Renault Talisman

Dodržujte, prosím, dělení podle jednotlivých typů. Zde je místo pro výměnu zkušeností. Dotazy pište do Technické sekce nebo Diskuse.

Moderátor: Moderators General

Pravidla fóra
Prosím zakládejte nové téma pouze tehdy, pokud v této části nenajdete již založenou diskusi.

Příklad:
nezakládejte téma: Zkušenost s r 19 1,9 DT, když už tady existuje Zkušenost s Renaultem 19.

Dále tato sekce neslouží k postování dotazů. K tomu jsou určeny sekce jiné. Zde si sdělujeme zkušenosti.
Chybně založená témata mohou být smazána bez dalšího.

Děkuji za respektování těchto pravidel.
bamt
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: stř říj 18, 2023 10:49

Re: Renault Talisman

Příspěvek od bamt » stř říj 18, 2023 10:54

Ahoj, taky mě čeká výměna chladiče EGR na mém Renaultu. Také jsem slyšel, že je to docela náročný úkol, takže je lepší to nechat na odbornících.

mariner
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: úte lis 28, 2023 22:34

Re: Renault Talisman

Příspěvek od mariner » úte lis 28, 2023 22:43

Mám 1.6 dCi 160 118 kW, najeto 200 tis. Diagnostika mi hlásí problém s lambda sondou. V servisu se na to podívali a zjistili že tam toho je více, EGR okruh netesni, bude potřeba udělat komplexnější rozborku a to vzdali.

Můžu poprosit o radu, jestli víte o servisu, který EGR umí, jestli po nich mám eventuelne chtít dalšího když už to bude rozebrane a kolik rámcově by měl být rozpočet?

Nejblíž mám asi Průhonice ale nulovou zkušenost.

Primergy
Starting member
Příspěvky: 38
Registrován: pát říj 26, 2018 12:28

Re: Renault Talisman

Příspěvek od Primergy » čtv led 04, 2024 14:23

Ahoj, tak mně měnili chladič EGR cca před 3 měsíci. Dělali mi to v AutoTrend Chrudim, a vzhledem k tomu že mám auto od nich tak jsme se domluvili na nějaké spoluúčasti. Jinak když jsem to poptával v několika servisech na Plzeňsku, tak mě buď odmítli, nebo se do toho nehrnuli a když teda že jo, tak ať počítám minimálně s 20 až 25k. Jen díl stojí cca 10k.
Jinak je to ale "slušná" rozborka ..prostě pakárna.
Renault Mégane III Grandtour 1.5 dCi 81kW, r.v. 2014 Life
Renault Talisman Grandtour 1.6 dCi 118kW r.v. 2017 Initiale Paris

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti s Renaulty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů