ale taky bych rekl ze by jeste vydrzel. Vstriky jsem vyloucil, protoze by to jelo uplne jinak, vysokotlaka pumpa taky bezi, tu bych taky vyloucil. Jedina vec, co mi tam jeste vadila, byla takova malicka krabicka Pod kapotou u spolujezdce. Vedou z ni dve hadicky nekam ke vstrikum a do turba (vubec nevim co to je), hodim fotky do prilohy, pokud to pujde. Potreboval bych vedet, co to je, chtel jsem to vypojit a zkusit projet, ale radai jsem to nedelal, prece jen nechci dojebat i vstriky😅. Diky za rady, pokud se s tim nekdo setkal nebo si mysli, cim to je. Do servisu jsem to zatim nedaval, uz tak si na me vydelali dost😀. P.S. Fotky jsou moc velke velikosti 😬. Je to hned naproti spolujezdce, vedle hadicek s naftou od nadrze.

Uživatelský avatar
EfineSS
Grafoman
Příspěvky: 3113
Registrován: úte led 10, 2006 12:05
Bydliště: Jihomoravský kraj

Re: Problem, defect vstriku, prosim o radu

Příspěvek od EfineSS » stř bře 14, 2018 12:02

Zajdi na diagnostiku. Pak budeš vědět víc.
Laguna III Grandtour 2013, BOSE, 4Control, 2.0 dCi 131 kW

Diagnostika vozidel Renault a Dacia (Renault Clip, Dialogys, VISU schémata)

ex Laguna II Grandtour 2005, Dynamique, 2.0 dCi 110 kW
ex Laguna I 2000, 1.9 dCi 79 kW
ex R19 1994, 1.8S, 66 kW

Navry
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: stř bře 14, 2018 11:07

Re: Problem, defect vstriku, prosim o radu

Příspěvek od Navry » stř bře 14, 2018 12:59

Tak jsem na to prisel, je to menic tlaku, ale to mi nejak nejde do hlavy, aby kvuli tomu bylo tolik problemu. Asi mi nic jineho nezbude, nez tak zajet😒

Odpovědět

Zpět na „Karburace, vstřikování, přeplňování, příprava směsi“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti