automatická převodovka- výplach

Na co jezdíme a co nám cpe reklama...

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
VLD
Junior member
Příspěvky: 148
Registrován: čtv led 01, 2009 18:39
Bydliště: Praha6

automatická převodovka- výplach

Příspěvek od VLD » ned dub 08, 2012 13:10

nedávno jsem byl svědkem obtížného řazení automatu. auto se nechtělo rozjet, nebo nereagovalo na plyn a na jednou škublo a rozjelo se. v servisu samozřejmě to viděli na výměnu měniče a na generálku za 40kkč. zkusili jsme výměnu oleje z minimálním úspěchem. po té na jiném foru jsem si přečetl o zkušenostech z usa převodovkama kde doporučoval výplach převodovky. dobře našel jsem v praze firmu a vyzkoušel. přijel maník z vozíku si vyložil přístroj, napojil ho na trubky z převodovky a nechal dost dlouho kolovat výplach. olej. po té napustil nový olej a hle převodovka řadí jako nová. byl jsem velmi překvapen i když to nebylo mé auto.
při výměně oleje totiž nevypustíte všechen olej a bordel zůstane v meniči kdy se přidřou pístky které nechodí úplně ideálně. píšu to možná nepřesně, ale překvapila mě účinost. tak jsem si to nechtěl nechat pro sebe. dělal to tímhle:
BG PF5
Profesionální automatický přístroj pro kompletní výměnu kapaliny v automatické převodovce.
nechci tady dělat reklamu, spíš jen upozornit že i automaty potřebují určitou údržbu.
scenic dci, 02,con quest, nějaký pytle,digiklima,esp,předehřev vody, atd.

Odpovědět

Zpět na „Paliva, maziva a přísady do paliv a maziv“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů